ERSTE BANK: Kurzové riziko
Zdravím. Které tituly kromě CETV (dolar) a Erste, Vig, Orco (euro), jsou obchodovány v zahraničí a u nás se jen kopíruje kurs? Co třeba AAA, ECM, Pegas a Zentiva?
reagovatzobrazit vlákno21.2. 2008 15:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zdravím. Které tituly kromě CETV (dolar) a Erste, Vig, Orco (euro), jsou obchodovány v zahraničí a u nás se jen kopíruje kurs? Co třeba AAA, ECM, Pegas a Zentiva?
reagovatzobrazit vlákno21.2. 2008 15:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No Pegas myslím se obchoduje ještě min. v Polsku.
reagovatzobrazit vlákno21.2. 2008 15:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kurzotvorní jsem na Zentivě ale u nás, ne? Tady jiní kopírují náš kurz. Jinak PM myslím že u nás jede sám za sebe...Není ovlivněn dolarem. Pegas je podstatnější u nás než v Polsku. Otázkou je, zda AAA přebírají kurz u nás nebo naopak...
Je to hnus. A bezdůvodně!!!Fakt super, když se tady obchodují tituly s jistým záporným potanciálem bez ohledu na fundament.
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2008 15:23|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Je to hnus. USA dva dny po sobě rostlo a tady druhy den po sobě dojeb. Ale hlavně když se futures otoči, tak my je ochotně dolů následujem. Nahoru nikoliv.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.