ČESKÝ TELECOM: Korekce bohužel nebude
Proč nepadá Telekačena?Už měla být dávno pod 420...Jinak klasika, už to zas všechno roste. Zítra se to zase vrátí na maxima...
Proč nepadá Telekačena?Už měla být dávno pod 420...Jinak klasika, už to zas všechno roste. Zítra se to zase vrátí na maxima...
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2010 10:58|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jojo, zlatej dobrej uhlaaak!!! :-) ja vcera dobiral za prumer 243, ale i po dnesnim ranu, kde to spadlo az na 235 jsem veril, ze to drive nebo pozdeji pujde ke 250...ale takhle rychle jsem necekal..jenom dobre!!! go nerwe go!!! :)
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2010 9:48|iv2|(88.146.0.xxx)
kam to az spadne?
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2010 9:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Neboj, dočkáš se. Koupil jsem telekomunikační odpad, který i při takovém up jako je dneska skončí nakonec v mínusu. Prodej mi dneska utekl o korunu, dal jsem na 425, bohužel větší množství šlo jen na 424. Klasika. Smůla se vším všudy.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.