BP: Výrobce čipů Rambus se propadl ve 4/Q do ztráty
Výrobce paměťových čipů, společnost Rambus Inc. (RMBS), včera reportoval ztrátu za čtvrté čtvrtletí na pozadí nižších prodejů.
Ztráta společnosti za uplynulé čtvrtletí činila 14,6 mil. USD/14 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 2,1 mil. USD/2 centy na akcii za čtvrté čtvrtletí roku 2006.
Příjmy společnosti se meziročně snížily na 40,5 mil. USD z 52,6 mil. USD.
Během čtvrtletí společnost vykázala nárůst nákladů na marketing a administrativu na 72,6 mil. USD z 53,2 mil. USD před rokem.
Akcie RMBS včera zavíraly na ceně 20,13 USD, v dnešní předobchodní fázi oslabují o 1,89 % na 19,75 USD.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
24.06. 17:54 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
24.06. 17:32 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
24.06. 16:44 Fio - USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio - USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
24.06. 16:12 Fio





