Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 18.8.2018 23:49
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV77,00-1,2890,42
CEZ547,00-0,09160,04
ERBAG881,40-1,19121,45
E4U110,00-1,790,38
FOREG0,00
KOFOLA303,00-0,333,77
KOMB935,50-0,1657,62
MONETA76,95+0,461 680,23
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.259,00-0,3833,79
PEGAS894,00+0,220,00
PLG0,00
PM ČR14 980,00-0,130,92
STOCK SP58,80+1,0318,81
TMR730,00+1,390,50
UNIPE379,00+0,263,29
VIG600,50-1,887,54
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV77,00-2,04467,99
CEZ553,00+0,182 588,87
DETEL357,000,000,00
ERBAG881,00-1,562 234,33
FOREG198,50+0,51157,92
KOFOLA302,00+0,67239,53
KOMB936,00-0,8543,13
MONETA76,70-0,07167,05
NWRUK0,100,000,00
NOKIA116,85-0,1335,15
O2 C.R.261,000,0056,55
PEGAS884,000,000,00
PM ČR15 000,00-0,53481,28
UNIPE380,50+0,53764,84
VIG605,00-0,98149,06
VITKO72,00+2,1328,80
VOLKS3 700,000,00114,34

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


16:07
Index spotřebitelské důvěry University of Michigan (srpen - předběžný): aktuální hodnota: 95,3 očekávání trhu: 98,0 předchozí hodnota: 97,9 Zdroj: Bloomberg  celý text
16:06
Index předstihových ukazatelů (červenec): aktuální hodnota: 0,6 % očekávání trhu: 0,4 % předchozí hodnota: 0,5 % Zdroj: Bloomberg  celý text
15:51
Index Dow Jones -0,02 % na 25553,71 b., index S&P 500 -0,03 % na 2839,95 b., index Nasdaq Composite -0,21 % na 7790,121 b. Index S&P 500 -0,03 % na 2839,95 b.   celý text
15:02
Dow Jones futures (ZDJU8, YMU8) -0,19 % na 25543 b. S&P 500 futures (ZSPU8, ESU8) -0,17 % na 2840 b. Nasdaq 100 futures (ZNDU8, NQU8) -0,28 %  celý text
13:16
EUR/USD 1,1388 (euro posiluje o 0,11 %) USD/CZK 22,58 (dolar oslabuje o 0,14 %) EUR/CZK 25,72 (euro oslabuje o 0,05 %) GBP/CZK 28,71 (libra oslabuje o 0,08 %) CHF/CZK 22,66 (frank...  celý text

Komentáře a doporučení

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

AVAST68,50+1,48
TMR730,00+1,39
BVB155,80+1,17
STOCK58,80+1,03
GECBA76,95+0,46

Zajímavé poklesy

PEN8,10-3,57
DBK249,60-2,80
VIG600,50-1,88
EFORU110,00-1,79
CETV77,00-1,28

Kurzovní lístek

EURdolu25,730-0,11
HUFdolu7,945-0,31
JPYdolu20,460-0,31
PLNdolu5,969-0,20
USDnahoru22,583+0,10

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,311 058,0517.08.18
RMdolu-0,871 364,8217.08.18
DJIAnahoru+0,4325 669,3217.08.18
NASDAQnahoru+0,137 816,3317.08.18
SP500nahoru+0,332 850,1317.08.18
DAXdolu-0,2212 210,5517.08.18
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz