Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 30.4.2025 17:50
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze MONETA MONEY BANK

MONETA MONEY BANK:  A co na to Pan Confident Spurný

Jo jako radnemu hospodari by mu moc slusely teplaky a snad a ne dojde.

MONETA MONEY BANK:  A co na to Pan Confident Spurný

Teď se ukazuje,kam PPF šlápne tam to neroste.O2 strojově vykupuje,aby se vyhnula síle akcionářů v doplatkovém řízení,tedy podle mě.
Monetu zas jejich spojenec Belviport - Tykač. Aby měli sílu,až zas přijdou s prohlasováním toho tunelu.
Nechápu,jak v reklamě na AIR hlásají o investování-snad pod nimi na burze?-
když vlastně burzu ničí?

MONETA MONEY BANK:  A co na to Pan Confident Spurný

Měl jsem na mysli,že kam PPF vstouplo,tam minoritám pšenka nekvetla-tráva nerostla.Viz Moneta a O2 To není o tom ,že by nekvetla jim.A připomenu,že CETV je už fuč,teda u Kellnerový.

MONETA MONEY BANK:  A co na to Pan Confident Spurný

https://www.fio.cz/zpravodajstvi/odborne-clanky/257424-temna-noc-prazske-burzy-odchazeni-spolecnosti-avast-o2-czech-republic-a-moneta-money-bank

Temná noc pražské burzy: Odcházení společností Avast, O2 Czech Republic a Moneta Money Bank
a taky špiritusu.

MONETA MONEY BANK:  A co na to Pan Confident Spurný

Podle mě má pan Spurný zájem se spojit-nechat převzít tím,kdo ho nechá v křesle ředitele.Přátelství s Kellnerem a převzetí pod cenou mu to zaručovalo.
To samé teď vidíme u šéfů Avastu,kteří už ale nejsou majoritní,mají své v kapse,tak vše dohodli s Nortonem,tedy i jejich budoucích funkcích..Velkým akcionářům se to nelíbí, protože oni vidí a dostanou jen ""cenu"". A to ještě složenou.

MONETA MONEY BANK:  A co na to Pan Confident Spurný

Ohledně p.Spurného bych jen podotkl,jak zabránil volbě zástupce akcionářů mimo PPF do správních orgánů . Takže 40% akcionářů nesmí nic vědět.

MONETA MONEY BANK:  A co na to Pan Confident Spurný

Trochu nechápu otázku. Takže tady jde o to ,čím se platí. Zaplatit pochybnými akciemi firmy s obrovským prodělkem je podle mě podvod.Platí se penězi,obchoduje se na burze.Ať si vykoupí akcie na burze pěkně tržně,a nikdo neřekne ani popel.A nebo znaleckou cenu, odsouhlasenou VH vykoupit všechny akcie.
Jako koupili CETV. Tím taky není dobrý prodej Avastu, za který chtějí taky čéstečně platit svými akciemi-co je mi do nich,? Jak je tu zobchoduju?
Ono zde jde taky o to,jaké máme úředníky a šéfy ČNB,co mají dělat dohled nad trhem.