Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 7:18
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Re: Cipísek - aneb Koule nelžou

Jak jsem psal. V portfoliu mám skoro už jen Esteru tak začala jízda na nulu. Prostě co ve větším koupím, nemá šanci na přežití. Nekupuj, protože ten pád bude nakonec mnohem větší. 200 podle mě padne.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
Re: Cipísek - anebKoule nelžou