Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 21.1.2020 13:26
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

JenTak
1 2 268

Fórum USA:  Irán 20:00

od 20:00 to budou v tv live streamu rozebírat českoslovenští vysloužilci a bývalí zpravodajci, tak uvidíme co k tomu mohou říci

https://www.twitch.tv/warsonlinelive

Fórum USA:  Irán

Tady jsou fotečky ze satelitu, to tedy vapadá že ty iránský rakety se umějí trefit

https://www.militarytimes.com/news/your-military/2020/01/08/see-the-damage-at-al-asad-airbase-following-iranian-missile-strike/


co tak různě píšou tak byly zasaženy jen hangáry kde se parkují stroje, po ubikacích iránci záměrně nešli. Možná proto ten Trumpův smířlivý postoj když se mu doneslo jak dobré oko Iránci mají.

Fórum USA:  17:00 Trump

takže Trump se tvářil jak zmoklá slepice, odveta prý nebude ale prý další sankce na Irán, a prej nepotřebují žádnou ropu ze středního východu, prý si vystačí sami, nejsou tam kvůli ropě jak jsme si mysleli. To jsme si mysleli špatně.

Fórum USA:  17:00 Trump

30 minut zpoždění, tak to už nevypadá dobře, to už odpálili rakety a čekají až dopadnou ne? a trump jen přijde a řekne jdeme do toho. Už tam stojí asi 10 lidí co budou stát za trumpem, pompeo generálové a další.

Fórum USA:  17:00 Trump

15 minut zpoždění, novináři stále čekají, tak to vypadá že v zákulisí panují značné neshody v tom co teď udělat.

Fórum USA:  17:00 Trump

live
https://youtu.be/2dsxHjbHP1Y

Fórum USA:  17:00 Trump

Trump by měl být proslov o statečnosti amerických vojáků, na netu psali že byli předem varováni aby uklidili techniku a schovali se do děr. to znamená že Irán poslal trumpovi smsku přez ruskou ambasádu kam to bude padat. Irán uklidnil davy, Trump bude spokojený že nikdo neumřel. Válečné divadlo v přímém přenosu, že mě to ještě udivuje.

Fórum USA:  JenTak

to nevyrobil já to dělá platforma sama jen jedním kliknutí kdyby jsi chtěl poradit jak se to dělá neboj se říci.

Fórum USA:  IRÁN

ne o tom podle toho co čteš ale kde to čteš, věděl jsi že Irán co do počtu vyrobených osobních automobilů je 10 země světa: že tam je více vysokoškoláků vědeckotechnických oborů než u nás, že jich je dokonce tolik že jich hodně pracuje v zahraničí ne proto že by doma nebylo dost pozic ale jednoduše proto že jich je více než země zvládne zaměstnat a to včetně žen. zatímco u nás je přetlak z těch vysokejch škol humanistickejch kde udělá titul povídání o říkání každej kdo platí školný. O ,tom samozřejmě nevíš protože to v české televizi nebylo, ani na seznamu. Vůbec bych se nedivil kdyby Irán už nějaké atomovky měl. Irán není Irák nebo Saudská arábie kde neumí zacházet s technikou ani když si ji koupí. Irán je Irán, mají vlastní výzkum, vlastní školy, vlastní odborníky a vlastní fabriky. A my o tom nevíme vůbec nic, protože jednoduše kavčí sračky to nemají v programu.

Fórum USA:  Germany car

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/germ.png?itok=Y1ilzRCJ

nejnižší výsledky za 23 let, nic moc pro českou kolonii

Fórum USA:  dax

To vypadá na silný zásah PPT zpoza velké louže, nevěřím tomu že by hodinu po dopadu raket nějaký obchodník tušil jaké budou škody a oběti na životech. Evropa se prostě měla ráno vzbudit a bylo potřeba ukázat že se vlastně nic neděje, všechno je v nejlepším pořádku. A druhá možnost je že i kdyby padaly atomovky, tak trh věří že to FED zachrání :) ted musíme počkat až trump vstane.

Fórum USA:  Uz to lita

10 raket a hlavně Irán to potvrdil, kdyby to neudělal tak by vláda v iránu dlouho nevydržela. Teď je na řade Trump.

Fórum USA:  Uz to lita

10 raket a hlavně Irán to potvrdil, kdyby to neudělal tak by vláda v iránu dlouho nevydržela. Teď je na řade Trump.

Fórum USA:  Uz to lita

tak je to správný, takový věci se stávají v tradingu jednou dvakrát za život takže proč být línej a chodit spát když ti na dveře klepe balík tvýho života a říká vem si mě. (ps nemyslím balík český pošty ti na návštevy moc neradi chodí, raději jsou zalezlí v teple pošty.

Fórum USA:  Uz to lita

Ta iran ohlasil ze odpalil rakety na us bazi v Iraku. A moji klokani maji proklate rychly spermie, rychlejsi nez ty iranske rakety a mnozi se proklate rychle.

Fórum USA:  indexy

taková myšlenka se mi honí hlavou, když ted někam v iráku dopadnou nejaký raketky nebo miny do amerického tábora a zabijí pár američanů, jak bude Irán dokazovat že to nebyl on? co když to odpálí jen pár najatých žoldáků v amerických uniformách, nebo v hábitech? nebo s čepičkou? at na to koukám jak koukám, jestli chtějí američané a Izrael válku s Iránem budou ji mít bez ohledu na to jestli irán chce nebo ne. dost děsná myšlenka co myslíte? já vím že to je jen konspirace. Takový věci se v demokracii západního typu nemohou nikdy stát že jo kluci. Tak jsem se uklidnil a určitě budu v klidu spát.

Fórum USA:  indexy

zavřely se trhy v USA a indexy vyrazily dolů
na nějakou americkou v iráku prý něco doletělo, asi hejno sarančat

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/2020.01.07tweet.png?itok=AQlHvjvD


nechápu ty teroristy proč čekají až zavřou US trhy

a tohle varování se objevilo několik hodin před tím
celý je to nějaký divný to bude zas nějaká kachna ne?

https://twitter.com/Iran/status/1214585493205213184?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1214585493205213184&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fgeopolitical%2Fmissile-strike-reportedly-carried-out-against-us-base-iraq

Fórum USA:  indexy

cejtíte to ticho před bouří, jakoby se zastavil čas, ale stříbro vypadá že už dělá trhák otvírák a pojede vejš

Fórum USA:  rolovani

já nechci nic řikat ale to rolování je docela drahý, vždyť je plno brokerů co mají cfd na indexy neb o futures indexy bez rolování a otevřené 00:00 - 23:00 to xtb okrádá klienty pořád stejně, proto jsem od nich odešel někdy před 8 lety

Fórum USA:  indexy

no když se relativně jukneš na skladbu mého portfolia tak to uvidíš relativně sám
https://imgup.cz/image/Ls3n
https://imgup.cz/image/Ls3l

defakto tam vidíš to co jsem tu psal, jenže ty to stejně nečteš když máš vypnutý mobil :D
ale možná jo protože jsi si vzal mý varování z předsvátků vyhnout se šortkám na drahých kovech. Ale to že jsi tam měl málo znamená že jsi tomu zas tak moc nevěřil. a to je dobře, obchodovat podle někoho jiného je vždy cesta do pekel.

vždy je dobrý mít širší záběr protože zatímco ti jedno prodělává, další ti vydělávájí. Není horší pozice než být nalezlej v jednom obchodě ve ztrátě a být ochrnutej strachem.
Kdo zažil ví o čem mluvím

1 2 268

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,281 128,3213:24:30
RMdolu-0,35802,9412:52:44
DJIAnahoru+0,1729 348,1017.01.20
NASDAQnahoru+0,349 388,9417.01.20
SP500nahoru+0,393 329,6217.01.20
DAXdolu-0,0713 539,0913:05:11
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz