Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 4.8.2020 16:22
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 4361

Fórum USA:  Nasdaq 11 tisíc

Neprepsal. Rezistence automaticky v místě mého posledního nákupu, což je 20e.

Fórum USA:  Nasdaq 11 tisíc

Es jsi se přepsal ne? Rezistence na 23e, následně na 25e a potom MZ korekce korekce:-))).

Fórum USA:  Nasdaq 11 tisíc

Nasdaq 11 tisíc a jedeme dál. Vzhůru k výškám.
Jenom blázni očekávaj korekci, klesání atd. Jen a jen nahoru. Ikdyby vypukla třetí světová.

Fórum USA:  sp

zadny strach, nahore je nevyplneny gap a modra to jisti https://ibb.co/sm5MFfW, zacnu nabirat vic sortu
jet na malych tf je radost https://ibb.co/9gdNYMC , ale ve stredu ma byt zas hezky yr.no , tak se budu venovat jinym zalezitostem

Fórum USA:  dolarový index - možná otočka

USD ++ max síla , dnes potvrdil předpoklad z pátku že bude posilovat proti všem měnám uvidíme, kolik dní mu tato korekce vydrží nebo se změní na delší běh. a silný usd bude brzdit us indexy v jejich rozletu nahoru.

Fórum USA:  zarámovat a číst každé ráno aby jste nabrali sil k boji s Mordorem

Dobře shrnutý,o tom si v hospodě jen šuškáme a někteří se i ohlížejí kdo poslouchá...

Fórum USA:  zarámovat a číst každé ráno aby jste nabrali sil k boji s Mordorem

Možná mě budou někteří dehonestovat, ale patřím ke dříve narozeným, a líp bych to nevystihnul!! Ale samozřejmě svět dneska patří mladým a perspektivním, konečně jako vždy, a Ti to vidí prostě jinak...
Prostě jsem to vevydržel, abych se nevyjádřil :-)

Fórum USA:  zarámovat a číst každé ráno aby jste nabrali sil k boji s Mordorem

1) Nejprve se zesměšní celý národ. Jste nevzdělanci. V Nepálu je každý pasák jaků bakalářem. Tak se založí v každé opuštěné stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či líný a hloupý synek čilého podnikatele měli alespoň Bc. Nejde o kvalitu, jde o statistiku. Klasické university opustí svou tradici Alma mater a zaplevelí se obory, o kterých uvažoval kdysi v Haliči Jára Cimrman. Názory a práce univerzitních profesorů, které titul ctí, převálcují mediálně nejrůznější buzno exhibicionisté.

2) Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými experimenty vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní slovo budou mít nejrůznější metodičky z oborů inkluze, integrace, imigrace, a vypravěčky korektních pohádek o princi Bajajovi z Ugandy a jeho partnerce Popelce z Damašku.

3) Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl. Nic neumíte, všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl neprodejný šunt. Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky, motorky, sigma pumpy, letadla, obráběcí a textilní stroje, sklo a bižuterii. Zavřete vaše továrny a místo nich otevřete montovny. Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich slovutných „kapitánů průmyslu“. Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje kompas, a ne teploměr.

4) Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z vaší země, vy si dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do vodovodních trubek. Ještě, že jsme tu my a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami. Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady ojetých pneumatik, a co by nám mohlo jó konkurovat, odkoupíme, utlumíme a zavřeme.

5) A pokud se to českému „proletariátu“ nelíbí, tak bacha. Stačí jeden letecký most z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za devět měsíců se nám počet budoucích zaměstnanců ze země Olgoje Chorchoje zdvojnásobí.

6) Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost. Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli jedovaté potraviny. A s námi se trávili Rakušáci luxující cukrárny ve Znojmě či Slavonicích a dalších nejen příhraničních městech. A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta kachna voní po kachně.

7) K čemu vlastně potřebujete zemědělství? V Maroku je brambor a jahod, že vám je levně dovezeme a draze prodáme. K čemu sady? V Chile a Jihoafrické republice je tolik hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají. Na Novém Zélandu je jablek jak euromravenců. Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat a skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou. Mléko je navíc nezdravé a jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového škrobu. Pěstujte naftořepku a budete druhý Kuvajt. A opuštěné kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník pro pěstování bylinek typu Hanojská majoránka.

