Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 20:33
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Ztráta Circuit City se prohloubila

Zpravodajství

Ztráta Circuit City se prohloubila

19.06.2008 17:37:50 | Colosseum, a.s.

Společnost Circuit City (CC), druhý největší prodejce elektroniky v USA, oznámila výsledky hospodaření za první čtvrtletí fiskálního roku. Společnost vykázala ztrátu ve výši 164,8 milionu dolarů (1 dolar na akcii). Ve stejném období minulého roku se ztráta pohybovala na úrovni 54,6 milionu (33 centů na akcii). Tržby společnosti klesly o 7 procent na 2,3 miliardy dolarů. Analytici očekávali ztrátu ve výši 1,06 dolaru na akcii a tržby 2,37 miliardy. Circuit City oznámila, že očekává postupné zlepšování situace ve druhé polovině fiskálního roku 2009. Ve druhém čtvrtletí počítá firma se ztrátou 170-185 milionů. Analytici očekávají 143,4 milionu. Akcie společnosti na počátku dnešního obchodování klesají o 3,95 procenta na 3,89 dolaru.

Autor: Petr Čermák

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

FIXZO55,50+6,73
CTP395,20+4,83
PEN7,30+4,29
BABWOOSP81,00+3,85
EOAN437,00+2,90

Zajímavé poklesy

ATS4 940,00-9,85
TMR356,00-5,32
CSG304,50-3,64
NOKIA289,60-2,74
BABKOFOL508,00-2,31

Kurzovní lístek

EURdolu24,260-0,08
HUFdolu6,823-0,26
JPYnahoru13,215+0,04
PLNdolu5,658-0,08
USDdolu21,390-0,06

demo-e-broker

Indexy

25.06.2026
Graf - DJI

PXdolu-0,202 555,1816:15:25
RMnahoru+0,53725,3116:53:43
DJIAnahoru+0,2751 987,8520:12:47
NASDAQdolu-0,3425 389,8420:12:51
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+1,0324 994,8317:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz