Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 15:48
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»ATT ohlásilo vyšší zisk

Zpravodajství

ATT ohlásilo vyšší zisk

23.07.2009 13:47:00 | Fio banka

US telekomunikační jednička AT&T Inc. (T) ohlásila za 2Q zisk v hodnotě 3,2 mld. USD / 0,54 USD na akcii (vs. konsensus 0,51 USD / akcii) oproti 3,77 mld. USd / 0,63 USD o rok předtím. Tržby dosáhly 30,7 mld. USD, když zákazníci využily více služeb surfování na internetu přes mobilní telefon. Společnost, která v US prodává telefony iPhone oznámila, že v průměru utratili uživatelé iPhone měsíčně o 60 % více než typičtí zákazníci. Společnost díky tomu vyvážila pokračující propad v segmentu pevných linek.

Akcie T rostou v předobchodní fázi na 25,55 USD ( 2,9 %).

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

FILLA66,00+11,86
CEZ1 245,00+3,75
DETEL642,30+2,57
CSG341,00+1,73
VIG1 623,00+1,69

Zajímavé poklesy

BABULVR1 030,00-20,77
KGH1 962,00-12,80
BABWOOSP76,00-8,98
ATS5 340,00-7,77
PEN7,00-4,63

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

23.06.2026 - 24.06.2026
Graf - DJI

PXdolu-1,142 569,9515:47:08
RMdolu-0,95718,8815:24:40
DJIAstejne0,0051 666,8411:10:02
NASDAQdolu-2,2125 587,0424.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,0824 623,9515:27:54


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz