zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 21:31
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Je to tak

Já to dneska říkal. Tady žádný fundament nerozhoduje. Podstatné je, zda zrovna řádí nějaké to Bézetko nebo ne.

ERSTE BANK:  Je to tak

BZ = ""Buzerantská Zpráva"" z USA.

ERSTE BANK:  Je to tak

Proti homosexuálům ale nic nemám. Pouze zkratka BZ se mi líbí:-)

Diskuze ERSTE BANK Vlákno