Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 22.2.2020 14:15
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze O všem možném

Poslední příspěvky

Volné téma - vše, co se nehodí jinam.

Přidat nový příspěvek

1 2 137

O všem možném:  Kupte si originální pasy, zelená karta, id karty, pracovní povolení, víza, řidičské průkazy,

Kupte si originální pasy, zelená karta, id karty, pracovní povolení, víza, řidičské průkazy, univerzitní certifikáty, diplomy, ielts osvědčení pro všechny země
Snažíte se změnit svou národnost? potřebujete pracovní dokumenty? dělat
chceš cestovat? Potřebujete papíry, které nemůžete mít? Pokud ano, pak ano
jsou na správném místě
Jsme nezávislá skupina specializovaných IT profesionálů a dat
základní technici, kteří se specializují na výrobu kvality
dokumenty jako pasy, řidičský průkaz, id
karty, známky, víza, diplomy velmi vysoké kvality a další produkty
pro všechny země:
Chcete-li získat další informace a místo objednávky jen
kontaktujte nás e-mailem: buyregisteredieltscertificateonline@hotmail.com

email: terryjurgen@yahoo.com

skype: online.service75

Whatsapp: +44 7537 129721

poskytujeme následující
Klíčová slova
----------------
Cestovní pas
Soukromé karty
Osvědčení o přijetí
Křestní certifikáty
Rodné listy
Osvědčení o úmrtí
Rozvodové certifikáty
Manželské certifikáty
Vlastní certifikáty
osvědčení o prostituci
Vysokoškolské diplomy
G.E.D. Diplomy
Domácí školní diplomy
Vysokoškolské stupně
Univerzitní stupně
Osvědčení o obchodních dovednostech
Sociální pojištění
Ověřte číslo SSN
Řidičský průkaz

Jsme nejlepším větším poskytovatelem síťových řešení pro alternativní identifikační doklad. Můžeme poskytnout originální pasy, vysoce kvalitní repliky, cestovní pas, bankovnictví, identifikační doklady pro identifikaci online kasina, originální řidičské průkazy, národní identifikační karty, kompletní sadu identifikačních dokladů, evropskou plně funkční předplacenou kartu GSM ve vysoké zemi a další produkty z vybrané země v Evropě, Asii a Jižní Americe. Můžeme proto nabídnout originální kartu permanentního pobytu z vybrané evropské země. Také nabízíme „Úplně nový balíček identity“ a skutečnou čestnou diplomatickou pozici Můžeme nabídnout tak Diplomatic Active pozici pro omezeného vybraného zákazníka. Pro více informací nás prosím kontaktujte. Nabízíme neuvěřitelnou zákaznickou podporu ve více jazycích 24x7x365. Rovněž nabízíme zákaznickou podporu prostřednictvím PGP Message s vysokou úrovní zabezpečené a kryptografické technologie dostupné na vyžádání. Vytvoříme si účet v libovolné bance podle vašeho výběru. Poskytujeme univerzitní certifikát, diplom atd. Prodáváme hercům falešné eura a dolary atd.
kontaktní e-mail: buyregisteredieltscertificateonline@hotmail.com

terryjurgen@yahoo.com

skype: online.service75

Whatsapp: +44 7537 129721

O všem možném:  Výnosnost portfolia

Ahoj, počítal jsem výnosnost svého portfolia.

https://sums.cz/blog/revize-akcioveho-portfolia-2

Zhodnocení je myslím slušné, ale na rostoucím trhu jsme asi vydělali všichni, že? :)
Jak jste na tom vy?

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

fanouši kdybych chtěl vyměnit duši za zlato už bych to dávno udělal a rozhodně bych nebyl první, troufám si říci že předemnou již to udělali statisíce. Nebo ty snad věříš že v dnešním systému nejsou nalezlí bejvalí komouši a bezpáteřníci? i ty snílku. Lidé co touží po moci a penězích těm je jedno jestli slouží v kabátku s hákovým křížem nebo pěticípou či šesticípou hvězdou. Budou nosit vždy takový kabátek který jim dá tu největší výhodu podle aktuální situace. klidně rudý, modrý, fialový, růžový .... území se dnes kontrolují trošku jinak než že armáda překročí hranice. na kontrolu nového území obvykle stačí vydírání politiků, zastrašování těch co se brání ,sponzorováním těch správných organizací co slouží a podobně. Chceš mi říci že ty potomky ošéfované nemáš, že nevíš jak se zachovají? no to jsi s nimi trávil asi málo času když je neznáš, ale ještě to můžeš napravit. nikdy není pozdě.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Jj a do Prahy v 68´přijeli zapalovat sovětský tanky taky Moravané :-))))

Co Moravan, to odbojář.

JenTaku, ty zas perlíš. Ty jsi ještě žádný vstup cizí armády nezažil a už máš ošéfované i potomky :-)))). Abys nebyl první, kdo se bude klanět až k zemi ( pro ty zlaťáky, co tam na zemi čekají, až je zvedneš ).

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Asi tak...v Praze vítali Adolfa Češi a pár Němců v Brně skuteční Němci pár Čechů a Moravaci již plánovali odboj. Ale skuteční patolizalove jsou piráti a jejich udavacske praktiky. Ti by si za Hitlera užili radosti...

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Ta citace z německých novin Vám nestačila? no tak holt budete muset počkat na stroj času.

Tak já bych si za prachy nenechal vyškubnout páteř, či prodal srdce za hromádku papírků. Peníze se dají vydělat i tak že se každý den mohu kouknout do zrcadla že jsem to stále já.
Peníze se válí všude na ulici, stačí je jen vidět a vykonat pohyb podobný zvednutí něčeho. Vůbec nechápu třeba jak se rodina může rozhádat do krve kvůli dědictví a pak se do smrti nenávidět. ( a že jich mezi námi je a to je přesně ten typ lidí kteří za peníze vyměnili duši) A jsem si jist že mé děti to vidí stejně. Dědičné je to proto že děti obvykle napodobují rodiče, to platí už od nepaměti, co vidí u svých rodičů to aplikují na svůj životní styl jako normu. Výjimky se najdou samozřejmě i zde že dítě se chová lépe než rodič ale řekl bych že to vyžaduje hodně silnou osobnost. Vaše otázky by jste měl směřovat spíše na sebe a Vaši rodinu, já to mám ošéfované myslím docela dobře.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

No, promiňte, ale to je Váš názor. Nikoliv pointa. Váš názor nelze ničím měřitelným doložit. Vycházíte z nějaké národní kritické události, kterou jste neprožil, kterou znáte z obrázků a filmových dokumentů. Nedošlo k počítání hajlujících ( jistě nehajlují všichni a jsou mezi nimi hajlující Pražané ? ). Váš názor, že se "" bezpáteřnost "" dědí mi přijde absurdní a že v našem národě se vyskytuje počet těchto lidí vysoko nad průměrem mi přijde opět jako neprůkazný možná i za nekorektní.
Já to tak nevidím. Řekl bych, že se asi vejdeme do průměru.
A už vůbec nechápu, proč to tu řešíte v době vánoční. Nemá to nic společného s burzou ani obdobím. Prostě Vás to napadlo a tak jste se nám svěřil ?
Dejte tedy té Vaší pointě nějaký závěr. Co s tím hodláte dělat Vy , konkrétně ? Pokud jste nad tím průměrem i Vy, co uděláte proto, aby tím nebyli zatíženy i Vaše děti, když se to podle Vás dědí ?

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

To jistě, ale pointa byla že v tomto národě se vyskytují bezpáteřníci vysoko nad průměrem ostatních národů což bylo zřejmě způsobeno staletím nadvlád a duch se pokřivil natrvalo a je to zřejmě bohužel i dědičné. Proto v Praze vítali němce i Pražané a to v hojném počtu jelikož samotní němci pražští by to sami nedali a už nejde o to jestli jich v Praze žilo 36000 nebo 40.000

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Ale pane kolego, pokud jste se do problému vnořil, pak předpokládám, že jste věci nastudoval a následně si i ověřil, než jste je sem zveřejnil. Takže nyní už jako malému žáčkovi : Praha měla v roce 1938 úplně jinak očíslované obvody. A Praha 7 byly v podstatě pouze Holešovice.
Tak to vaše "" ucvrnknutí "" má možná zdravotní důvod. Zkuste urologii.

A dovozovat "" vaším dopočtem "" z počtu obyvatel jedné městské části počty obyvatel vč. těch německých celé Prahy mi přijde poněkud nezodpovědné. Pro příště zkuste zalistovat v "" Státní úřad statistický 1934 - 1938 "", tam jsou úřední data o Praze ze sčítání lidu ze září 1938

Zmínku o Jančurových žlutých busech tedy nechám nepovšimnutou, přijde mi to trapně hloupé.

Jsem rád, že jste se opravil a kromě Čechů jste uvedl i Moravany.

Licoměrností neobviňujte jen Čechy a Moravany. Ta je vlastností celé řady národů a populace obecně a nevyskytuje se pouze za okupace. Holt lidstvo není tak dokonalé, jako Vy sám.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Pane doktore, jediný kdo tu manipuluje jste Vy. Zkuste najít v mém příspěvku slovo Holešovice? Teď jsem si smíchy ucvrnkl protože jsem si jist že vidíte něco co tam není a do silvestra ještě daleko. Kdyby jste to nevěděl alkohol je nervový jed a to i v malých dávkách a Vy jste to zřejmě přepískl když vidíte něco v textu co tam není.

vycházel jsem z údajů kolik měla Praha 7 obyvatel a kolik z toho bylo německého původu. to je uvedené ve statistikách, Jednoduše řečeno, zprůměroval jsem celou Prahu. Celá Praha měla v té době polovinu obyvatel co má dnes. dnes má 1,309 milionů, ale máte pravdu že někde se udává 840 tisíc, ale některé prameny udávají že v roce 1938 v Praze žilo milion obyvatel. ale tady šlo o ty němce a jeji přibližný počet protože drtivá většina jich žila v pohraničí a tedy těžko mohla dojet autobusy do Pražských ulic v okamžiku kdy přijeli němci. Myslel jsme že to pochopíte že Jančura a jeho žluté autobusy tehdá ještě byznys nedělali. A kdyby jste o tom něco věděl věděl by jste o závodu mezi Hitlerem a Háchou kdo bude v Praze první. Takže pokud si Sudeťáci nemohli objednat Jančurovy žluté busy, ani letenky, tak jim zbejvaly jen ty kobyly a volkové a pochybuji že by německou kolonu předstihli aby byli v Praze dříve a mohli jim zamávat. Protože Hitler vyjížděl ze sudet se svou kolonou v 16:45 konkretně z české Lípy. a v 19:15 byl v Praze. Jak by to ti sudeťáci mohli trumfnout? navíc v době kdy informace se šířily o dost pomaleji než dnes.

Pane doktore nezkusíte tu Vaši obhajobu bezpáteřních čechů podruhé a lépe? protože vydávat je za němce opravdu nejde. a kdyby Vám opět vadilo mnoho kdyby, můžete místo něj vidět i něco jiného když na to máte ty vlohy.a cituji
Česká licoměrnost v prvních dnech okupace byla tak silná, že německý list Die Zeit dokonce napsal, že představitele německé moci překvapilo patolízalství, k němuž se uchýlilo překvapivé množství Čechů a Moravanů.

štěstí doktore že vy nejste ani správce ani nic jiného, ale biřic by z Vás byl slušnej, to se musí nechat. Máte důtky na zdi? a dáváte jimi občas taky výstrahu? a komu?

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Pan kolega "" JenTak "" opět očividně manipuluje. Měl by jste se stydět.
Mému tatínkovi je dnes 93 let a kdyby jste mu něco podobného řekl do očí, asi by se neudržel.

Praha měla v té tobě cca 830 tis. obyvatel, z toho více než 41 tis trvale hlášených Němců a 2 tis. Maďarů. Nevím, co v tomto vztahu mají společného Holešovice.
Nejvíce hajlujících bylo ovšem v Brně ( tam žilo přes 52 tis. Němců , což byla více než 1/4 obyvatel města a Olomouci, kde žila téměř polovina obyvatel města ( cca 15 tis. ) Německé národnosti. Jinými slovy nejvíce německých patolízalů a udavačů bylo na Moravě. Vyplývá to i ze statistik , jež si můžete ve své horlivosti dohledat. Počet udání na počet obyvatel tam bylo 3x více než v Čechách !!!

Do Prahy se sjela na vítání německé armády svoloč z celé republiky ( převážně sudeťáci ). Tak tu nešiřte lži a polopravdy !!!
Váš příspěvek dále obsahuje moc "" kdyby "". Jak Vy víte, co by bylo dnes ? Vy mluvíte jménem dějin , současnosti i budoucnosti ? ! Takový génius nejste a nenáleží Vám se do něho pasovat !

Vůbec bych se nedivil, kdyby Vám správce tohoto chatu za tento příspěvek udělil omezení nebo alespoň výstrahu.


Pro pana "" kocana "" lze to říci i recipročně : A sice, že lepší dobrý Čech, nežli špatný Němec. Uznáte, že toto platí obecně .

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Hezky jsi to napsal. Můj táta říkal v kempu:Lepší dobrý němec, nežli špatný čech. A to byl totálně nasazený na práce. V reformách a kolektivizaci téměř o vše přišel, nakonec ho komunisti zlikvidovali....
Jo a o restituce se mám soudit.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Hajlující němci tam byli taky to jistě, ale pokud na Praze 7 bylo nějakých 70.000 tisíc obyvatel a z toho 3800 němců vychází mi to průměr na celou Prahu ta měla nějakých 650.000 v roce 1938 tak mi vychází na celou Prahu +- 36 000 němců. Bublina je si lhát do mošničky. Bohužel století nadvlád se na národě českém podepsalo tak že mnozí lidé si dobrovolně nechávají vyškubnout páteř a slouží systému kterému nevěří pro svůj osobní prospěch převážně majetkový. To jako kdyby jsi tvrdil ve 48 to byli taky němci. Ne nebyli, byli tam i ti samí co hajlovali. Samozřejmě nemluvím o té skupině která tomu věří a myslí si že koná dobro , mluvím o té druhé která ví že se staví na stranu zla s ůmyslem napakovat se na tom. Jak víme čechy udávali opět češi, né němci. Století nadvlád tu vyrobilo velmi odolnou odrůdu bezpáteřních hadů. Ti největší straníci před rokem 1989 jsou dnes největší komunistobijci. A kdyby přišel zítra druhý Hitler tak tihle hadi mu opět budou zvedat pravici, a kdyby přišel zejtra druhej stalin tak ti samí si na hruď připnou největší hvězdu. Co čekat v zemi kde z pornoherce udělají hvězdu hájící nějaké vyšší evropské hodnoty Mě osobně vadí že máme v národě českém tolik degenerátů co pro prachy udělají cokoliv kdykoliv jakkoliv. A samozřejmě se to odráží nejvíce v politice. Bezpáteřňáci a slizáci si vždy najdou skulinku kudy se protáhnout do čela průvodu aby je bylo nejvíce vidět a slyšet.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

JenTaku: bože, v jaké bublině, v jakým světě ty žiješ...nebo co bereš:-))) Jaký hajlující Pražany jsi přesně měl na mysli - myslel jsi hajlující pražské Němce? Tak ti určitě byli rádi a vítali svoje příchozí krajany, kteří je přišli osvobodit od útisku těch zlých Čechů...;-) Jinak veselé Vánoce všem!

O všem možném:  ježíšek

tak děcka, Ať Vám ježíšek donese to co si přejete, raději ty vitamíny než zlatý řetěz za 40 litrů protože zdraví je to nej nej nej. Hlavně ať jste všichni spolu a i když někoho z rodiny fakt nemusíte protože je to kretén , zahrabejte na svátky válečnou sekyru i kdyby on tak neučinil. Odbudete si tím dobrý skutek a to Vám prodlouží život. A vo tom to je.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

> a můj tip na drahý kovy, nešortujte je lidičky

no, to je blbý, že tu radu čtu až teď, páč asi před půl hodinou jsem otevřel short na platině na 938,71 a mířím na 916 ... :-)

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Rezoluci odsuzující oslavy nacismu nepodpořily jen dvě země, USA a Ukrajina! Česko a Slovensko se zbaběle zdržely

https://imgup.cz/image/LpzC

národ který si nepamatuje svoji vlastní historii si zaslouží aby si to všecko vyžral znovu a znovu a znovu, hezky do dna.

možná by neškodilo hodit sem fotku hajlujících pražanů když hitlerovaká vojska vstoupila do města, plný ulice jich byly, historie se opakuje. prostě Praha

a můj tip na drahý kovy, nešortujte je lidičky, to tvrdím už od jara. pro ty je cesta jen nahoru a bude to dlouhá cesta, hodně dlouhá.

O všem možném:  indexy

JenTaku, ty musíš být hrozně veselá kopa. Téměř každý tvůj příspěvek mě rozesměje .-)

Tak ti přeji, ať ten příští rok je pro tebe lepší, než těch 9 předchozích.
Jednou se to zlomit musí .-)

O všem možném:  indexy

..Toz ok, mejte se vsichni hezky, pekne svatky a Nove roky.. :-)

O všem možném:  indexy

To se nám to hezky zelená, ať žije nekonečný růst! Kdo shortuje, je blázen a měl by se nechat vyšetřit... Veselé Vánoce všem a věčný růst i v roce 2020!:-)

1 2 137

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,711 089,3221.02.20
RMdolu-0,53805,8121.02.20
DJIAdolu-0,7828 992,4121.02.20
NASDAQdolu-1,799 576,5921.02.20
SP500dolu-1,053 337,7521.02.20
DAXdolu-0,6213 579,3321.02.20
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz