ERSTE BANK: To se fakt nedá
Je to hnus co se tady děje. A já debil koupil stabilní Telekomín. Šmejd je to. ECM už je výše než jsem ho prodával...Na to fakt není slov.Přeji na Erste šťastnou jízdu. Teď vám už klesat nebude.
Je to hnus co se tady děje. A já debil koupil stabilní Telekomín. Šmejd je to. ECM už je výše než jsem ho prodával...Na to fakt není slov.Přeji na Erste šťastnou jízdu. Teď vám už klesat nebude.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.