Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 6.7.2020 19:35
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ke článku: Koronavirus straší

1

Koronavirus straší:  Čína +1290 nových mrtvých?

V Číně za dnešek k tomuto času +1290 nových mrtvých; celkově 4632.

Chyba v prohlížeči? Chyba dat?

Že fixlují ty žl..é krysy tvrdím celou dobu.

Je něco shnilého v říši rýže...

Koronavirus straší:  Čína +1290 nových mrtvých?

dělali přepočet. Nejsou to dnešní ale ti co tam zapomněli napsat :)

Koronavirus straší:  Čína +1290 nových mrtvých?

Jo ták, tak to jó... přepočet... zřejmě na kuličkovém počítadle... v zemi informačních technologií... už mám těch podvraťáků tak akorát... nejdřív se snaží zamlčovat... pak líbivé trejlery s bílými tráčky v ulicích... pomáhat celému světu...

Díky za info :)

Já už se toho nejspíš nedožiju, ale doufám přijde den, kdy se nějaký fakt pořádný autista :-))) dostane k moci a řekne to, co většině stále nedochází. Jediná rozumná dlouhodobě udržitelná cesta, je: návrat ke kořenům. Vyrobit v místě - spotřebovat v místě. Celá Čína ať už jde jednou provždy do prdele. Nevím, na co všichni čekají. Až si koupí a ošéfují celý svět, všude bude rozhodovat ši...oký soudruh? S tou jejich kulturou nejsou žerty. Předtím bych rád důrazně varoval. Sorry za OT. Mloci jedni zkurve.í, Kore.ci to samé.

Koronavirus straší:  Čína +1290 nových mrtvých?

A ta mimořádná dodávka 28.000 uren do Wu-chanu byla na co ? Ta čísla mrtvých jenom tam budou možná 10x vyšší.
I když to není mým zvykem :-) musím souhlasit s wizardem


Před 20 lety jsem chvíli měl Z3 ( na tehdejší dobu docela fajn roadster ). Z4 mám ale pocit, že už nedělají a nahradili ji Z8


DJI jede podle plánu, avizoval jsem nedávno, Zlato asi k 1650
WTi pod 18 USD naberu a opět si doju pro 230% - to je 25.

Koronavirus straší:  Čína +1290 nových mrtvých?

To se nám to dnes hezky zelená, ať žije věčný růst! Některé akcie se už vrátily na své původní hodnoty z února před krizí - viz JNJ...

Koronavirus straší:  Čína +1290 nových mrtvých?

Mno.. já myslím.. hezky popořadě...

S tím růstem myslím...

To je asi jako s mým dnešním programem. I když se mi vůbec nechce, jdu si dát šlofíka. Pak noc bude královna. Protože když si ho nedám, noc bude utrpením. A ani na muziku bych neměl pomyšlení. A to by byla velká škoda. Neslyšet třeba takový Ciment; klenot české hudby. Kdo to vůbec zná? Dle počtu shlédnutí snad pár skalních, pamětníků. A přitom hrajů samé hity...

:-)

Koronavirus straší:  Čína +1290 nových mrtvých?

US30/H4 - mezeru zavírá pátou svíčkou; může evokovat Anaume;
výsledek ve 20 h; jinak už jdu fakt do háje, nejen s patterny :-)

Koronavirus straší:  Čína +1290 nových mrtvých?

Kurde, hypernova totalne vyprodana, mraky prazdnych regalu, uz nejsou cistici prostredky, mydlo, vzal jsem jeste zubni pastu do zasoby. Tomu regalu s pastou davam par dnu, nez ho potka podobny osud.

Prochazka kolem Detmarovicke elektrarny, nepamatuji to mnozstvi uhli co maji na hromade. Ekonomika stoji, fabriky zavrene, neni treba vyrabet tolik energie.
Vedle Baumit, co dela ruzne stavebni smesi. Sranda porovnat ty prazdne prostory behem lonskeho leta a ted, kde to neni kde davat, obrovske haldy na paletach.

Rumunsko prvni vlastovka, ktera omezuje export potravin a je pripraveno export uplne zakazat.

U virusnika nevidim svetylko na konci tunelu. V nekterych regionech prisli uz na to, ze vyroba vakciny je slepa ulicka, kdyz virusnik lehce mutuje.

Soudny den se blizi. Zatimco centralni banky vykupuji problemy miliardaru, tak plebs se povrazdi nebo skonci v hladomoru.

Koronavirus straší:  Čína +1290 nových mrtvých?

Soudný den se určitě neblíží. Koronavirus u nás (a v dalších zemích s populací očkovanou proti TBC)je naprosto minoritní záležitost, ovšem dokonale využitá vládou a krizovým štábem, tohle se jim povedlo ještě mnohem líp než minulé vyvolání strachu pomocí fiktivních uprchlíků. Nejmíň půlka ob(v)čanů jim zobe z ruky a ještě děkuje, mám ale naději že se to pomalu obrací s tím jak ekonomika směřuje do kopru. Na konci roku bude COVID-19 v příčinách úmrtí u nás na hodně spodní pozici, asi i pod sezónní chřipkou. I v USA už se bublina zdá se poněkud vyfukuje: ""Klesá počet lidí na jednotkách intenzivní péče, snížily se i odhady pro počet obětí pandemie v USA, uvedl zpravodaj České televize ve Spojených státech David Miřejovský. ""Teď se mluví o 60 až 70 tisících mrtvých v této vlně nákazy, což je srovnatelné s poslední vlnou chřipky s těžkým průběhem v letech 2017 a 2018,"" řekl Miřejovský.

1