Navíc vložte kód i těsně za úvodní značku :
Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 1.6.2020 14:22
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 4308

Fórum USA:  Usa

Kluci to neklapne ten odraz byl jen aby nestastnici mohli vylizt z dlouhejch pozic a drobasi do toho nalezli v nevidanem objemu, trh podle mne s nima zamete. Trump se sere do ciny ta jiste si to nenecha libit a kde bude dohoda faze jedna. A druha vec jestli chteji aby trump nevyhral volby tak musi poslat ttrhy do kopru a ameriku utopit v krvi, jinou sanci nemaji, otazka je jak se s tim trump popasuje.

Fórum USA:  USA - Armagedon

Ives, ty jsi v full v longu? :-)

Fórum USA:  USA - Armagedon

Žádný Armagedon už nebude, na trhu je tak obrovský množství peněz, že to přetlačí jakýkoliv negativní fundament. Na ziscích a na fundamentech firem už nezáleží - tentokrát je to už opravdu jinak - centrální banky tisknou BEZprecedentní množství peněz, které se valí na trhy jako lavina. Je po krizi, žádné větší propady trhů už nebudou, sorryjako...

Fórum USA:  USA - Armagedon

Vidím to na buy dips i pro červen. Jen mě štvou, že nás nenechají vyspat. Člověk se probudí a očekávané pohyby na SP i gold za námi a člověk musí jak rybář čekat na další šanci. Kdybych vydržel po půlnoci, mohl jsem už ráno jít s intraday úlovkem domů:-)

Fórum USA:  USA - Armagedon

V historii tyhle nepokoje nikdy trhy nerozházely, navíc je teď velmi dobrá nálada v souvislosti s překvapivě rychlým rozjezdem ekonomiky v Číně a po startu Crew Dragon. Trhy půjdou spíš nahoru dnes...

Fórum USA:  USA - Armagedon

Ale koukám, že trhům to nevadí. Asie do plusu, zbytek se převalulje kolem 0. Že by to všem bylo jedno? Nebo čekají s výplachem na lepší počasí :-)

Fórum USA:  USA - Armagedon

V Santa Monice je od 4 hodin odpoledne zákaz vycházení což je právě teď, v dalších částech od 6 večera do 6 rána. to chci vidět bordel v 21 městech po celých státech zarazily mě ty palety s chodníkovými dlažkami po ruce a viděl jsem že mají i místa kde mají palety s vodou a bedny s jídlem, evidentně mají nějakýho sponzora.

Fórum USA:  USA - Armagedon

to je den kamaráde, co myslíš že bude pod rouškou tmy, se viděl jak vybrali ty klenotnictví. masakr

Fórum USA:  USA - Armagedon

Zas tak moc lidí tam není..

Fórum USA:  USA - Armagedon

sleduj loupežníky live

https://www.youtube.com/watch?v=J_LJFTDL2OY

Fórum USA:  USA - Armagedon

Nějak se nám to sype uvidíme ráno :)

Fórum USA:  vtip -nevtip

https://twitter.com/JZarif/status/1266782297887514624/photo/1

Fórum USA:  globalisti jedu na plný gule

https://www.aljazeera.com/news/2020/03/russian-athletics-fined-10m-breaching-anti-doping-rules-200312133538532.html

šak ono jim to bouchne přímo do ksichtu

Fórum USA:  :-)))

a proč se nedělá hluboká orba, protože pole je levnější osypat chemií než ho zorat. jezeďáci věděli dobře proč je nutný provádět orbu.

Fórum USA:  :-)))

ale to dělá správně, vybudovaná cesta narušila svahy a funguje jako drenáž a odvádí vodu ze svahu která stéká dolů do ůdolí místo aby šla do podzemního koloběhu. Absence hluboký orby a právě tyhle vybudovaný cesty v lese je jich
strašně moc a většina se ani nepoužívá.

https://youtu.be/GTyJHt8H3Ag

Štefan Valo je borec, škoda že tohle v telce neuvidíš, měl by tam bejt tenhle filme na programu každý měsíc.

