Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 13.7.2020 11:20
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

Xi
1 2 43

Fórum USA:  indexy

Ty JenTak...já myslím, že spíš hulíš ty a neobchoduješ realitu...:-))))) Všechny zdravím a kurwa zase to nepadá....:-))) Musíš jít s tupým a chamtivým DAVEM a BANKAMI né proti nim....:-))).....ty KATASTROFISTO...ty jsi pisálek na OSKARA fóra....:-)))))))))))))))))

Fórum USA:  Rostoucí akcie se těší na pěkná data a vakcínu...:-)

Pánové na přetlačování s Centrálními Bankami...musíte mít kurde silné účty...o žaludcích nemluvě....:-) Všem je úplně zatím fuk co kdo@kde řeší...:-) lidí je jako sraček a planetá pro ně těsná....:-))) Buď s tupým davem a bankami vpřed nebo nedělat nic....IMHO.

Fórum USA:  indexy

ojojoj...zase po nějaké době čtu a vše při starém...RETAIL válcuje FED...katastrofy na obzoru...JenTak v kolapsu burz...:-))) Takže pohoda a úsměv...toť DIKOBRAZ se vším všudy...:-) Však ONO to zasejc@jendou spadne....:-)

Fórum USA:  :-)))

No občas sem zabruslit...při takovém počasí...:-)))))))))))) jasnovidci, kouzelníci, šarlatáni....mudrci...spisovatelé....konspirátoři...a spol...sem tam někdo kdo naprosto přesně ví co a jak....kde stojí jaký tanker či kdo má zaručené info...a při tom jedině práce rukama a zase práce, kvalitní zem...trocha spánku, slepičky...zeleninka z vlastního.... a nemusíte si zasírat hlavy@popřípadě mozky......:-))))))))))))))))))))))))))) zdravému rozumu 3x zdar....:-))))))))))))

Fórum USA:  Upgrade myself

Je naprosto fascinující sledovat jak fšeci...věří...že nekonečný TISK vše vyřeší...včetně agenta BUREŠE aliaz@KOKOTA Andreje.....příroda ještě všem ukáže co dokáže....:-))) zábavné je toto fórum...a ovcí je pořád dostatek tak to je vlastně pro VLKY z Wollestrít@ulice...fajn...:-) a to tu nemám být...:-) Hlavně prasata a stádo udržet na řetězu....:-)

Fórum USA:  !!!! BRÁNY PEKELNÉ SE OTVÍRAJÍ !!!!

***TY ŽENY - SCHOPNY*** normál diskuze...at zase není kolem toho dlouhá debata...:-))))))))))))))) HoWgH.

Fórum USA:  !!!! BRÁNY PEKELNÉ SE OTVÍRAJÍ !!!!

Nechtěl jsem do toho vstupovat - uplynulo však hodně času co se tady různě potkáváme křížkujeme atd...ale buď je MATE75 zhrzená milenka nebo nemá koule...jinak si nedovedu ani po těch letech vysvětlit ty REAKCE bez urážky - tohle mi připomíná ženy co mají mozek...někde jinde než v hlavě...a nejsou schopni normál diskuze...a je jedno na koho reaguji...pokud nejde o osobní nebo vulgární urážky...které sem ani nepatří...jelikož jsem od KRACHA žádný osobní atak nezaregistroval...??? je to přece veřejný chat a kde člověk píše jen své názory a postoje...chlapi si většinou dají NORMÁL do huby...VYŘEŠENO....tohle je přesně babská nátura...:-))))))))))))a to tu nemám být....:-)

Fórum USA:  Nasdaq výhled@jsme ve válce s Virusníkem !!!

pokud nechces sem naspiš mejl na xixao-ps@seznam.cz HOWGH !!!!! Kvóta příspěvku na 1/2 roku vyčerpána !

Fórum USA:  Nasdaq výhled@jsme ve válce s Virusníkem !!!

https://finance.yahoo.com/chart/%5EVIX/

CBOE Volatility Index (^VIX)

Bliží se rozuzlení pak už jen doba hluboké temnoty a končím...už tady trávím víc času než chci...pošli mejl Hadro pošlu ti grafy od *F* at aspon Valach vi že Ostravaci jsou rovni@ferovi CYPI...zdar !!!

Fórum USA:  Nasdaq výhled@jsme ve válce s Virusníkem !!!

OKEJ...Hadro...vidleX, JB, nebo DžejÁr....by ti povyprávěli....zatím...každý sám sobě a co unese...:-))) Pokud by jsi byl ten *vyvolený TRADER* - garantuji ti nebyl by jsi zde...na AKCIE.cz...:-))) a tomu můžeš věřit na 100%...Pánové zdar a šetřte své účty....neb Vám nic neudělaly to vy jim....:-))) Čésť.

Fórum USA:  Nasdaq výhled@jsme ve válce s Virusníkem !!!

_Mates75...není možná...:-)Ten Kojenec žije....tož vitaj...připoj mejla přepošlem...nemúsime to řešit jako Andrejko z STB přes svěřenecké fondy...no a..že nemáš info...to snad nemůžeš míti za zlé nám...:-)))...Takže transparentně napiš...pošlem...žádné kouzla jen zdravý pohled...na realitu....:-)

Hadro víš jak končí denní stres na grafech ???

Fórum USA:  Nasdaq výhled@jsme ve válce s Virusníkem !!!

Jistý pán jehož NICK začíná na *F* mi poslal 1.2. TA+GRAFIKU - USA/index@SPX...Wizard může potvrdit...jelikož obdržel taktéž + nick@J.B...přesně dle předpokladu...vývoj vidíte sami...jasně ovlivněn VIRUSNIKEM....v té době jsem ještě váhal...zda začít otvírat pozice směrem SELL..jelikož obchody na páku...vyžadují precizní načasování + HADRAmix@Pumpařicí mozek prolity vším možným /vtip/ a neskutečnou disciplínu a psychickou stabilitu neb MORDOR dokáže věci...ufuf a účty pak mizí jako pára nad hrncem.....Kdo drží na dlouhé časové horizonty+divi...většinou je ve výhodě...jelikož moc neřeší kam to zrovna jede...neb růsty a propady mají naprosto odlišné časové periody...otázka ve finále však je kam až to může padnout...jelikož možná hodnota je vždy 0/nula/...na to je třeba pamatovat !!!...Já osobně jsem poslední BUY pozice včetně držení divi titulů vypráskal v začátkem ledna 2020 neb vše má svou mez a hranici a celý rok 2019 to na mě působilo jen poslední křeče před MEGA ponorem a MEGA průserem...to z mé kuchyně a ámen s námi pokud se věci nevráti k normálu což půjde vellice z těžka...pánové finálé je pořád stejné - JEN ZEM VÁM DÁ jídlo....příroda začala řešit co měla už řešit dávno...žel bohu lidi se nikdy nepoučí a proto je to furt dokola...ještě...že žijeme tak krátce...já se JMENOVAT Planeta Země...tak už jsem nás už všechny vyjebal dávno a pořádně...při tom co jsme dovolili a vybudovali za zrůdnosti kolem sebe...takže PRASATA šup zpět ke korytům@marketům atd - změna ROUŠKY na rypáky !!! a rozmělnit stádo...nebo vůbec nevylézat z děr !!!....:-)

Fórum USA:  Nasdaq výhled@jsme ve válce s Virusníkem !!!

Klid - zaítm technicky žádný náznak divergencí na UP jen SEEL a čma...:-) Pohledem D1 a výš... Neplatí pro krátkodobé TRADERY ala HADRA Skokan z Valašské Věže...proměněn z 3leté očisty na DAY@Tradera...opět platí pravidlo - kdo drží musí mít kurde silný účet ale kurde...o nerwech a psychice nemluvě.... - jinak sebrat co nabídnou a rychle zpět do zákopu...:-)))

KOMERČNÍ BANKA:  Sekera smrti zasahuje

Tak nám to tu Andrej a senilni Miloš pěkně naservírovali - informace v čase od Wuchanu pro obyč... lidi k hovnu...ale hlavně..že mu jede byznys...estébák jedem vejebaný...!!! a teď se z toho všichni poserte....:-))) klasicky po česku a ovce budou mlčet a držet dál !!!

Fuj jsem si ulevil...:-)

Jinak indexy a zbytek bez komentu...tento problám 700MLD/USD/FETU...neřeší a nevyřeší.

KOMERČNÍ BANKA:  Sekera smrti zasahuje

To je síla ES-Age je MORDOR se vším všady...:-)))))))))))))))) Tohle je kapitualce jak cyp/cip !!! Setrvačbost a panika dělají své...DAV se projevil v plné síle...!

Fórum USA:  to wizard: zlato

Každopádně je na GOLD/MN/02/2020...*padající hvězda* tzv. *ŠOK@STÁR*...pokud..je tohle MANIPULACE....skvělá práce...nevsadil bych si fšak na to ani to co Hadra zarobil..aby mohl dělat respirátory a roušky...z bezcenných papírků...:-) Ve Wuchanu vše spálili a oběživo vyměnili..tady je to všem fuk...:-))) Hlavně té tupé hlavě@estebácké Andrejovi a senilnímu Zemanovi...který vůbec zatím neví..která uhodila...tak hlavně...že jsem jako vždy připraveni dle slov těch buzíku z Práglu...takže@ámen s námi.

Fórum USA:  Masakr@Titanik

Mňo celé se to začíná chovat jako ONA nepotopitelná lodička...no jo no...už to tady píšu dlouho...min cca 3.roky...přesto všechny prasata spokojeně mručí a mručely u koryt...svých supermarketů...::-))) a ne jen to !!!

Fórum USA:  tvix@corona@vix

Hadro ty vole...ja v životě vydělal dost bez@cenných papírku...ale začínám mít o tebe strach....mluvíš jak lidi z Bohnic...dej si fakt oraz a každýmu jsem to tady na tý židli říkal...enaber ty úplatky...nebo se nakonec z toho zblázníš...:-))) Otočte mi ho sem....:-)))))) Prosím Chocholoušek ???...ale vy nás zásobujete pane Karfík....:-))))))))))))))))

Fórum USA:  TVIX a krucifix....v kolmicovém stavu...:-)

KAPITULACE v přímém přenosu STALINGRAD@2020 - tenhle BRUMLA nakažen KORONOU neskáče z 1 patra na tlapy...bere to z nejvýše položeného okna po několika poschodích...střemhlav...když už i Wizard - veršuje...tak to je návrat do doby temna...:-))) Ty objemu jsou brutální...:-)
Tak kdo z BROKERÚ - zavře krám první...:-))))))))))))))))))

Fórum USA:  WallStreet na 15 minut zastavilo obchodování

„Ode dneška jsme v červené zóně. Řekněme v červené zóně druhé generace....JanTak je mimo patří do zóny...:-))))))))))))))))))))))))))))) Nebo tam kde žerou *bílé lidi*...pokud tedy bíly je...:-) ??? Jinak AFRIKA tam baští všechny barvy...pleti...:-))))))))))))))))))))))

Fando2: dobře ty...*algoší*...:-) ti jdou

1 2 43

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,61947,5111:19:10
RMnahoru+0,82634,3211:17:15
DJIAnahoru+1,4426 075,3010.07.20
NASDAQnahoru+0,6610 617,4410.07.20
SP500nahoru+1,053 185,0410.07.20
DAXnahoru+0,7912 733,2810:58:40
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz