Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 17:04
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Kurzové riziko

Zdravím. Které tituly kromě CETV (dolar) a Erste, Vig, Orco (euro), jsou obchodovány v zahraničí a u nás se jen kopíruje kurs? Co třeba AAA, ECM, Pegas a Zentiva?

ERSTE BANK:  Kurzové riziko

No Pegas myslím se obchoduje ještě min. v Polsku.

ERSTE BANK:  Kurzové riziko

Kurzotvorní jsem na Zentivě ale u nás, ne? Tady jiní kopírují náš kurz. Jinak PM myslím že u nás jede sám za sebe...Není ovlivněn dolarem. Pegas je podstatnější u nás než v Polsku. Otázkou je, zda AAA přebírají kurz u nás nebo naopak...

ERSTE BANK:  Kurzové riziko

Je to hnus. A bezdůvodně!!!Fakt super, když se tady obchodují tituly s jistým záporným potanciálem bez ohledu na fundament.

ERSTE BANK:  Ánálníci ze SG-dobrá volba:-)).

Je to hnus. USA dva dny po sobě rostlo a tady druhy den po sobě dojeb. Ale hlavně když se futures otoči, tak my je ochotně dolů následujem. Nahoru nikoliv.