Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 25.9.2018 12:49
Akcie.cz»Úvodní stránka

NázevKurzZměnaObjem
ADIDAS208,400,0098,27
ALLIANZ193,72+0,80306,28
BASF SE80,52-0,51555,54
BMW82,69-0,97784,26
COMMERZB9,54+0,762 964,42
DAIMLER55,95-0,32770,81
D. BANK10,43-0,173 451,54
D. BÖRSE116,55-0,34147,70
D. POST31,27-0,70762,42
E.ON AG8,91-0,183 102,85
FRESEN.M87,44+0,28116,30
NázevKurzZměnaObjem
HENKEL103,55+0,10127,89
INFINEON20,48+2,092 358,95
LINDE AG177,60-0,6418,60
LUFTHANS22,02-4,473 261,86
MAN SE93,55+0,1148,73
METRO AG6,23-1,271 383,70
MUENCH.R190,10+0,8081,10
RWE AG21,15+0,52508,84
SAP AG104,70+1,20421,90
SIEMENS111,70+0,59540,46
THYSSENK20,49+1,09631,81
TUI AG15,46+0,49300,71

11:17
Člen dozorčí rady nápojářské společnosti Kofola Petr Pravda nakoupil 880 akcií firmy za průměrnou cenu 282 Kč za kus.Akcie Kofoly se dnes obchodují na v mírném plusu 0,36 % na 281...  celý text
10:31
Ropa (GCLX8, QMX8) +0,24 % na 72,25 USD za barel. Zemní plyn (GNGX8, QGX8) +0,4 % na 3,041 USD za mbtu. Zlato (GCGV8, QOV8) -0,14 %  celý text
10:29
EUR/USD 1,1748 (euro posiluje o 0,02 %) USD/CZK 21,81 (dolar posiluje o 0,06 %) EUR/CZK 25,62 (euro posiluje o 0,13 %) GBP/CZK 28,62 (libra posiluje o 0,17 %) CHF/CZK 22,58 (frank...  celý text
10:03
Index DAX +0,06 % na 12358,44 b. Index DAX +0,06 % na 12358,44 b. Nejsilnější akcieZměna  celý text
9:59
Pražská burza začíná dnešní obchodní seanci v zeleném. Největším tahounem jsou akcie společnosti Avast, jejichž cena roste o 2,44 %. V závěsu se pak drží Vienna Insurance Group s...  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete

Škola investování

01.10.2018České Budějovice
02.10.2018Zlín
02.10.2018Praha
03.10.2018Hradec Králové
08.10.2018Olomouc


Zajímavé vzestupy

CETV81,40+3,04
TMR740,00+0,68
TABAK14 920,00+0,40
STOCK58,20+0,34
KOMB902,50+0,06

Zajímavé poklesy

PEN7,50-11,76
JUVE39,00-9,30
AVAST82,00-2,38
TELEC258,00-1,90
GECBA80,70-1,53

Kurzovní lístek

EURdolu25,615-0,11
HUFdolu7,918-0,27
JPYdolu19,327-0,03
PLNnahoru5,956+0,01
USDdolu21,763-0,03

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+1,061 105,0912:47:20
RMnahoru+0,891 398,3912:48:54
DJIAdolu-0,6826 562,0524.09.18
NASDAQnahoru+0,087 993,2525.09.18
SP500dolu-0,352 919,3724.09.18
DAXnahoru+0,2512 381,6512:27:48
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz