ERSTE BANK: Re: Cipísek - aneb Koule nelžou
Jak jsem psal. V portfoliu mám skoro už jen Esteru tak začala jízda na nulu. Prostě co ve větším koupím, nemá šanci na přežití. Nekupuj, protože ten pád bude nakonec mnohem větší. 200 podle mě padne.
Jak jsem psal. V portfoliu mám skoro už jen Esteru tak začala jízda na nulu. Prostě co ve větším koupím, nemá šanci na přežití. Nekupuj, protože ten pád bude nakonec mnohem větší. 200 podle mě padne.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.