Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 21.8.2018 17:53
Akcie.cz»Úvodní stránka

BCPPKurzZměnaObjem
CETV80,00+1,5256,79
CEZ556,50+1,00273,21
ERBAG902,00+1,4959,11
E4U110,000,000,90
FOREG194,500,000,00
KOFOLA304,00+0,666,83
KOMB936,50+0,4374,68
MONETA77,30+0,19333,24
NWRUK0,070,000,00
O2 C.R.260,00+0,39105,93
PEGAS894,000,000,02
PLG207,500,000,00
PM ČR14 980,000,000,61
STOCK SP57,60-1,0347,78
TMR700,00-4,110,05
UNIPE381,000,004,12
VIG611,50+0,910,83
RM-SYSTÉMKurzZměnaObjem
CETV80,10+1,52432,35
CEZ553,00-0,271 211,29
DETEL358,60+0,458,97
ERBAG907,00+1,23324,90
FOREG192,50-3,0211,00
KOFOLA305,00+0,9969,96
KOMB936,000,0028,08
MONETA77,10+0,52725,25
NWRUK0,100,000,00
NOKIA118,700,000,00
O2 C.R.259,50-0,76169,18
PEGAS884,00+0,450,00
PM ČR15 080,000,002 102,90
UNIPE379,00+0,1394,75
VIG610,00+0,8315,25
VITKO72,000,000,00
VOLKS3 788,00+1,8349,10

A B C D E F G H I J K L M N O PQ R S T U V W XYZ BCPP RMS


16:05
Index Dow Jones +0,32 % na 25842,38 b., index S&P 500 +0,38 % na 2867,9 b., index Nasdaq Composite +0,57 % na 7865,609 b. Index S&P 500 +0,38 % na 2867,9 b.   celý text
15:01
Dow Jones futures (ZDJU8, YMU8) +0,16 % na 25800 b. S&P 500 futures (ZSPU8, ESU8) +0,13 % na 2862,25 b. Nasdaq 100 futures (ZNDU8, NQU8) +0,2 %  celý text
14:20
Ropa (GCLV8, QMV8) +0,34 % na 65,64 USD za barel. Zemní plyn (GNGU8, QGU8) +1,22 % na 2,977 USD za mbtu. Zlato (GCGV8, QOV8) +0,29 %  celý text
14:18
EUR/USD 1,1502 (euro posiluje o 0,2 %) USD/CZK 22,38 (dolar oslabuje o 0,18 %) EUR/CZK 25,74 (euro posiluje o 0,02 %) GBP/CZK 28,65 (libra oslabuje o 0,02 %) CHF/CZK 22,63 (frank...  celý text
10:18
EUR/USD 1,1516 (euro posiluje o 0,32 %) USD/CZK 22,33 (dolar oslabuje o 0,37 %) EUR/CZK 25,72 (euro oslabuje o 0,04 %) GBP/CZK 28,62 (libra oslabuje o 0,14 %) CHF/CZK 22,61 (frank...  celý text

Komentáře a doporučení

  • 21.08. 16:54| Fio
    V Praze růst, Erste zpět nad 900 Kč

    Pražská burza dnes potvrdila včerejší tendence k obratu a index PX pokračoval v růstu. S pozitivním sentimentem na západních trzích v zádech (index S&P od historických...

  • 21.08. 14:50| Fio
    Kohl's zveřejnil výsledky za 2Q s růstem v oblasti tržeb a zisku

    Americký obchodní řetězec Kohl's zveřejnil výsledky nad odhady analytiků (Bloomberg) a navýšil výhled na fiskální rok 2018 v oblasti zisku na akcii. Výsledky Kohl's Corp (KSS)...

  • 21.08. 14:14| Fio
    Společnost Berenberg zveřejnila zprávu o negativním výhledu na automobilový průmysl

    Finanční společnost Berenberg zveřejnila analýzu automobilového trhu. Zmiňuje v ní možnost, že by se automobilový průmysl v budoucnu mohl dostat do situace, kdy bude čelit...

  • 21.08. 09:56| Fio
    Donald Trump se opět kriticky vyjadřoval k Fedu, dolar oslabil

    Americký prezident D. Trump se opět vyjadřoval k měnové politice Fedu, kterou by si představoval více uvolněnou. Dolar po jeho slovech oslabil.Zdroj: Michael Vadon via Wiki...

  • 21.08. 08:55| Fio
    Akciový výhled

    Klidné otevření v EvropěEvropa začne úterní obchodování bez větších změn, jak indikují futures. Včera se vstup do nového týdne přitom podařil, indexy slušně posílily. Wall Street...

  • 20.08. 22:14| Fio
    Denní report - pondělí 20.08.2018

    ČR:Pražská burza zahájila nový týden růstem, když index PX posílil o 0,37 % na závěrečných 1061,96 bodů., SRN:Index DAX posílil 1,05 % na 12339,37 b., USA: Zámořské akcie mírně...

Právě diskutujete


Zajímavé vzestupy

DBK257,10+2,84
CETV80,00+1,52
ERBAG902,00+1,49
MOL225,00+1,44
CEZ556,50+1,00

Zajímavé poklesy

TMR700,00-4,11
BVB153,70-1,35
STOCK57,60-1,03
AVAST68,00-0,73
VOW33 599,00-0,47

Kurzovní lístek

EURdolu25,740-0,13
HUFdolu7,958-0,17
JPYnahoru20,265+0,47
PLNdolu5,975-0,03
USDnahoru22,376+0,59

demo-e-broker

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,651 068,8616:25:30
RMnahoru+0,371 378,6116:53:31
DJIAnahoru+0,2425 821,4717:32:34
NASDAQnahoru+0,617 869,0817:32:38
SP500nahoru+0,302 865,6917:32:28
DAXnahoru+0,4412 385,0817:30:01
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz