Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 23:24
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Ušakov

10,5% v Ušákově Up, hodně zajímavý :-)

CETV:  jo velice zajímavé říkal jsem to, že výsledky jsou ok v CETV

No i EAF opět funguje. Prodej CETV za 334 ho nakonec katapultoval výše a Nervák, Plíny a Kitkat jsou bity jak pes. Sice prodej a nákupy nezafungovaly hned ale i efekt po pár dnech se počítá ne? :-)

CETV:  jo velice zajímavé říkal jsem to, že výsledky jsou ok v CETV

Es-Age : Tys prodal veškerou CETV,jo? :o)

CETV:  jo velice zajímavé říkal jsem to, že výsledky jsou ok v CETV

Ne, jen spekulativní vzorek nabraný za 340. Zbytek držím díle než půl roku, tak prodejem bych prodělal a nemohl si to odepsat. Mujsím čekat na ceny nad 400. Pak s nulou se toho zbavím. Půlroční držba a efekt žádný.