Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 19:24
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze PHILIP MORRIS ČR

PHILIP MORRIS ČR:  Pěkně

Pěkně to jede. Slipy už jsou na zemi. Kéžby je někdo taky stáhl sketám jako Ćezák a Uni.

Diskuze PHILIP MORRIS ČR Vlákno

Es-Age:
Pěkně