ERSTE BANK: Je to tak
Já to dneska říkal. Tady žádný fundament nerozhoduje. Podstatné je, zda zrovna řádí nějaké to Bézetko nebo ne.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 12:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já to dneska říkal. Tady žádný fundament nerozhoduje. Podstatné je, zda zrovna řádí nějaké to Bézetko nebo ne.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2008 12:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
BZ = ""Buzerantská Zpráva"" z USA.
Proti homosexuálům ale nic nemám. Pouze zkratka BZ se mi líbí:-)
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.