Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 8.4.2020 13:30
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování v USA

Přidat nový příspěvek

1 2 4265

Fórum USA:  Ropa

Asi nejjednoduší je koupit na ropu certifikát, pak neřešíš nějaký rolování, call marginy ani jiný chujoviny, prostě jen cena certifikátu kopíruje nejbližšího kontraktu ceny ropy, samozřejmě, že emitent tě o něco obere, ale co se dá dělat :) Jako příklad třeba ISIN DE000SC3V338.

Fórum USA:  myšlenka

Sice myšlenka mimo US mísu, ale souhlas...plýtvání, neekologické a vůbec. Ale když to nebudeme kupovat, nebude se to ani prodávat. Zvlášť tyto nízké gramáže

Fórum USA:  Junior

Tak nevím... Zlato na rekordních hodnotách a JNUG je línej jak veš :) a včera dokonce klesal.

Fórum USA:  myšlenka

V Kauflandu prodávají 10dg salámu v 20 dg plastu. Dříve v kousku papíru.

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

Diky. Zajimave videt.

Fórum USA:  dno?

https://www.investicniweb.cz/americke-akcie-odrazil-se-trh-ode-dna/

Fórum USA:  myšlenka

..se synkem píšem fantasy knihu... půlka už je hrubá masa hotová.... dobrá hláška teď... říkám píšu cypoviny na akcie.... říká pusť si k tomu muziku hele ..říkám a co ty cype..napsal něco? :-)... ""kdo jiný by vás měl ochránit před Temnotou nežli ten, kdo jí vládne.. ""... aha, tak jo :-):-):-)...
Zdarec borci, to zas budou Cyber sny :-):-):-)...

https://www.youtube.com/watch?v=9ayYeLLT8bs

Fórum USA:  myšlenka

..to je skutečně hodně zajímavá záležitost a docela logická a vědecká... je taky zajímavé, že ""většinu normálních"" lidí by nenapadlo lít si sračky na vlastní zahrádku a srát si do postele před spaním ... jaksi ale dost lidí má ""nějaké zvláštní přesvědčení"", že má nárok na všechny výdobytky kapitalismu a ""technologie svobody"" - třeba lítat hodně a často kam chci - přirozeně udržet Růst šlo jen zpřístupněním všeho pro více lidí - tzn levněji a levněji - taková ta Růstová cesta do udržitelného pekla :-).. Tahle verze Kapitalismu je skvělá v tom, že přinesla úžasné věci a technologie - i ten Blahobyt je dobrej... a těžko se nekomu řekně - nemůžeme tolik konzumovat, lítat atd.. to by byl mazec šrumec svobodo :-).. a vlastne dve mouchy jednou ranou - snížení populace, cyklické (virus-epidemiologicky) udržení jejího růstu (zpomalení) ...ptž ani nejbohatší nemají TEĎ HNED technologie k přesídlení jinam... a v tom případě to chce čas... Pokud to tak je - data jistě jsou k dispozici a poslední 2 dekády jsou hodně zajímavé... tak co potřebuješ? .. No udržet ovce v klidu - apeluješ na vedecké poznání, zdravý rozum a vzdělání - všechno ostatní jsou paranoidní teorie a hoaxy :-)... Jak začne vymírání na základě radiace, korona je proti tomu nic.. totální rozvrat ekosystému, hladomor a chaos... všechno je proto tomu podřadné... řeknu to jasněji... být nahoře, vidět tu statistiku za 30 let výzkumu, vědět jasně, že nemůže být nonstop tisíce letadel v atmosféře, mít to prohnané superkomputerama milionkrát modelované a vyšlo by mi ...rozvrat, chaos, hladomor.... ten virus sám ven pustím na tom tržišti..... kapitalismus tak dostane více času ukázat co ještě umí...........

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

Podle mně si už plcnou. Rusko už tento týden stáhlo produkci o 1mio barel ropy denně. Ta těžba jim bude k ničemu, za týden nebude kam ukládat.
Je docela dobré se zbavit toxinů.... hlavně kofoly :). Na valné hromadě bude nářků od managerů kofči. Divi nula a půjdou pod 200.

Fórum USA:  myšlenka

to ukáže čas, podle toho jaký změny se nastolí se dozvíme k čemu to celé mělo a má sloužit. ale rozhodně bych si nekoupil akcie aerolinek i kdyby byly proklatě nízko. toho úbytku hmyzu si musel všimnou každý kdo jezdí autem. Pamatujete před 10 lety jak člověk ty hmyzáky nemohl dostat z auta, kupoval spešl vodu do ostřikovačů co rozpouští hmyzí střeva. po jedný cestě Praha Brno bylo nutný čelní sklo očistit na benzince protože přes to nebylo vidět. Ale poslední roky nic, žádní hmyzáci na skle. Kam se všichni poděli?

Fórum USA:  myšlenka

Myslíš tedy, že je umělý? Nebo využitá shoda okolností?

Fórum USA:  myšlenka

že všechna proudová letadla likvidují ozon to vím už dlouho, že když si koupíte měřák UV záření že budete dostávat trojnásobné hodnoty než meteorologické stanice v zemi to vím taky, Když jsem se ptal v Libuši tak mi řekli to proto že ten můj měřák není certifikovaný, slovy odborníka čínskej šmejd, zatímco ten jejich je. divný že i další měřák od jiní čínské firmy ukazoval shodně s tím prvním, co když tohleto uzemnění letecké přepravy je cílem k obnově planety a to je ten hlavní důvod virusníka na celé planetě. co když v budoucnu se Lítat bude ale jen minimálně? a bude to hodně drahý. Práškování planety aby se snížili dávky UV nepomohl tak tu máme Coronu.

https://youtu.be/0zPeeJ-fMNg

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

Jojo, vylhanej utlum v poctu pripadu. Ceka nas zuchanec. OPEC by se mohl znovu pohadat, zadosti o podporu US v jinem radu nez v 2009.
Zastavena ekonomika,zakaz cestovani a vychazeni, evropa jasa jak zvitezila nad virusakem.
V pondeli u nas byli na druhy ster. Prvni negativni. Maji toho hodne prej nestihaj.

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

Kolegové, mohu vám doporučit výborný webinář Lynxu od Romana Dvořáka o pandemii - kam by mohly jít akcie, měny a komodity:
https://www.youtube.com/watch?v=9c02Nrg3E7s
Zhruba v čase 1:20:00 se zaobírá US-akciemi - kam by se mohl dostat index S&P 500 v následujících měsících. Zajímavé!

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

A sákriš, vozejček dorazil na vrchol a teď se začíná rozjíždět směrem dolů... Sell, sell, sell!

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

neboj Hadřík nemyslel indexy, modlí se k jinému božstvu. Já sem za ty roky se naučil to že nikdo neví jestli to půjde nahoru nebo dolů. kromě pár vyvolených. snad někdy v prosinci kdy jsem koukal na opricot a expirace opcí na SPY tam byl jeden den 23 březen kdy tam byla obrovská nálož put opcí oproti jiným dnům. asi desetinásobek ale zajímal jsem se víc o prosinec a ten březen sem neudělal scren shot. a schválně jukni na indexy na denní graf. až ted zpětně mi to došlo. Takže někdo to přeci jen věděl už v prosinci který den budoiu indexy nejníž, v tu dobu v prosinci musely ty putky být proklatě levné, proklatě levné.

podívej na http://www.opricot.com/ticker/spy/optiongraphs na 17 duben, tak ten 23 březen vypadal hodně hodně podobně, jen tady jsou nejen putky ale i calky, tak tož uvidíme co bude 17 dubna.

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

Cipísku, přikláním se k tomu prvnímu grafu, napřed k horní lajně a následně o to více dolů.

Es mrtvých je všude tolik, že už to lidé přestávají vnímat, dotýká se to spíše jednotlivců v přímém okolí....takže globálně je to aktuálně lidem tak nějak šumák, jinak by se trhy nemohly takto zelenat.

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

Já zase doufám, že dojde na slova v tomto článku : https://www.kurzy.cz/zpravy/538870-citi-rustova-rallye-neni-nicim-podlozena-zisky-firem-letos-propadnou-o-50-a-trhy-to-jeste-plne/ a trhy padnou na poloviny své předchozí hodnoty. Statistiky nárůstu úmrtí jsou o ničem, je třeba brát absolutní hodnoty. Je jasné, že při stejném denním přírůstku to na procenta bude klesat. 200 z 1000 je podstatně více než 200 z 10000...Dosáhnout postupně klesající křivky tak není problém, protože potenciálně připravených k nakažení ubývá a někteří se ani nenakazí. Kdyby byli nakaženi všichni, pak by přírůstky byly nula. Byla by to pak dobrá zpráva, že už nepřibývá?

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

Jen leť... a výš.. nechť Tvá sláva sahá až k nebesům... Ikare...

Fórum USA:  Hadříku , horníku vstávej

Důležitý rezist 2.600 bodů na SP jsme proskočili, trhy se krásně zelenají, venku se zelená tráva, sluníčko svítí, na světě je krásně!:-) To nejhorší je už za námi, nastává postupná obnova systému a růst!

1 2 4265

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,07820,8913:30:10
RMdolu-1,48622,5013:30:18
DJIAdolu-0,1222 653,8607.04.20
NASDAQdolu-0,337 887,2608.04.20
SP500dolu-0,162 659,4107.04.20
DAXdolu-0,8710 266,0913:09:16
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz