CETV: Ušakov
10,5% v Ušákově Up, hodně zajímavý :-)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:20|SuperGro|(90.177.160.xxx)
10,5% v Ušákově Up, hodně zajímavý :-)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 16:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i EAF opět funguje. Prodej CETV za 334 ho nakonec katapultoval výše a Nervák, Plíny a Kitkat jsou bity jak pes. Sice prodej a nákupy nezafungovaly hned ale i efekt po pár dnech se počítá ne? :-)
Es-Age : Tys prodal veškerou CETV,jo? :o)
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2011 22:17|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ne, jen spekulativní vzorek nabraný za 340. Zbytek držím díle než půl roku, tak prodejem bych prodělal a nemohl si to odepsat. Mujsím čekat na ceny nad 400. Pak s nulou se toho zbavím. Půlroční držba a efekt žádný.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.