8) Ta nejdůležitější etapa je pak znesvéprávnění národa. Zformuje se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak jsme nemultikulturní šovinisté, kteří utlačují své spolubližní. K nim se připojí i saudskoarabský komisař a prohlásí „u vousu Prorokova, u nás se mají ženské líp, než ta vaše vykořisťovaná etnoskupina“. Neúspěch desítky let trvajících snah o integraci se vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na zachování specifických rysů jejich obohacující odlišnosti.

9) Zásadou likvidace národa je ustupování rostoucím požadavkům všech exotických odlišností a označování opravdových hodnot za měšťácký přežitek staré Evropy.

10) Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace proti němu se zakáže jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím pérům v rektu. Poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace, protože v jednotě blbosti je síla. Když ze samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak ze samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivní unii. Současný příliv obžerných uprchlíků je jen poslední sloka unijní hymny „Óda na radost“. Jmenuje se „Rekviem za zbabělost“.

Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a zrychlující se degradaci Evropy, která se sama žene do zkázy, a ještě se u toho usmívá.

Fórum USA:  JPY ++

hodně silný japonský jen nevěstí pro indexy nic dobrého

Fórum USA:  už po nich jdou jdou jdou

už je to jasný, obyčejná politická objednávka, tak jako šel intel po amd, dělal na něj podrazy, tak zřejmě jisté firmy dělají to samé Huawei, jen to dělají o level sofistikovaněji, přes politické kámoše ale je to jen obyčejný konkurenční boj.

Čínská společnost Huawei již více než rok čelí sankcím ze strany USA, kvůli čemuž nemůže spolupracovat s celou řadou společností bez omezení. Na prodejních výsledcích tohoto podniku se to ale překvapivě nepodepsalo. Podle dat analytické společnosti Canalys se dokonce Huawei v uplynulém čtvrtletí stal největším prodejcem smartphonů na světě.

Fórum USA:  Vrcholová národně obrozenecká :-)

Beskydy a Vysočina,
to je naše rodná hlína.

Vrchy, vršky dobře známe,
otočky si pohlídáme.

Mrchy, fejky neberem,
taký podvod odmítáme.

Ve světě se neztratíme,
xindlu z GS do xichtu
hezky směle ........ :-)

Fórum USA:  APPL, AMZN

https://www.investicniweb.cz/news-expertni-trzni-vyhled-31-7-2020/

Fórum USA:  Apple 11 procent up

Ten svět se zbláznil.

Fórum USA:  dolarový index - možná otočka

Kdy se zavede pro všechny akcie, které se obchodují na světových burzách jednotná obchodní měna? A proč už to není?

Fórum USA:  dolarový index - možná otočka

Jelikož dnes vnímám otočku na EURUSD D1,
vidím to podobně.

Fórum USA:  dolarový index - možná otočka

co vidíte děcka na denním grafu?

https://charts.mql5.com/25/636/usdx-r-d1-pepperstone-limited.png


to že byl dolar dnes silný to byl důvod proč jsem šortoval klokana, ale je možné že se dolar trochu zotaví příští týden a posílí na většině párů

Fórum USA:  Vrcholová medvěďácká :-)

Kde se vzal, tu se vzal
konečně k nám zavítal.
Neohlášen, neklepal,
jedna ťafka
a už kouká,
co dům dal :-)

https://m.facebook.com/watch/?v=571953640356459&_rdr

Fórum USA:  včerejší afterhourse party

dneska by to mohli poslat poradne dolu... :)

Fórum USA:  včerejší afterhourse party

byla dnes nějak rychle rozmetána

Fórum USA:  zlevňění

Tak AAL či MRNA v brutálním poklesu, tak to můžu zavřít ... a jít dělat něco jiného ...

1 2 4361

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,48896,4516:20:01
RMnahoru+0,68525,2516:21:08
DJIAdolu-0,0926 641,4516:00:03
NASDAQnahoru+0,1610 920,6416:01:00
SP500dolu-0,043 293,4416:00:37
DAXdolu-0,4212 594,2116:00:56
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz