ERSTE BANK: Je to jasné
Ať si říká kdo chce co chce, že Citi aj. prodávali...Nějak mi ale neleze do hlavy, proč se teda tak zuřivě prodávala banka i pod 900, když je teda v pořádku...Za každou cenu...AFT hlásí : Erste splnila očekávání a můj dovětek zní : očekávaní, která vedla cílové ceny i cenu samotnou na nynější hodnoty, takže není co řešit. Návrat na dávné ceny je tímto jasně vyloučen.