Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 13:46
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze FORTUNA

FORTUNA:  Představenstvo a dozorčí rada

Management asi drří nějaké ""zaměstnanecké"" akcie :-)

FORTUNA:  Představenstvo a dozorčí rada

Kolik je teda ta férová cena? Dneska jim to někdo hází kyblema, já nedal ani kus....Tak 150 by bylo dobrý.
Jenom ale co v ty Praze ostane, když chtějí skončit i Poláci s UNI.

Diskuze FORTUNA Vlákno

kocan:
Představenstvo adozorčí rada