Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 5.7.2020 11:44
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

1

ERSTE BANK:  Říz

Třeba řezat do živého. Nákup Estery za 465. Bohužel se zdá, že kromě bank vše ostatní peláší vesele nahoru. DJIA ne a ne padnout na kolena. Pro začátek aspoň návrat na 18500 by to chtělo...NA současných úrovních to moc růst už nechce jenže padat taky ne. DAX jakbysmet. Pod 9500 jít už nechce.

ERSTE BANK:  Říz

čekám až Ester spadne pod 450, nejlépe ke 400, pak beru plnou nůši tohoto junku :)

ERSTE BANK:  Říz

Es-Age: tvá sekera smrti tu už chyběla. Jde to moc nahoru, je na čase poslat trhy zase níž...:-)))

ERSTE BANK:  Říz

Es-Age: tvá schopnost zatnout sekeru smrti vždy na lokálním vrcholu trhu je neuvěřitelná. Už jedeme níž, díky...:-)))

ERSTE BANK:  Říz

Jako ty co pár let vydrží a budou Erste držet, tak je čeká sladká profitova odměna (pokud to Itálie a Španělsko) nějak slušně ustojí.

ERSTE BANK:  Říz

Esteru drží pěkně pod pokličkou :-) Tak nějak přemýšlím, co by jí odšpuntovalo.

Jinak pěknej příběh je Avast. Tam je to naopak. Chápu, že tohoto odvětví se současná situace přímo netýká, ale kdo bude chtít platit antivir, když nebude mít co jíst?

ERSTE BANK:  Říz

Ještě chci dobrat trochu Krabice a Monety a pak na bankách několik týdnů stopstav. Avast nechápu, je výše, než před začátkem korekce. Bude to třeba prodat, dokud je čas. Nechápu Čez ale pokud bude elektřina delší dobu dole, tak snad zahučí taky. No a záhadou je Stock. Říkal jsem si, že do gastra (Kofola a Stock) půjdu až při poslední prodejní vlně a zatímco Kofola něco málo nad minimy, Stock o více jak 30 procent z minim.

ERSTE BANK:  Říz

Taky jsem měl původně 440 příkaz ale posunul jsem. Na CETV jsem to podělal, když jsem čekal na pár korun. Na dokup cash je ale trochu jsem změnil poměr nákupy teď a po případném dalším větším výplachu, neboť se zatím zdá, že pravděpodobnost dalšího výplachu se hodně snížila.

ERSTE BANK:  Říz

Ale bude.

ERSTE BANK:  Říz

Kéžby. Jenže co by ho způsobilo... Nemocní už nikoho nevzrušují, píše se, že Itálie už splošťuje křivku. Indikátory dopadly většinou lépe, než očekávání...Spíše čekám plácání se v místě do dalších dnů.+- do 4 procent na indexech.

ERSTE BANK:  Říz

Já vzal RM EC lot na 471. Mám jí na čistý stůl, žádné ředění a beru ji na pár let. Jestli bude za 2 roky na 550 a budou vyplácet dividendy (plus si třeba něco z 2019 zašijou do nerozděleného zisku a ex post rozpustí), tak budu spokojený. Od r 2008 byla levnější snad jen dvakrát. Korekce skoro půlka mi příjde fajn.

ERSTE BANK:  VIG vs. ERSTE

Po propadu z lokálních maxim kolem 1.200 v roce 2015 se VIG držela plus mínus 10 EUR pod ERSTE. A vida, už je nad ní - ovšem na těhle levelech to fakt nepotěší.

ERSTE BANK:  VIG vs. ERSTE

Tak hlavně pojišťovny budou platit jak mourovatý za ty zkrachovalý cestovky....

1