Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 7.5.2021 0:48
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

akcius 2
1 2 3 4 5 6 7 8

ČEZ:  divi

Kdybych věděl, že stačí napsat na toto fórum, aby cena začala růst, tak jsem to udělal už minulý týden :-)

ČEZ:  divi 60,-?

https://www.e15.cz/rozhovory/prognozy-cez-jsou-zklamanim-letosni-dividendy-budou-presto-mimoradne-rika-analytik-cakl-1378786

ČEZ:  divi

Pro mě je nepochopitelné, že zahraniční investoři ignorují ČEZ. Divi za rohem, dokonce i mimořádná na stole, to je zajímavý výnos, ale to je fakt takové riziko očima zahraničního kapitálu? Cena by měla být nad 600 a letět vzhůru..............A po divi zase dolů. Proč je Hulič o tolik atraktivnější při stejném výnosu?

Fórum USA:  kavol

kavol, nekopíruj prosím, já jsem rád, že mizí :-)

MONETA MONEY BANK:  srovnej ocenění Moneta a šuntů od PPF

Jsem Tě ošidil o jedno m , tak tady ho máš ""m"". Čau.

MONETA MONEY BANK:  srovnej ocenění Moneta a šuntů od PPF

mmm: Na burze by takové množství nekoupil ani náhodou a taky by tím vyšponoval ceny, což není v jeho zájmu. Je to profík a ví co dělá a co neví, na to má bandu bohatě placených právníků, co mu vymyslí ty správné fígly. Tenhle kšeft není žádná sázka na náhodu, mají scénář a jedou podle něho.

Fórum ostatní:  ZÁSADA a škeble

"""" DEERRICK """" je policista
Vy """" wizarde """" jste inteligentní, ale velmi zákeřný člověk.

Zásado, Váš svět je černobílý, to už samo o sobě je silně limitující. Možná pokřiven zaměstnáním v justici, ale nikdy není pozdě s tím něco udělat. Pokud se chce.
A jak vidíte sám sebe Zásado? Barevně nebo černobíle?
Hezký den.
Mám Vás rád, již jsem to sem psal ve svém příspěvku dne 27.3.2020.

KOMERČNÍ BANKA:  Stát jako predátor

Souhlasím, je to hnus, pokud to někdo koupí, štěstí mu to nepřinese, i pokud to bude výhodná cena.

Fórum USA:  to zásada

Dobrý den pane Zásado, psal jsem vám to už kdysi, strach a stres je horší než viry a dokáže nemoc přitáhnout.
https://zena.aktualne.cz/zdravi/strach-ma-takovou-silu-jakou-mu-davame-rika-terapeutka/r~0913ed4eb94b11e7b128002590604f2e/
A pokud koroňáka chytne Jentak či wizard, kteří se ho nebojí, tak budou mít lehký průběh (možná) - je i pár popíračů, kteří umřeli, aspoň v novinách to rádi publikují. V každém případě je fajn, že jste vyléčen a přeji hodně zdaru a radosti.

Fórum USA:  Upgrade myself

Ahoj, tak jsem dnes vyprodal vše a jsem full cash. Občas se musí udělat rázné rozhodnutí a já ho udělal už včera po reakci českých bank na světové výsledky. Zbavil jsem se všech nákupů, které jsem udělal před měsícem (ČEZ, CETV, GM, GS, MO, BUD, RDS, CVX, SPOT, FDX) , ale i starších nákupů včetně těžařů AUY, AU, SIL. Tké TEF, kde jsem v mínusu, ale už dividendy sbírat nebudu. Rychle vydělaného čtvrt míče jsem se rozhodl zbavit nákupem víkendového roadsteru BMW Z4 3,0i z třetí ruky (na nový to nedalo).
Takže si dám do léta pauzu a vrátím se jako AKCIUS 3 a cash vrazím zpět při pořádném poklesu, jen co EsAge zahlásí, že mu dochází prachy. GL.

ERSTE BANK:  názor na Erste

Ráno jsem se chystal nabrat Ester kolem 440 a ono si to roste..........překvapivé vrtule.

Fórum USA:  zlato +stříbro

Roste tempo uzavírání zlatých(i jiných) dolů, kopíruje to křivku Covid-19.
Graf v článku The coming supply shock in mining zde:
https://katusaresearch.com/

Fórum USA:  data

Mluvčí Deutsche Boerse říká, že výpadek obchodního systému Xetra T7 zasáhl kromě pražské burzy také burzy ve Vídni, Budapešti, Lublani, Záhřebu, Sofii a na Maltě. Problém podle něj není způsoben hackerským útokem (Reuters)

Fórum USA:  predikce ropy

Děkuji, to je pochvala od největšího konspirátora a amatér to zase jó, to jsem.

Fórum USA:  predikce ropy

I hedge fond může zkrachovat, je to jen subjekt. Ale je to pro ně hezký důvod, proč se snažit poslat ropu trochu výš.(Pokud je to v jejich silách)
A ten odkaz už nefunguje(že by článek byl nepohodlný?)

Fórum USA:  mrtvá kočka - bude čočka?

Karel: To je krátký interval, dej je přes sebe desetiletý graf a určitě se nekryjou, až v doluhodobém horizontu je vidět ten požer......

Fórum USA:  DERRICK

Přijde mi to, že jsi za těch několik let buď zkrachoval(už netapetuješ vypsané opce) nebo zblbnul. Jinak nevím, že nedokážeš pochopit jasně napsaný text viz můj příspěvek nějaké kolemjdoucí naivce z 21.3.2020. Ale OK, každý dělá co umí.
Mimochodem, cokoli z doporučených nákupů z blue chips je k dnešnímu dni +20, +30% zejména automobilky. To samozřejmě neznamená , že za týden nebo měsíc nemohou spadnout na nové dno. To je burza, neber to osobně, mám tě rád Deriku, hezky se vyspi a nemysli na prachy, jsou lepší věci na světě .-)

Fórum USA:  JenTak

JenTak: Moje oblíbená kombinace je nabrat v Torontu akcie těžařů za CAD. Určitě lepší než ten váš ""Junior"", bůh ochraňuj ty naivky, co si to koupili podle keců tady na fóru :-)
Tyhle pákovky jsou jen na krátkodobé spekulace pro doplnění-vyrovnání pozic a jedinej, kdo zbohatl na dlouhodobém držení takového instrumentu je Hadřík, protože to je kombinace šílenství a gamblířství..............ale pravidelně to nejde a i on na to dojede(TVIX), i já kdysi dojel na zemní plyn(školné pár tisíc USD) a kakao jsem vyseděl ztrátu 50%.....5 let jsem čekal a do zisku se dostal jen díky tomu, že certifikát NEBYL pákový.

Fórum USA:  ropa - USO

Follower: Studovat grafy a chování instrumentu jsi měl před investicí a hlavně zodpovědný investor má dopředu rozmyšleno, co udělá, když to půjde tím či oním směrem. Moje rada zní: Nečekej na fundovanou radu na fórech, zvláště ne na tomto. Kam to půjde neví nikdo, prognóz a teorií najdeš na webu víc než dost. Otevří desetiletý (nebo delší) denní graf USO a stejné období graf spot WTI (lepší by byl ""Benchmark Oil Futures Contract"" snížený o náklady USO, ale to asi nebudeš mít k dispozici) a porovnej to, jak se choval USO 2008-2014 a pak 2015 dodnes. Potenciál USO snadno odvodíš z let minulých. Pokud nás čeká dlouhodobý pohyb do strany nebo mírně nahoru, pak počítej s tím, že na 13 se už nevydrápe. Tvoje reálná finanční ztráta je standardní školné, které většinou zaplatil každý reálný investor. Znalosti a zkušenosti nejsou zadarmo :-)

Fórum USA:  wizard

Ahoj wizarde, dnes jsem byl výjimečně cíleně vzhůru 04:40-05:00(přesně 22:45 EDT New York) Nebudu sem psát proč, tento typ diskuzí zde nechci rozjíždět, pokud víš, nebo někdo jiný, tak pro zajímavost, že jste nebyli sami :-)

1 2 3 4 5 6 7 8

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-0,491 096,5106.05.21
RMnahoru+0,78554,6606.05.21
DJIAnahoru+0,9334 548,5306.05.21
NASDAQnahoru+0,3713 632,8406.05.21
SP500nahoru+0,824 201,6206.05.21
DAXnahoru+0,1715 196,7406.05.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz