Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 7:13
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  To se fakt nedá

Je to hnus co se tady děje. A já debil koupil stabilní Telekomín. Šmejd je to. ECM už je výše než jsem ho prodával...Na to fakt není slov.Přeji na Erste šťastnou jízdu. Teď vám už klesat nebude.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
To se fakt nedá