Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 19:37
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Americké trhy prohlubují ztráty

Zpravodajství

Americké trhy prohlubují ztráty

18.06.2008 21:16:17 | Fio banka

Americké trhy oslabují druhým dnem po sobě, především zásluhou výsledků investiční banky Morgan Stanley (MS), která ohlásila pokles zisku o 57%. Zklamáním také byly výsledky FedExu (FDX), firma měla vyšší přepravní náklady než čekala. Akcie bankovní skupiny Fifth Third Bancorp propadly o 21% na několikaletá minima, když firma oznámila úpis kapitálu a snížení dividendy. Indexy ztrácejí aktuálně okolo procenta, DJIA -0,85%, kompozitní Nasdaq -0,64%, zatímco S&P 500 -0,64.

Autor: Martin Štěpán

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

TMR376,00+4,44
FIXZO52,00+4,00
NOKIA297,75+3,39
FILLA68,00+3,03
BABWOOSP78,00+2,63

Zajímavé poklesy

CSG316,00-7,33
DSPW516,00-5,84
KGH1 874,60-4,45
CZGCE902,00-4,25
VIG1 560,00-3,88

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

24.06.2026
Graf - PX

PXdolu-1,512 560,3316:15:29
RMdolu-0,59721,4716:54:40
DJIAnahoru+0,5251 937,1819:16:37
NASDAQdolu-0,1225 557,2219:16:36
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,6224 740,3617:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz