Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 23.6.2021 6:44
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

mmmm
1 2 55

MONETA MONEY BANK:  Pro všechny škarohlídy teď by měly akcie letět nahoru ale neletí čím to :)))))

Ano to je co by kdyby, ale dosud to držela ČNB. A naprosto obecně nesouvisí to s divi pokud by se sloučily byla by to myslím čtvrtá největší banka v čr, to samo o sobě bych hodnotil jako plus (nehodnotím jestli šlo o šmé nebo ne) vždycky je lepší větší píseček.

MONETA MONEY BANK:  Pro všechny škarohlídy teď by měly akcie letět nahoru ale neletí čím to :)))))

Všechno je možné samozřejmě jenže pokud bych věřil na spiknutí a ono se nekonalo asi bych se toho rychle zbavil ....

MONETA MONEY BANK:  Pro všechny škarohlídy teď by měly akcie letět nahoru ale neletí čím to :)))))

Jak už jsem psal tohle je burza a ne síň slávy o cenu fair play, jestli PPF jela v nějakém šmé já to nevím a neví to nikdo jen se vedou řeči fakt je ten že PPF nebyla tam kde je kdyby dělala špatné akvizice. Takže jestli v tomto případě někdo ""ví"" že Spurný chtěl Monetu tunelovat asi nebude pravda, je to boj velkejch kluků (kolik kdo urve) na který ovšem nemáme vliv, abych neurazil drobňásky sám mám 100 tic kousků a já bych se freudschaftu nebál :)))
A ještě jednou po lopatě dividendy zadržovala ČNB to s tímto nemá nic společného, pokud to ČNB odblokuje předpokládám že se Moneta k výplatě divi vrátí, otázka je jestli za všechny ušlé výplaty.

MONETA MONEY BANK:  Příprava na VH

ČNB zadržovala divi jak už to někdo vysvětlil, myslím že to bylo zřejmé ....

MONETA MONEY BANK:  Příprava na VH

jj ale to je trošku problém to zadržuje/vala ČNB

MONETA MONEY BANK:  Návrh navýšit základní kapitál #MonetaMoney

jj jen jsem to komentoval v čase ...

MONETA MONEY BANK:  Návrh navýšit základní kapitál #MonetaMoney

podle PŘEDBĚŽNÉHO protokolu nezískal podporu alespoň 75 % přítomných akcionářů. Sál zatleskal.

MONETA MONEY BANK:  Příprava na VH

Tomuhle pláči je těžko rozumět :))))) Pokud si myslíte že to půjde do kopru mohl jste za 80 vysypat a počkat na ten kopr a pak za pár babek dokoupit. Tohle není cena fair play to je burza normální obchodování.
Za druhé my drobňásci a já mám teď cca 100 tis kousků, na válcování silnic nemáme vliv, podle mě to nespadne naopak a až ČNB povolí divi opět se k výplatě vrátí ale nemám kouli samozřejmě. Nicméně plakat že to PPF podělá a při tom papíry držet mi přijde trošku divné :))) Přece i kdyby byla PPF největší rošták na světě tak ale pokud držím jeho papíry tak musím uvažovat o jejich růstu a ne soc kádrovat. Jen a závěr PPF se akvizice daří jinak by nebyli tam kde jsou.

MONETA MONEY BANK:  Proti humusárně

teď nevím jestli to dobře chápu vy chcete hlasovat podle mě? to mě sice těší ale rozhodnout se musíte sama a já za sebe mě ta fúze nevadí, je tam jedna průser.. část jak se tady píše ale jako celek je to v zisku navíc by to byla myslím čtvrtá největší banka v zemi a to samo o sobě nese plusové body, jestli PPF jsou lotři nebo ne s tím nemá co dělat, jde jen o to jestli předpokládáte růst či nikoli a tady se ví že divi nebudou přes to titul posiluje. O fůzi se ví přes to titul posiluje byl tam tem propad asi před měs kterej jsem po hříchu nevychytal, ale celkově si myslím že titul poroste icméně nemám kouli samozřejmě, jak řikám rozhodnout se musíte sama.

MONETA MONEY BANK:  Proti humusárně

Vy to máte asi maličo pomýlené, tady nejde o Monetu ale jen a pouze o zisk, tohle je burza a ne soutěž fair play. K obecné tezi že každej has se počítá obecně ano, ale tady drobňásci nebudou mít dost a tím drobňásci abych neurazil míním i sebe s nyní cca 100 tis kousky a vůbec nejde o to jestli PPF jsou zločinci nebo ne, ale jestli akcie poroste nebo ne a kdy je výhodně prodat a kdy zase koupit o tom to je :-)))).

MONETA MONEY BANK:  kdo vychytal tento propad tak se slušně nasáčkoval :))))))

spadlo to z cca 84, cca 10 kč na akcii ( zisk přes 10%) se vám zdá málo???? Kdyby se pokaždé podařil takovej kup :)))))

MONETA MONEY BANK:  kdo vychytal tento propad tak se slušně nasáčkoval :))))))

já to nebyl :))) i když jinak se mi na monče daří ....

MONETA MONEY BANK:  Možná na to nějak špatně koukám ale zdá se že mi byl smazán příspěvek ""Sakra nějak jsem

neodhadl .... "" Tam je jediné vulgární to slovo sakra a pak že mě přepadla hamižnost, nic jiného tam nebylo kdož si to pamatujete, co se to děje ??????

MONETA MONEY BANK:  Sakra tak teď jsem to neodhadl, chtěl jsem u 80 vysyypat ale přemohla mě lakota

a čekal jsem zase na 82-3 ovšem proč až takovej pád máte nějaké info???

MONETA MONEY BANK:  I letos bez dividend?

Tohle je hodně naivní názor, my maličcí, kteří investujeme v řádu cca desítek mil, neovlivníme nic a na val hrom jsme do počtu ale ti velcí tam své advokáty prokuristy etc pošlou :))) takže výsledek bude stejný tak jako tak, jen jednou se pamatuji ale to je snad patnáct let u čezu tam to bylo šul nul a počítal se každej hlas nakonec jsme to my maličcí přetlačili na druhou stranu, ale to bylo jedinkrát co pamatuji a byla to spíš kuriozita, to tady nehrozí ani omylem :))))))

MONETA MONEY BANK:  To jsou novinky

Tedy jak jste přišel na to že PPF je ve ztrátě????? Za druhé když jednají o fúzi tak asi Monetu chtějí proč by to jinak dělali :)))) Ale určitě jí či tomu co z toho vznikne nechtějí zavřít voči. :-D Já chápu pokřik malejch ale tím myslím mnohem větších malejch, než je většina z nás řád stovek mil, protože oni nebudou mít v tak velkém konglomerátu taková práva ale my maličcí v řádu mil až desítek mil, nám to může být jedno. Co se hlídání akcie jak někdo dole psal, no pokud chcete investovat na burze tak samozřejmě každej papír musíte hlídat i ten ""nejzázračnější"" papír může spadnout a obráceně, to není statickej trh :))

MONETA MONEY BANK:  Halelujá nevysypal jsem i když jsem chvíli cukatůru měl,

https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/251567-financni-reditelka-skupiny-ppf-jiraskova-neocekava-konec-spojovani-home-creditu-a-monety

MONETA MONEY BANK:  Chudák Peťka

jenže s nimi to jde tak nějak lépe, že se nedají vzít na druhou stranu o tom žádná

MONETA MONEY BANK:  Halelujá nevysypal jsem i když jsem chvíli cukatůru měl,

zadá se že se trh vzpamatoval :))))

MONETA MONEY BANK:  moneta VH

to že se prodá denně miliony kusů je o tom že někdo si myslí že už to neporoste usype a pak když se trefí počká až to spadne pak dokoupí když to vyroste zase prodá to neznamená nic podle mého moneta může ne zítra atakovat i kilo já už prodal a dokoupil mnohokrát

1 2 55

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-0,241 163,1422.06.21
RMdolu-0,84585,0522.06.21
DJIAnahoru+0,2033 945,5822.06.21
NASDAQnahoru+0,7914 253,2723.06.21
SP500nahoru+0,514 246,4422.06.21
DAXnahoru+0,2115 636,3322.06.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz