Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 27.2.2020 6:18
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 4191

Fórum USA:  US

já nevidím nic:-) jen některé statistiky a dneska i patterny mi ukazují pěknou pravděpodobnost, že do 5ti dnů bych mohl být v zisku. Ale technický pohled na D1 i H4 + volatilita mě vedou k opatrnosti. Navíc zlato nevypadá bez síly.

Fórum USA:  takhle to začíná jak ve filmu

Lukáš Kraus se se svou matkou a sestrou v pátek vrátil ze severní Itálie, kde s rodinou lyžovali zhruba tři sta kilometrů od místa, kde nemoc Covid-19 propukla a kde na ni zemřelo už několik lidí. „Hned v pondělí jsme se vydali za obvodní lékařkou, která nás poslala na infekční oddělení na Bulovku,“ sdělil v úterý Právu svůj příběh mladý muž.


V nemocnici je ale čekalo překvapení. „Řekli nám, že takové veřejné testy na koronavirus nedělají a že soukromé testy stojí patnáct tisíc korun,“ řekl Právu Kraus.

„Řekli nám, ať si zavoláme na pražskou hygienickou stanici. Tam jsme se nejdřív několikrát zkoušeli marně dovolat. Když se nám to později podařilo, řekli nám, ať přijdeme, až budeme mít nějaké příznaky, například horečku,“ uvedl.

Někdo nahoře pořád nechápe že každá prevence je milionkrát levnější než následky co by mohly nastat.

Fórum USA:  US

BARRON´S:
""The Dow Just Turned Negative Because No One Knows Just How Bad Coronavirus Really Will Be""
Ne, vážně? :-):-):-):-) pro mě nadpis týdne :-)..

Fórum USA:  US

tož třeba už dneska... kuci začínajů kvaltovat.... no klesat je kde... takže dávám povolení do Mordoru... můžete... šecko v porádku...

Fórum USA:  a pak kdo tu panikaří

Praha zvažuje omezení prodeje potravin na osobu, pokud by byla zavedena mimořádná opatření kvůli novému typu koronaviru. Chce předejít panice a vyprázdněným regálům, uvedl server Aktuálně.cz.

Fórum USA:  US

..já t ozatím vidím nekompromisně dolu, nejlépe do patku pod 3000.. :-)

Fórum USA:  věcná

no, já bych si na pražské burze nekoupil vůbec nic. věštím tomu pouze dlouhý pozvolný pokles. tam nejsou velcí hráči. dějiny se píšou na americké burze, ne na té pražské.
dobře nakoupeno na pražské burze mají ti, kteří nakupovali hned po otevření burzy či vstupu českých titulů na burze. čili čez za 50 apod. všechny ostatní hodnoty jsou jen virtuální vyspekulované hladiny.

Fórum USA:  US

U toho SaP je mám teď 3096 a nahoře až 3330

DJ si ji už podlezl , ale SaP ještě nedoklouzal. Tak uvidíme, co s tím zamýšlejí.

Fórum USA:  věcná

DJ podle mého výpočtu 26.834 a 25501 tam mám důležité fibo hladiny

Fórum USA:  US

Včera ukončeny nejstarší shorty na sp (po dvou měsících čekání) a už jsem nalezlý v longu od 3250 po 3130 a budu doufat v lepší zítřky:-)

Jinak na gold už před 14dni byly COT reports negativní ve smyslu, že velký hráči už jsou short extrémně a retail naopak. Tak si myslím, že by to mohl být na čas peak.

Fórum USA:  zlato

zlato už padá dolů, takže zdá se že jsme dnes našli dno.Tak šup šup. Vyžente to nahoru ať to můžu střelit. Dle fibo by další dno mělo být zhruba o 1% níže než to současné...( Takhle má vypadat odpověď Wizarde) Jinak Cipísku gratulace, si borec.

Fórum USA:  věcná

https://youtu.be/QtNjkEwMdSk

Braniboři na indexech.

Fórum USA:  věcná

Vašík Klausů se hlásí a říká že hodina má 45 minut..:-) Ne vážně. Docela by mě zajímalo na které metě se tenhle tržní přepal zastaví. Elektrárny z viru asi fakt pčíkat nezačnou a Bayer si mne svoje slizké farmapracky.. Já jen abych věděl kdy je ta správná chvíle začít nakupovat. Už i Pražská burza začíná mít moc hezke ceny za Divi akcie, který by možná stály za hřích. Moneta za 75 beru. Erste je furt drahá, to at si strčí do zádele Komerčka za 700 už považuju za životní kauf vzhledem k nastavené divi 58 kč za akcii. Čez viz víše o elektrárnách. Vig za 550 je jistota rychleho rustu při zotavení..Takže kde vidíte indexy na hraně Dax, DJ, SP a spol?

Fórum USA:  legrace na středu

America's Newest Most Powerful Submarine Has A Stealth Problem

z neviditelný ponorky se nám stává oloupaný banán

https://www.zerohedge.com/markets/americas-newest-most-powerful-submarine-has-stealth-problem

Fórum USA:  Indonesia je nula..

Věříte tomu?? Muslimové lžou bílému normálně, ale toto už jim fakt nežeru..Jakože pozítří oplotí Jakartu..

Fórum USA:  Koronavirus a asiaté

Koronavirus nCoV2019 je vysoce účinný zejména proti asijským mužům, protože využívá receptory v plicích infikované osoby. A těchto receptorů mají právě asijští muži více než je běžné u ostatních skupin.

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.26.919985v1

Překvapivě jsme zjistili, že tato populace AT2 exprimujícího ACE2 také vysoce exprimovala mnoho dalších genů, které pozitivně regulují reprodukci a přenos viru. Porovnání mezi osmi jednotlivými vzorky prokázalo, že asijský samec má v plicích extrémně velké množství buněk exprimujících ACE2.

Fórum USA:  VIX-Tvix

esli to ted preleze tu ""lajničku"" za par minut, tak tvix akceleruje k 85 uz ted... zatim zabava... ale jo, musime to zhodnotit..

Fórum USA:  Hadříku

Je mi ctí s Váma procházet to vše... 10min před tím než mi Kálí zjevila tu svíci před těma cca 2lety....:-):-):-)

Fórum USA:  Hadříku

ty vole chybí mi tam slova a to ""ve ztráta"" je takový tatkovsky něměcký :-)... no nic. barryJ se už neozval, šel byc hna kalíška... :-)

Fórum USA:  Hadříku

uz jsem to tu jednuc daval.. je to průser a prokletí některé vidět eště než se stanou... chápu, že ty naše diskuse lidi nepobrali:
https://www.youtube.com/watch?v=tRnp4UPI-Qk

Ja su furt ve ztráta, ale už mám pozice se 100% ziskem.. od 40.. včera jsem nabral eště 2 na 60.. a musel držet dispilinu a titanový klid... :-)

1 2 4191

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,881 032,2526.02.20
RMdolu-0,55768,7426.02.20
DJIAdolu-0,4626 957,5927.02.20
NASDAQnahoru+0,178 980,7727.02.20
SP500dolu-0,383 116,3927.02.20
DAXdolu-0,1212 774,8826.02.20
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz