KOMERČNÍ BANKA: To je síla
Bankovní sketa Krabice 5 procent od maxim. Na tohle fakt není co říct. Snad se příští rok dočkáme nějaké spravedlivější korekce, kde padnou všichni podobnou mírou.
Bankovní sketa Krabice 5 procent od maxim. Na tohle fakt není co říct. Snad se příští rok dočkáme nějaké spravedlivější korekce, kde padnou všichni podobnou mírou.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo, jeden den, možná pak max. 5 dní na nižších hodnotách a byla zpět nad 3800. Podle toho, co posílila v minulém roce, jsem čekal ceny minimálně pod 3000. Tak Ebuňka na Kobosu bylo minimim tuším 857 a to byl ještě ústřel pokyn. Jinak myslím bylo klasické minimum kolem 870. Do titulů v zahraničních měnách od doby držby Erste nemíním dát víc než 10 procent celkového cashe. Takže CETV, ERSTE, Vigwam, Krocan a nově i NWR, kde čekám ceny min. o 20 procent nižší, jsou už pro mě tabu. Kurz je sviňa, to mi pořádně ukázal na Erste a podruhé toto zažívat nemíním.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jako na 28,5, kdy jsem kupoval ty hlavní várky Erste, už nikdy nebude a to mi stačí. Predikce jsou cca 26 v průběhu roku, což je celkem směšné oslabení.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2008 10:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jinak to by lokální maxima musely být právě teď jelikož prodávám skoro všechnu Telekačenu, která bude do září stagnovat a pak žuchne pod 450 a nakupuju zbytek SPADu. Od každého něco, takže takto stanovuji lokální maxima právě teď. Až na Krabici, Čezáka, Bazén a Tabák mám všechno. Prodávat to už nikdy nemíním, protože ztráty mi to stejně nikdy nestáhne a pokud dál klesne, tak je to celkem jedno. Už je tak zle že dalších 20 procent dolů na čemkoliv se mnou už teď ani nepohne:-). No, NWR taky nemám...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.