Fórum USA:  hustý

to bude tím že na Slovensku nebydlím, jenže vždy když všechny média jedou jednu vlnu proti někomu je to hodně podezřelé, stejný jako u nás. Na Fica se svedlo všechno co se dalo ale rozhodně si nemyslím že je nějaký svatoušek. Je to grázl, jenže kvůli tomu LeboFico máte u kormidla ještě horšího grázla. Konspirátor je dnes každý kdo píše něco co se mínkotvorným médiím a neziskovkám a na ně napojeným nelíbí. Myslíš si že naše kasa není prázdná? protektorát Bohmen und Mahren verze 2.0 je na tom podobně jako Slovensko. Západní země rabují nás, vědce, lékaře, pracovní sílu, a my rabujeme Vás protože tu Vaši lidé dostanou o pár euro navíc ukradneme Vám z trhu koho potřebujeme. A vy zas rabujete další země na východ od Vás protože jste k tomu donuceni jelikož Vaši lidé odcházejí. Naši politici jsou stejní gauneři jako ti vaši, není v tom rozdíl. Jsou ve stejný odtržený bublině a chovají se jako by jim to tu celý patřilo.


Peníze, peníze hýbou světem.
Přidej se a pak kulometem
smíš určovat právo.
https://youtu.be/VrC5x1dh77s


Fórum USA:  :-)))

ja... :)))))))))))
https://www.denik.cz/regiony/lesni-delnik-z-brodovic-bojuje-ve-volnu-proti-suchu-v-lesich-upravuje-cesty-20200526.html

Fórum USA:  :-)))

No občas sem zabruslit...při takovém počasí...:-)))))))))))) jasnovidci, kouzelníci, šarlatáni....mudrci...spisovatelé....konspirátoři...a spol...sem tam někdo kdo naprosto přesně ví co a jak....kde stojí jaký tanker či kdo má zaručené info...a při tom jedině práce rukama a zase práce, kvalitní zem...trocha spánku, slepičky...zeleninka z vlastního.... a nemusíte si zasírat hlavy@popřípadě mozky......:-))))))))))))))))))))))))))) zdravému rozumu 3x zdar....:-))))))))))))

Fórum USA:  hustý

Investigativni reportaz, jak funguji/fungovaly soudy na ""objednavku"" za minule vlady. A rovnakou lini jeli vsechny statni organy ...
https://www.youtube.com/watch?v=ieWVrNzvtjU

Fórum USA:  DJ

Bailout LHA dopadl jako slušný kompromis pro všechny strany. Nepůjde o zestátnění, ale do r. 2023 si to prostě vláda pohlídá (ta němcká je imho jiný levl než česká) i z tržího hlediska je pro ostatní přepravce uvolnění timeslotů prostor k nádechu. V pondělí se LHA zazelená. Mám ji v průměru za 8.46. Ty sedmičky mě tento týden lákaly (plus lepší kurz), ale palivo si nechám pro strýčka příhodu. Se mi zdá, že se jim v USA nedaří tlumit COVID křivku. Ještě to poskáče jižní ameriku a USA bude trpět nedostatkem komponent pro svoje dokončovačky + nalepování štítků ""made in USA"" od zlých mexikánů a jim podobných.

LHA jsem chtěl na langlauf, ale jestli tam zasvítí před Q2 reportem 11, tak jí střelím. Po Q2 reportu půjde zas o 20 pct dolů. Za pár let bych byl nasraný, jak mi to sejme konec intervencí a Oiro půjde o 10 procent zurück. Dvanáctku jsem bral při středně střídmém scénáři jako reál do konce roku.

https://www.lidovky.cz/byznys/doprava/na-9-miliardach-euro-pro-lufthansu-se-shodly-eu-a-berlin-dopravce-na-oplatku-omezi-cast-svych-letu.A200530_153243_ln-doprava_ele

1 2 4308

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+1,88912,3514:21:20
RMnahoru+1,17607,9214:08:39
DJIAstejne0,0025 383,1111:05:04
NASDAQstejne0,009 489,8731.05.20
SP500stejne0,003 044,3111:15:00
DAXdolu-1,6511 586,8529.05.20
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz