Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 17:34
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KOMERČNÍ BANKA

KOMERČNÍ BANKA: 

Co to zas dělá ta Krabice? A Přezůvky!. Asi bude třeba koupit. O telekačeně ani nemluvím?Co má ta společného s balíčkem?

KOMERČNÍ BANKA: 

Mám?Stačí kliknout dvakrát a je zaříznuta:-)

Diskuze KOMERČNÍ BANKA Vlákno

Es-Age:
BAAKOMB