zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 23.7.2018 17:36
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV87,40-0,2318,61
CEZ575,00-0,17114,09
ERBAG904,40+1,6296,46
E4U110,000,000,16
FOREG194,500,000,00
KOFOLA302,00+0,6733,93
KOMB952,00+0,2155,12
MONETA77,65-0,19201,66
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.264,00+0,5725,84
PEGAS902,000,000,03
PLG207,500,000,00
PM ČR15 180,00-0,780,45
STOCK SP68,50+0,290,80
TMR725,000,000,02
UNIPE377,00+0,132,77
VIG606,00-0,160,54
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV88,400,00203,65
CEZ574,00-0,26412,84
DETEL350,00-1,9628,00
ERBAG904,60+1,410,00
FOREG203,000,000,00
KOFOLA303,00+0,66128,32
KOMB950,00+0,64161,32
MONETA77,85+0,06129,34
NWRUK0,100,000,00
NOKIA130,00-0,76104,48
O2 C.R.266,00+0,3894,23
PEGAS896,00-0,674,48
PM ČR15 380,00-0,13137,96
UNIPE376,00+0,40231,10
VIG615,000,000,00
VITKO72,00-0,69123,38
VOLKS3 868,00+0,21542,23

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


16:12
Index Dow Jones -0,08 % na 25037,81 b., Index S&P 500 -0,04 % na 2800,66 b., Index Nasdaq Composite -0,22 % na 7803,217 b. Index S&P 500 -0,04 % na 2800,66 b.   celý text
16:08
Prodeje existujících domů (červen): aktuální hodnota: 5,38 mil. očekávání trhu: 5,44 mil. předchozí hodnota: 5,43 mil. Prodeje existujících domů (m-m) (červen): aktuální hodnota:...  celý text
16:06
Spotřebitelská důvěra (červenec - první, předběžný): aktuální hodnota: -0,6 očekávání trhu: -0,7 předchozí hodnota: -0,5 Zdroj: Bloomberg  celý text
14:55
Dow Jones futures (ZDJU8, YMU8) -0,01 % na 25027 b. S&P 500 futures (ZSPU8, ESU8) +0,01 % na 2801 b. Nasdaq 100 futures (ZNDU8, NQU8) -0,21 %  celý text
14:36
Index aktivity Chicago Fed (červen): aktuální hodnota: 0,43 očekávání trhu: 0,30 předchozí hodnota: -0,15 Zdroj: Bloomberg  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

ANDR1 250,00+11,61
BVB154,00+8,45
JUVE23,62+2,70
ERBAG904,40+1,62
VOW33 800,00+1,06

Zajímavé poklesy

NOKIA130,35-2,21
TABAK15 180,00-0,78
AVAST68,00-0,73
CETV87,40-0,23
GECBA77,65-0,19

Kurzovní lístek

EURnahoru25,850+0,09
HUFnahoru7,929+0,21
JPYdolu19,858-0,49
PLNnahoru5,983+0,03
USDnahoru22,065+0,49

demo-e-broker

Indexy

23.07.2018
Graf - PX
Flash | Obrázek

PXnahoru+0,251 087,7316:25:30
RMnahoru+0,471 398,3716:53:18
DJIAdolu-0,1325 025,4717:14:58
NASDAQdolu-0,177 807,2417:15:11
SP500dolu-0,062 800,1617:15:03
DAXdolu-0,1912 537,1617:15:00
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz