Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 22.9.2021 16:10
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze MONETA MONEY BANK

1

MONETA MONEY BANK:  Spurného do tepláků

Tak konečně se mnoha zainteresovaným a i mnpha drobným akcionářům rozsvítilo, že žádnou lichvářskou společnost Moneta nepotřebuje (a ještě za takových zlodějských podmínek) a jede ok...a na toho pána ""s promarněnou příležitostí"" by si měla posvítit policie, to není jen tak samo sebou, co to tady prosazoval za levárnu proti své společnosti, jejichž zájmy by měl hájit, např. aby prosazoval max divi, jak jen to půjde, aby Monets šla i na 100Kč)

MONETA MONEY BANK:  Spurného do tepláků

1,dnes bezmála 1,5mil akcií někdo koupil, že by se Peter Ad.snažil,když už si požádal o zvýšení balíku,nebo PPF navyšuje,aby příště měli víc hlasů?
2,Hledám jakousi paralelu s tím co udělali v O2. Sami řekli,že po spojení se šuntem se budou ""konsolidovat"" a pak v r. 2024 vyplácet solidní divi- no a to předtím stáhnou z burzy, známe to: Jsou všici stejní-jako Pegas:další továrny ,další linky a když to nese -tak nejdřív vytěsnění.

MONETA MONEY BANK:  Spurného do tepláků

Nyní by měl kurz vystoupat min. k 90 Kč a snad by PPF již dalo pokoj.

MONETA MONEY BANK:  Spurného do tepláků

PPF pokoj nedá,jde o to, buď získat akcie k porážce odpůrců na další VH, nebo bere Pedrus,aby vylepžil vyjednávací pozici, nebo taky mě napadlo,když požádal o převýšení 10%, vlastně zablokování vytěsnění.

MONETA MONEY BANK:  Spurného do tepláků

Doufám, že jde o převýšení 10%. A taky doufám, že se začnou starat o Spurného a jeho sen, velkého manažera.

1