Investiční hra 2008: PPF schválně ceny srazil,aby průměr půl roku byl dole
Nejsou?Dyť hospodaření Zentivy je na kolenou. Úspěchem bude udržení těchto cen...
Nejsou?Dyť hospodaření Zentivy je na kolenou. Úspěchem bude udržení těchto cen...
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2008 14:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jasně, třeba jako Tabák. Už se těším, jak uvidím zase někdy ceny nad 20 litrů, až se tabák zvedne:-)
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2008 14:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo, jasně. Bo tady všichni jste na Bazénu v zisku, co?Hlavně ti, co kupovali nad 1400 a nad 1200...Kdyby nebyl ten nesmysl s PPF, tak se plácá pořád kolem 900, pouhá spekulace toto. Zahučí jak Yahoo, jak PPF ztratí zájem.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2008 14:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já Tabák nad 20 nemám na rozdíl od jiných (možná i na rozdíl od Tebe). Bezdůvodný nárůst je většinou následován stejným, ne-li větším poklesem, že...
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2008 14:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže tyhle přeskoky jsou mé poslední....ke smutku vás všech, protože pak už nebude úniku, žeby rostlo něco, co nemám. Neporoste už nic a bude klid. Prodávat pak už nebudu ani kus. Nechám to ležet tak jak to za pár dní bude zformováno.Tím stanovím dlouhodobá maxima u všech titulů a už se nebudu muset rozčilovat nad nesmyslnými růsty protože pak už prostě žádné nebudou. Maximálně po dalšěích brutálních propadech. Telekačenu se tady taky oslavovalo tak dlouho, až jsem ji srazil nadobro k zemi. Nad 520 se už nepodíváte.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2008 14:52|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže on taky nic nekupuje. Pokud pominu předešlé nákupy, tak na tohle věděl, že nikdo nekývne, jen zvedne uměle cenu
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2008 15:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
50 procent těžko, když jedině Ebuňka se zvedla a k cenám kolem 1700 se už nepodívá ani zdaleka. ECM a Zentiva jsou v podstatě pořád ubity...Od minim sice už poskočily ale k 1400 resp. 1600 je myslím cesta k nepřekonání. Žeby někdo tady byl až takový optimista a v tyhle ceny věřil?
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2008 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já nepřeji neúspěch. Vývoj těhle titulů takhle prostě vidím. Já jsem ve ztrátě od začátku co obchoduji. To jsem tady ani nepřispíval, takže Ti Tvá teorie nějak pokulhává. Min. rok od začátku svého působení na burze jsem tady vůbec nepsal...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.