zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 20.8.2026 18:23
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  CETKA -DOTAZ:

Jaký máte názor na to upisování těch warantů, účastní se ho tady někdo?
Sem si ho všiml až dnes.

CETV:  CETKA -DOTAZ:

Né 580, alei tak je to dost. Ptám se na ty cet waranty, má to někdo tady?

CETV:  CETKA -DOTAZ:

Učinil jsem stejně a odůvodnil si to jako karel304. Akorát sem prodával za 78,5 Kč. Teď akorát přemýšlím, kdy vlastně ty akcie koupit zpět. Nějak stále čekám na pád k 2,5 USD. Co ty Karle, již jsi koupil nebo čekáš?

CETV:  CETKA -DOTAZ:

TL494: Kdy je vlastně VH a kdy bude report výsledků za 1Q 2014?

CETV:  CETKA -DOTAZ:

Já budu asi čekat na posun dolů. Třeba se to dnes malinko sveze, když jsou v Améru indexy v premarketu v mínusu. Chci začít zobat tak u 2,5 USD.

CETV:  CETKA -DOTAZ:

Cena sice je již na 2,5 USD, ale tento článek mě trochu nahlodává, že s tím zobáním asi ještě chvilku počkám. http://www.akcie.cz/komentare-a-doporuceni/123207-objem-shortu-na-nasdaq-nezastavil-rust-na-cetv-na-maximu/
Nemá někdo z BHS tu analýzu?

CETV:  CETKA -DOTAZ:

Patecni nakladacek za 52 vylozen za 58. Doufam, ze se to odpoledne dokodrca jeste k 60

CETV:  dotaz

Pokud to shortuje ten ,co sedí v představenstvu, tak si je při nedostatku na
trhu natiskne a natiskne aby je mohl vrátit a uzavřít za pár.
Pak se zjistí, že nejsou krytý majetkem (bonitním) při kvartálech, pak je prodlení, pak se nedá uzávěrka dohromady vůbec a je konec.

Že to tak není? A kdo tady nezažil KITD ?