Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 7:23
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  CHYBA 404 úplně všude

Jo ale to je anglicky.Copa tam píšou?

KIT DIGITAL, INC.:  NWR

no, ty starý akcie NWRka...

KIT DIGITAL, INC.:  NWR

Takže nás, co jsme kupovali už ty nové a obchodují se na BCCP se to netýká,že?

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno