Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 7:00
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

Briber11

Investoři - začátečníci:  Bonusy za založení brokera

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenost s akcí na akcii zdarma od XTB? Našel jsem, že můžu poučít refferal kód ""XTB26"" při založení a dostanu tu akcii. zpravy.kurzy.cz/863192-xtb-referencni-kod-xtb26-akcie-zdarma-2026--jak-ziskat-kofolu-sony-nebo-zalando/

Taky jsem našel bonus za založení eToro, tady - akciovyweb.cz/etoro-bonus-ziskejte-zdarma-bonus-za-registraci-az-do-vyse-500-dolaru/. Zkoušeli jste to a opravdu vyplatili bonus nebo dali akcii?

Indexy

26.06.2026 - 27.06.2026
Graf - IXIC

PXnahoru+0,232 561,1026.06.26
RMnahoru+0,18726,6126.06.26
DJIAdolu-0,0951 876,1126.06.26
NASDAQnahoru+0,0925 381,5226.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7226.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz