Navíc vložte kód i těsně za úvodní značku :
Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 31.5.2020 5:07
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze O všem možném

Poslední příspěvky

Volné téma - vše, co se nehodí jinam.

Přidat nový příspěvek

1 2 138

O všem možném:  Jak jste využili karantenu

Byl jsem sedm týdnů skoro pořád doma. Tak jsem prekopal portfolio. A do toho se zkoušel ucit programovat.

https://sums.cz/blog/investovani-v-dobe-karanteny

Nemáte nějaké tipy, co si přečíst nebo naucit... kdyby náhodou přišla druhá vlna? :)

O všem možném:  to jede tak rychle

Junior jedeee :-).. asi naberu mensi varku tvixu do vlacku pod 190 esli se zadari pri vlnce pozitivismu... minule mi to ujelo o fous nakládky i vykládka.... este by mohl zazlobit -))

O všem možném:  to jede tak rychle

že to nemůže skončit jinak než velkým crashem

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/IMG-20200507-WA0016.jpg

O všem možném:  Hadříku

kam by jsi šel, ted to bude o navyšování pozic

O všem možném:  Hadříku

a furt nemám možnost prodat, zřejmě se všichni sichrujou jako u tvixu těsně před explozí, nic jinýho mě nenapadá.

O všem možném:  Hadříku

:-).. uvazuju ze pulku pustim.... jen po guláši postivém, ráno po 1h odstaveném... se těžko s Kálí polemizuje :-):-):-).. krásný rachot na zlatě.. :-)

O všem možném:  Hadříku

taky ti to cinká v pytlíku?

O všem možném:  Hadříku

Zdar! Musel jsem ven z bunkru - do toxického Světa :-).. Normalne nemuzu.. asi jen specielnim pozadavkem broukovi :-) a to jsem neresil.. nato ze to kleklo na 1690 tak se ten spratek drží :-)... už několikrát šel pěkně sjíždět 79-85.. ale resil jsem ted i iné oné :-) tak jen drzím těch poctivých předsplitových 2000 :-).. kde nula je právě 79 aktuálně..

O všem možném:  Hadříku

máš možnost otevření pozice junior na sell? koukám u mě je to dnes disabled. můžu jen nakupovat. poprvý a naposled jsem tohle viděl u tvixu :D

O všem možném:  xpdusd

zdravíčko, náhodou nevíte někdo, proč se nedá obchodovat paladium?

na žádný platformně mi nic nepíšou, jenom prostě pokus dát příkaz selže s ""trading is disabled"" ...

O všem možném:  eurusd

tak mimochodem, koukám na krypto, a všimnul jsem si, že se rozjel poměr mezi dolarem a eurem ... tak co, otevřeme gapíkem dolů?

O všem možném:  tyyyy volgo!

https://xtv.cz/archiv/vydiral-me-tofluv-gang-nejprve-prisli-policiste-s-nestandardnimi-nabidkami-a-najednou-jsem-byl-obvinen-mel-jsem-zaplatit-tri-miliony-aby-me-pustili-z-udicky-popisuje-podnikatel-radomir-prus

O všem možném:  Výnosnost portfolia

Ahoj, počítal jsem výnosnost svého portfolia.

https://sums.cz/blog/revize-akcioveho-portfolia-2

Zhodnocení je myslím slušné, ale na rostoucím trhu jsme asi vydělali všichni, že? :)
Jak jste na tom vy?

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

fanouši kdybych chtěl vyměnit duši za zlato už bych to dávno udělal a rozhodně bych nebyl první, troufám si říci že předemnou již to udělali statisíce. Nebo ty snad věříš že v dnešním systému nejsou nalezlí bejvalí komouši a bezpáteřníci? i ty snílku. Lidé co touží po moci a penězích těm je jedno jestli slouží v kabátku s hákovým křížem nebo pěticípou či šesticípou hvězdou. Budou nosit vždy takový kabátek který jim dá tu největší výhodu podle aktuální situace. klidně rudý, modrý, fialový, růžový .... území se dnes kontrolují trošku jinak než že armáda překročí hranice. na kontrolu nového území obvykle stačí vydírání politiků, zastrašování těch co se brání ,sponzorováním těch správných organizací co slouží a podobně. Chceš mi říci že ty potomky ošéfované nemáš, že nevíš jak se zachovají? no to jsi s nimi trávil asi málo času když je neznáš, ale ještě to můžeš napravit. nikdy není pozdě.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Jj a do Prahy v 68´přijeli zapalovat sovětský tanky taky Moravané :-))))

Co Moravan, to odbojář.

JenTaku, ty zas perlíš. Ty jsi ještě žádný vstup cizí armády nezažil a už máš ošéfované i potomky :-)))). Abys nebyl první, kdo se bude klanět až k zemi ( pro ty zlaťáky, co tam na zemi čekají, až je zvedneš ).

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Asi tak...v Praze vítali Adolfa Češi a pár Němců v Brně skuteční Němci pár Čechů a Moravaci již plánovali odboj. Ale skuteční patolizalove jsou piráti a jejich udavacske praktiky. Ti by si za Hitlera užili radosti...

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Ta citace z německých novin Vám nestačila? no tak holt budete muset počkat na stroj času.

Tak já bych si za prachy nenechal vyškubnout páteř, či prodal srdce za hromádku papírků. Peníze se dají vydělat i tak že se každý den mohu kouknout do zrcadla že jsem to stále já.
Peníze se válí všude na ulici, stačí je jen vidět a vykonat pohyb podobný zvednutí něčeho. Vůbec nechápu třeba jak se rodina může rozhádat do krve kvůli dědictví a pak se do smrti nenávidět. ( a že jich mezi námi je a to je přesně ten typ lidí kteří za peníze vyměnili duši) A jsem si jist že mé děti to vidí stejně. Dědičné je to proto že děti obvykle napodobují rodiče, to platí už od nepaměti, co vidí u svých rodičů to aplikují na svůj životní styl jako normu. Výjimky se najdou samozřejmě i zde že dítě se chová lépe než rodič ale řekl bych že to vyžaduje hodně silnou osobnost. Vaše otázky by jste měl směřovat spíše na sebe a Vaši rodinu, já to mám ošéfované myslím docela dobře.

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

No, promiňte, ale to je Váš názor. Nikoliv pointa. Váš názor nelze ničím měřitelným doložit. Vycházíte z nějaké národní kritické události, kterou jste neprožil, kterou znáte z obrázků a filmových dokumentů. Nedošlo k počítání hajlujících ( jistě nehajlují všichni a jsou mezi nimi hajlující Pražané ? ). Váš názor, že se "" bezpáteřnost "" dědí mi přijde absurdní a že v našem národě se vyskytuje počet těchto lidí vysoko nad průměrem mi přijde opět jako neprůkazný možná i za nekorektní.
Já to tak nevidím. Řekl bych, že se asi vejdeme do průměru.
A už vůbec nechápu, proč to tu řešíte v době vánoční. Nemá to nic společného s burzou ani obdobím. Prostě Vás to napadlo a tak jste se nám svěřil ?
Dejte tedy té Vaší pointě nějaký závěr. Co s tím hodláte dělat Vy , konkrétně ? Pokud jste nad tím průměrem i Vy, co uděláte proto, aby tím nebyli zatíženy i Vaše děti, když se to podle Vás dědí ?

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

To jistě, ale pointa byla že v tomto národě se vyskytují bezpáteřníci vysoko nad průměrem ostatních národů což bylo zřejmě způsobeno staletím nadvlád a duch se pokřivil natrvalo a je to zřejmě bohužel i dědičné. Proto v Praze vítali němce i Pražané a to v hojném počtu jelikož samotní němci pražští by to sami nedali a už nejde o to jestli jich v Praze žilo 36000 nebo 40.000

O všem možném:  čtvrtá říše žije i se svými koloniemi

Ale pane kolego, pokud jste se do problému vnořil, pak předpokládám, že jste věci nastudoval a následně si i ověřil, než jste je sem zveřejnil. Takže nyní už jako malému žáčkovi : Praha měla v roce 1938 úplně jinak očíslované obvody. A Praha 7 byly v podstatě pouze Holešovice.
Tak to vaše "" ucvrnknutí "" má možná zdravotní důvod. Zkuste urologii.

A dovozovat "" vaším dopočtem "" z počtu obyvatel jedné městské části počty obyvatel vč. těch německých celé Prahy mi přijde poněkud nezodpovědné. Pro příště zkuste zalistovat v "" Státní úřad statistický 1934 - 1938 "", tam jsou úřední data o Praze ze sčítání lidu ze září 1938

Zmínku o Jančurových žlutých busech tedy nechám nepovšimnutou, přijde mi to trapně hloupé.

Jsem rád, že jste se opravil a kromě Čechů jste uvedl i Moravany.

Licoměrností neobviňujte jen Čechy a Moravany. Ta je vlastností celé řady národů a populace obecně a nevyskytuje se pouze za okupace. Holt lidstvo není tak dokonalé, jako Vy sám.

1 2 138

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,68895,5229.05.20
RMdolu-1,23600,9129.05.20
DJIAdolu-0,0725 383,1129.05.20
NASDAQnahoru+1,299 489,8729.05.20
SP500nahoru+0,483 044,3129.05.20
DAXdolu-1,6511 586,8529.05.20
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz