Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 14.4.2021 0:53
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum ostatní

Poslední příspěvky

Fórum pro obchodování mimo ČR, USA a Německo

Přidat nový příspěvek

1 2 55

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Co mi škeble nebere je kdo prodává a kupuje víceleté us dluhopisy.Kupujou je zřejmě banky,ale kdo je vyprodává a nekupovay je předtím banky také? Je možný,že je vyprodává Čína? Do tohodle kdybych moh vidět....Na zlatě se vytvořila v h4 vysoká vlna,tak jsem zvědavej.

Fórum ostatní:  nouzový stav

Moc jsem zvědavý, co s tím provedou. Zde to Kysela vysvětluje zcela logicky.

Podle Kysely by nejschůdnější cestou bylo takzvané doběhnutí současného nouzového stavu, jenž skončí se sobotní půlnocí, a následné vyhlášení nového nouzového stavu, který si vláda dokáže napsat tak, aby jej Poslanecká sněmovna nezrušila. Současného nouzového stavu je podle něj potřeba se zbavit, neboť byl vyhlášen protiústavně a jeho další prodlužování by mohlo mít horší dopady.

Při vyhlášení nového nouzového stavu ho totiž podle ústavního právníka nemusí poslanci posvěcovat. „Pokud usnesení Sněmovně nebude připadat sporné, aby ho zrušila, pak ho vláda může vyhlásit po dobu 30 dnů a Poslanecká sněmovna by do toho vstoupila až po 30 dnech, pokud by bylo potřeba nouzový stav prodloužit,“ vysvětlil Kysela pro Seznam Zprávy.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ustavni-pravnik-varuje-poslance-nouzoveho-stavu-je-treba-se-zbavit-144344

A toto je nesmysl.

Poslanci mají v pátek rozhodnout, zda bude pokračovat nouzový stav. Stěžují si ale, že od vlády nemají dostatek informací.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/je-to-chaos-nemame-podklady-rika-opozice-pred-klicovym-jednanim-snemovny-144431#dop_ab_variant=519601&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=ngyH2SlaFAi-202102260912&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Můj názor.

Poslanecká sněmovna dnes o nouzovém stavu s ohledem na výše uvedené nemusí vůbec rozhodovat.

Přeci ale ti lidé ve sněmovně mají rozum, ne?

Fórum ostatní:  ZÁSADA a škeble

ty vole, vylezu ven z doupěte a zase sem šlápl na nějakou žíravinu, žádnej atlernativec neexistuje, to slovo je jen konspirační blábol. Prostě jsou lidé pohodlní kteří vědí že je něco špatně ale podporují to protože jim to vyhovuje, profitují z toho a nechtějí mít problémy. viz doba bolševiků

Otázka za 1000 bodů- proč někdo označovaný za nepřítele státu před rokem 1989, je nepřítel státu i dnes? Na to je jednoduchá odpověd, systém před rokem 1989 a současný systém jsou si více podobní než si lidé myslí. To že černou barvu nazvu bílou nic nemění na tom že ta barva je černá. A lidé co jsou pohodlní a nebo srabíci budou tvrdit že to je bílá.

Viděl někdo z Vás v telce že politický vězeň a bojovník proti totalitě Drabík zemřel?
ne, a to znamená jedno, že tu pořád máme totalitu. jak jednoduché milý Watsone.

https://youtu.be/FuaTDkWaL7QFórum ostatní:  ZÁSADA a škeble

Ano pane kolego "" Akciusi 2 ""

poznamenání povoláním postihuje každého z nás. Tedy i Vy se mi můžete jevit černobílý. A s dovolením mi ponechte rozhodnutí, zda-li s tím ve svém věku budu, či nebudu něco dělat. Alternativec ze mě nikdy nebude.
Mám Vás také rád.Pane kolego "" DEERRICKU "" nemusím - NEMUSÍM - psát to Vaše "" B "". Nehodnotím Váš názor, ani téma, ani spor s kolegou "" fanoušem 2 ""
Hodnotím pouze statistickou nedostatečnost kolegy "" wizarda "" která je opravdu černobílá. Jak se v jedné písni zpívá : "" Statistika nuda je, má však cenné údaje "".

Fórum ostatní:  ZÁSADA a škeble

"""" DEERRICK """" je policista
Vy """" wizarde """" jste inteligentní, ale velmi zákeřný člověk.

Zásado, Váš svět je černobílý, to už samo o sobě je silně limitující. Možná pokřiven zaměstnáním v justici, ale nikdy není pozdě s tím něco udělat. Pokud se chce.
A jak vidíte sám sebe Zásado? Barevně nebo černobíle?
Hezký den.
Mám Vás rád, již jsem to sem psal ve svém příspěvku dne 27.3.2020.

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Zásado, pokud máte být nestranný, tak když řeknete A, musíte říci B.

O podstatě sporu jste se vůbec nezmínil.

Pokud jsem někoho urazil, tak je to sice možné, ale zásadně až poté, co ten člověk začal urážet mne.

Sám tady urážíte někoho, kdo má jiný názor, než vy.

O vás si myslel, že jste spíše méně duchaplný, což se mi i potvrdilo tím, že o podstatě sporu nenapíšete ani slovo a jen hodnotíte slova, kdo koho uráží.

Takže doufám, že jsem vás tímto alespoň urazil. Pokud ne, tak to zcela jistě udělám příště. Vy byste ani toho policistu se zde projevenou inteligencí při hodnocení sporu nemohl dělat, nedej bože, kdybyste takovýto spor jako policista měl řešit.

Zkuste používat při hodnocení rozum v hlavě, i když to u vás bude asi dost těžké. Očekávám, že tedy hodnocení sporu doplníte o výše uvedené, pokud ne, potvrdíte tím slova obsažená v mém textu. A pokud se nepletu, pravda ne vždy je urážka.

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Pane kolego "" wizarde ""

co pro jednoho humorná nadstavba se jeví , může pro druhého zlo a urážkou býti.
"" DEERRICK "" v sobě nemá ani ň z pokory. Vy si ho idealizujete, protože je Vám ideově a mentálně blízký.

"" DEERRICK "" je policista
Vy "" wizarde "" jste inteligentní, ale velmi zákeřný člověk. Mezi námi muži bych pro to měl velmi příznačné vulgární slůvko.

Ale vzhledem k tomu, že jsem až moc pokorný člověk nebudu se k tématu více vyjadřovat. Jen si dovolím jednu pokornou radu pro Vás. Buďto se do sporu dvou kohoutů vůbec nemotejte nebo buďte, co by rozhodčí, korektní na obě strany.
Přeji pevné zdraví v této pohnuté době.

Fórum ostatní:  filozofka na kole

Anna Hogenová na Svobodném Universu, 3. díl:

https://youtu.be/6r86xkaDp64

Pro mě nová osobnost. K podobným závěrům o jízdě na kole i stromech jsem pocitově dospěl už v ranném mládí, jen jsem netušil, že na to existuje málem vědní obor. O tom,
že během svátků se rodíme znovu. Což mi zase připomíná, že jsem nedávno začal z nouze cvičit doma nebo jiných privátních prostorách a k tomu si pouštím pečlivě vybranou muziku, příp. věci, které jsem poslouchal v mládí. A v rámci zmiňované obrody jsem zjistil, že to funguje lépe, než doje*at se ve fitku. Aj o vytváření vlastní reality by tam myslím cosi bylo.
Zajímavé, jak se takový rozhovor dokáže vyloupnout zrovna v ten pravý okamžik. Jakoby Vesmír měl svou vlastní Siri :-)

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Jenže Deerrick tomu dává humornou nadstavbu. A o to jde, že pobaví. Já se musel vždycky chlamat, když už před lety tady začal někoho rozebírat a většina publika nechápala, co se děje. Až později prozradil, že se u psaní příspěvků dobře pobaví. A to platí, vždycky to má šmrnc. Já tam tedy nikdy žádnou aroganci neviděl. Ve skutečnosti má v sobě víc pokory, než vy dva s fanoušem dohromady. A nepotřebuje se odhlašovat a měnit přezdívky a připojení .-) Je mi ukradené, co dělá nedělá na jiných fórech, já chodím jen sem, zajímá mě zdejší přínos. A o opcích toho tady obětavě navykládal opravdu dost. Ostatně na fenomén Deerricka (i Hadříka :-) jsem tu upozornil jako první, ještě v dobách, kdy byli zcela ignorováni, nepochopeni, nikým nepřijímáni. A kde jsou dnes :-)

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Pane kolego "" wizarde "" doplnil bych v rámci objektivity statistiku protistrany :

Pan kolega "" DEERRICK "" dnes přispěl 16 příspěvky

Pouze v 5 se nesnažil svého jednoho soupeře zesměšnit, dehonestovat, dávat mu příkazy, manipulovat či dělat ultimáta.

Naproti tomu v 11 tak učinil ( též v 69 % )

Sám vidíte, že duel skončil nerozhodně, co se % týká.
Nepočítám do duelu přesilovou hru, k níž jste i Vy přispěl.

Ještě, že ta Slávia vyhrála a postoupila.

Když už chcete dělat statistiku, tak buďte objektivní.


Pokud by jste spíš chtěl dělat statistiku úspěšnosti predikcí v neakciovém segmentu chatujících, mohu být nápomocen. Mám ji od r. 2014 do 5.2. 2020. Dělal jsem si ji velmi pečlivě ze zjištných důvodů.


Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Hej, vy tři lepiči.

Fanouš má pravdu.

Serte už na to.

A běžte do ....

:-)))

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

jitrnica :-)

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Šup a svíca jak trnica. Bér šáša + další aucajt rozvrzal. A k tomu falešný swing na stochu.
Nepomohu si pomoci. Za mě stále vrcholový orloj...

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Celej Mordor je stejne na hlavu...drzim, bude to zajimave :-)..

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

koukám, 18% nahoru ... absolutně netuším, co se zase stalo, indexy šly dolů relativně mírně (nic nevidím pod předvčerejším minimem?), nicméně nakládám shorty, ale zatím relativně opatrně, nedávno jsme viděli ne 28 ale 34

kurnik, byl jsem dneska ráno v pokušení zavřít, co jsem měl, měl jsem nějakej divnej pocit ... ale dopoledne se to tak plácalo, jsem si říkal, že je to jen malá vlnka, a že to musí dolů, tak jsem přizvednul stoplossy, aby mi je to nevybralo zbytečně, achjo, takže jak mi je to po cestě prošlo, tek jsem realizoval jen třetinovej zisk oproti tomu, kdybych poslechl ten ranní instinkt, resp. taky o dost míň než kdybych s tím nehejbal :-/

cíluju pod 22, ale budu zase praktikovat tu taktiku pozitivních stopek (jinak bych dneska neměl nic a akorát smutně čuměl na otevřenou ztrátu)

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

do cash zavíračky ještě 25 minut , nespěchej, ještě dnes není konec

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Vix je brutální.... zase ukázal co je v nem za silu...

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

na starý kolena jsi se dal na STBáčinu? Nebudeš ty domovní důvěrník?

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Něco ze statistiky :-)

Fanouš2 dnes přispěl celkem 13 příspěvky.

Pouze ve 4 se nesnažil své soupeře urazit, zesměšnit, dehonestovat, dávat jim příkazy, či ultimáta.

Naproti tomu v 9 tak činil (69%).

Nerozumím. Přece když hájím pravdu (nebo to alespoň tvrdím), tak se nepotřebuji snižovat k takovému nedůvěryhodnému jednání?

Fórum ostatní:  Bude válka :D

China Denies Forcing US Diplomats To Do Anal COVID-19 Tests


https://www.zerohedge.com/covid-19/china-rejects-charge-it-forced-us-diplomats-undergo-anal-swab-covid-test


1 2 55

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXnahoru+0,461 101,5413.04.21
RMnahoru+0,33543,8513.04.21
DJIAdolu-0,2033 677,2713.04.21
NASDAQnahoru+1,0513 996,1013.04.21
SP500nahoru+0,334 141,5913.04.21
DAXnahoru+0,1315 234,3613.04.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz