Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 30.3.2020 6:30
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

JenTak
1 2 292

Fórum USA:  !!!! BRÁNY PEKELNÉ SE OTVÍRAJÍ !!!!

takže koukni na ceny za kolik jsme prodávali rusům, 30 let slyším zadarmo jsme jim to dávali, tak tady to někdo vypracoval, kdo chce může si pročíst kdy, co a za kolik.

https://www.psp.cz/sqw/text/orig2.sqw?idd=77742

Fórum USA:  !!!! BRÁNY PEKELNÉ SE OTVÍRAJÍ !!!!

Hujer ty si taky opíchanej rusákama až to bolí. Snad se ti z toho nenarodí děti. V Jáchymově byl hlubinný dúl takže žádný píchání nebylo. jestli chceš píchat musíš zajít někam jinam.
Jediný místo kde se těžil uran loužením bylo východním směrem od Ralska v letech 1967-1996 a rozhodně tento důl nikdy nepatřil rusákům a těžilo se tam i po sametovým podvodu.

Fórum USA:  stříbro premium

to jako vážně: to je přehánka ne?

https://imgup.cz/images/2020/03/29/boom.jpg

Fórum USA:  Schillerová

Schillerová moc dobře ví co dělá, ví že tolik vytrubovaná hláška "" Máme se nejlíp v historii jak jsme se kdy měli"" je vládní fake opakovaný pořád dokola . Ona ví že otrokům v Havlující Gotlině stát sebere z každý stokoruny 70 kč. To nejlepší na tom je že to většina občanů ani netuší protože stát to hezky rozkouskoval aby to nebylo tak okaté. Ale je to důvod že většina žije kvůli tomuto z ruky do huby. Schillerová moc dobře ví co dělá, ví že tolik vytrubovaná hláška "" Máme se nejlíp v historii jak jsme se kdy měli"" je vládní fake opakovaný pořád dokola . Ona ví že otrokům v Havlující Gotlině stát sebere z každý stokoruny 70 kč. To nejlepší na tom je že to většina občanů ani netuší protože stát to hezky rozkouskoval aby to nebylo tak okaté. Ale je to důvod že většina žije kvůli tomuto z ruky do huby. Ty reklamy v telce na půjčky na novou sekačku, na novou pračku na novou sedačku, na novou ledničku. Opravdu si myslíte že by to banky platili takovouto drahou reklamu kdyby to nebyla pravda? Je to bohužel pravda, 70-80% občanů když klekne lednička tak si na ni musí půjčit. Proto ty reklamy na půjčky no tohle spotřební zboží. Přeci nemyslíte že hloupé banky dávají reklamu na produkt o který není zájem? Schillerová ví že hrozí zhroucení celého systému, občanské nepokoje a miliony lidi s klackem v ulici. A ti bohatí by opět o své majetky přišli, historie se stále opakuje pořád dokola. Proto dělá co dělá, záplatuje a záplatuje. Moc dobře ví jaký je skutečný stav peněženky běžného občana v čr. Otázka je jestli to bude stačit.

Fórum USA:  Zlato

Konspirace

většina obchodů nemá v prodeji zlaté a stříbrné mince , termíny dodání zpožděny a odloženy, fixace ceny zrušena, začínají být problémy s fyzickou dodávkou zlata, důvod prý že zavřené slévárny a mincovny ve švajcu a itálii kvůli koronaviru. Ale problém je i v usa a tam zase tvrdí že zlato je ale je jinde a nedá se přeravit kvůi tomu že letadla nelétají. Kolik lidí pracuje v takový mincovně nebo slévárně a jak moc je tam hustota obyvatel aby jste museli slévárnu zavřít? nebo mincovnu. co když se trh se zlatem už připravuje a nechce prodávat zlato nyní a Korusníka využívají jako záminku? Co když cejtí že je něco za rohem, nebo to i ví?

Fórum USA:  Španělská občanská válka v 2.0?

https://youtu.be/9q7hU9Wn5gI

Takže zase nám mainstream lhal když tvrdil že nad 75 let ve Španělsku neintubují. Není to 75 let ale 65 let. Podělaná doba, podělaní politici, je to všude stejná verbež vlastizrádců :(

Fórum USA:  Zlato máme problém

hele myslím že vikend bude jako obvykle a v neděli otevře DJ gapem dolů 600-800 bodů a pak se uvidí. vydělávat se dá oběma směry, stačí včas nastoupit a včas vystoupit-

Fórum USA:  Zlato máme problém

tak změna, místo 19 května narychlo přepákování už 31 března, to naznačuje že se na kovech bude něco dít, něco velkého. Když na tvixu zrušili páku tak víme co provedl během měsíce. takže ted jen být ve správným směru.



Instead of May 19, 2020, the changes to reduce leverage objective to 200%/-200% from 300%/-300% will become effective on March 31, 2020.

Funds affected are: BRZU, RUSL, NUGT, DUST, JNUG, JDST, ERX, ERY, GUSH, DRIP

Fórum USA:  USD

je opět těžce pod palbou, slabý jak čaj takže náš čas na drahých kovech klepe na dveře

https://charts.mql5.com/24/13/usdx-r-d1-pepperstone-limited-2.png

koukněte na dolarový index denní graf, takže trpělivost a trpělivost

podle toho jak je usd salbý nyní před víkendem v us seanci nečekám že by se do do 21:00 měnilo, čekám na odpal zlata UP

Fórum USA:  a zase opatření na hovno

neboj , to už se bere jako schválený

Fórum USA:  je vidět

že si sem klucí chodí pro rady :D


Zkouška, která rozhodne, kdy se Češi dostanou z karantény. Pomůže s ní armáda

Rozjezd chytré karantény v Jihomoravském kraji by se měl odehrávat od pondělí ve dvou rovinách. Viditelnější bude zapojení armády, která bude pomáhat s testováním lidí na koronavirus.

„Uvažuje se tom, že armáda bude vybavena mobilní odběrnou sadou. Přijedou k potencionálně nakaženému a odeberou vzorek přímo u něj doma,“ popisuje Rudolf Kramář, mluvčí Ústředního krizového štábu.

a pak že to nejde, jasně že to jde když se chce.

Fórum USA:  máme problém na zlatě

spread 10 dolarů, to jsem ještě neviděl a už to trvá od rána

https://imgup.cz/images/2020/03/27/zlato-spread.jpg

některý ETF jako třeba JNUG NUGT od května snižují 3x na pouze 2x


https://www.thestreet.com/etffocus/trade-ideas/gold-etfs-jnug-nugt-reduce-leverage-as-derivatives-market-gets-wonky

dají se očekávat velké věci


Fórum USA:  tak at se nám to tam líp sází

https://youtu.be/Ww8BBiyei2w

Fórum USA:  a zase opatření na hovno

Sice to nebyl dotaz pro ne tak se omlouvám, ale proč tedy stejným přístup neaplikují když se objeví prasečí mor, nebo ptačí chřipka. Vždyť pak by jsme měli odolný odrůdy a nemuseli by jsme vymlátit důchodcům na dvorku vše živé v okruhu několika kilometrů? Od nepaměti vždy nejlepším řešením bylo oddělit zdravé od nemocných, nehledě na to že na virus s RNA který rychle mutuje nemůže být vytvořena ani vakcína ani imunita, stejně jako na chřipku kde sice vakcína se dělá, každý rok jiná ale jen proti dvou třem kmenům i když v populaci jich řádí daleko více.

Fórum USA:  a zase opatření na hovno

od toho máme vrchního velitele ozbrojených sil a pokud se nepletu služební poměr je služební poměr. Rozkaz se musí splnit, pak si mohu vojáci stěžovat. Armáda není holubník. Teda neměla by být.

Fórum USA:  USA

v úterý jsem psal že nejpozdějí pozítří itálii předeženou a oni trumfli i čínu. A tuším někdy v ůnoru jsem psal že jestli se to dostane z číny do usa, bude to megaprůser kvůli jejich systému zdravotní péče

Fórum USA:  zajímavý

ale podívej jak se stimulační balíček podepsal na hodnotě dolaru tento týden. usd minulé dva týdny posiloval kvůli likviditě protože o dolar se všichni rvali a bylo jich málo, a tenhle týden už půlku smázl, jestli nám to trochu nepřehnali s tím rozhazovaním prachů, první bazuka nic, druhá bazuka nic, třetí bazuka nic, tam tam bouchli atomovku 2 biliony dolarů aneb 2000 miliard dolarů no a to s dolarem pěkně zamávalo, jen aby se jim to nerozjelo opačně, protože pak začnou zvedat zase sazby aby to ukočírovali, čekají nás vzrušující časy.
si řikám to zlato na co čeká?

Fórum USA:  zajímavý

Nedávno Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) varovala, že sa Spojené štáty môžu stať novým centrom svetovej pandémie koronavírusu COVID–19. Práve USA zaznamenali v posledných týždňoch rýchly nárast infikovaných. Ani tu nie je dostatok potrebného zdravotníckeho materiálu, ktorý sa snažia doplniť v Číne.

Americké nákupy v „Ríši stredu„ sú natoľko masívne, že ich špeciály zablokovali všetky letiskové sloty, teda miesta či časy pre možnosť pristávať s lietadlami. Na Twitteri to uviedol šéf česko–čínskej komory Jaroslav Tvrdík.

„Dnes (25.3. – pozn. red.) Američania dorazili do Číny a vyblokovali všetky letecké sloty, čo len idú. Od zajtrajška začínajú lietať ich vládne špeciály. Všetko platia cash,„ napísal Tvrdík.

Takto masívny nákup sa môže dotknúť ďalších krajín, ktoré chcú získať deficitný zdravotnícky materiál v Číne. Podľa Tvrdíka však Česká republika vďaka včasnej akcii zaistila dodávky na niekoľko týždňov dopredu.

Fórum USA:  divím se

nechval dne před večerem kámo, neb noc je temná a plná hrůz a poslední hodinka v době krize skýtá lecjaké překvápko

Fórum USA:  divím se

jestli tam pojedu zbytečně, tak mám u tebe lahvinku :)

1 2 292

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-2,54781,2327.03.20
RMdolu-2,63628,3027.03.20
DJIAdolu-4,0621 636,7827.03.20
NASDAQdolu-3,797 502,3827.03.20
SP500dolu-3,372 541,4727.03.20
DAXdolu-3,689 632,5227.03.20
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz