Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 19:11
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Je to jasné

Ať si říká kdo chce co chce, že Citi aj. prodávali...Nějak mi ale neleze do hlavy, proč se teda tak zuřivě prodávala banka i pod 900, když je teda v pořádku...Za každou cenu...AFT hlásí : Erste splnila očekávání a můj dovětek zní : očekávaní, která vedla cílové ceny i cenu samotnou na nynější hodnoty, takže není co řešit. Návrat na dávné ceny je tímto jasně vyloučen.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
Je to jasné