Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 16.6.2019 3:51
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

strnisko
1 2 86

Fórum USA:  výkup zlata

Jen tak na okraj. Minulý týden jsem chtěl prodat nějaké zlaté šperky. Vesměs dědictví. Ve zlatnictvích. Uspěl jsem až v pátém zlatnictví, předtím mě všude odmítli, že zlato nevykupují např. od prosince 2018. Není to zvláštní? Si nedovedu představit, jak bych v době nějaké krize prodával investiční zlato/stříbro či jiný drahý kov, když už teď zlato nechtěj. Dostal jsem za gram asi 200 Kč.
Co myslíte vy? Je dobré investovat do zlata či stříbra a hřát si doma pod polštářem tyto slitky či cihličky? A je to normální, že jsem prodal zlato až v pátém zlatnictví? Díky.

Fórum USA:  USD/CZK

jak jinak. co by asi tak mohlo po těch červených svících přijít jiného že? správně, zelené svíce. obchodujete někdo forex? přemýšlím, když je to tak jednoduchý, že bych spekuloval na dolar/korunu. Předpokládám vrcholek někde přes 23. Nakoupil bych za 22,60 a prodal na 23. Pokud koruna má dál oslabovat, tak uvidíme i 23,40, pořádnej zelenej tobogán.
https://imgup.cz/image/Lbvm

Fórum USA:  divný

já o stříbru slýchám pět ódy už asi 10-15 let. a pořád se x-násobky nějak nekonají. nic ve zlém, to jen tak na okraj.

Fórum USA:  FRO

být tebou, tak v premarketu honem rychle prodám. Nebo je ti 10 procent málo? Budeš čekat, že to udělá víc, zvlášť když máš negativní zprávu?
Premarket je úplně falešnej, upřímně bych se nedivil, kdyby se ti to nepodařilo prodat a po otevření burzy to nebude +X procent, ale -X procent.

Fórum USA:  Koruna/dolar

to asi můžu, ale proč mi to nikdo neporadil?
pak budu nakupovat na americké burze za franky, s tím, že se mi to samo přepočítá na dolar? nebo jak to funguje?

Fórum USA:  Koruna/dolar

JenTaku povíme :) Protože nechci začít obchodovat s drahým dolarem. Můj významný prodělek z obchodování je právě nepohlídaným špatným nástupem do směny koruna dolar.

Fórum USA:  Koruna/dolar

a tady je můj pohled na vývoj kurzu koruny vůči dolaru.
Po červených svících předpovídám růst.
https://imgup.cz/image/Lb02

Bohužel pro korunu :(
Dlouhodobě bych si přál, aby 23,25 byl stejný vrchol jako býval 26 ještě za dob intervencí ČNB. Moc bych si to přál. Líbilo by se mi 1-2 roky klesání až na 18 korun za dolar. Ale obávám se, že ty zelené svíce tam daj a že ještě překonají poslední top, čili 23,25.

Fórum USA:  Koruna/dolar

a tady je můj pohled na vývoj kurzu koruny vůči dolaru.
Po červených svících předpovídám růst.
https://imgup.cz/image/Lb02

Bohužel pro korunu :(
Dlouhodobě bych si přál, aby 23,25 byl stejný vrchol jako býval 26 ještě za dob intervencí ČNB. Moc bych si to přál. Líbilo by se mi 1-2 roky klesání až na 18 korun za dolar. Ale obávám se, že ty zelené svíce tam daj a že ještě překonají poslední top, čili 23,25.

Fórum USA:  Nasdaq

všiml si někdo, že to co za 14 dní vyklesali vrátili zpět za týden a ještě překonali?
Mrkněte na graf nasdaqu mezi 16.5. do 3.6.
Pak 4.6. pustili krutopřísný zelený svíce. Ještě nepřekonali top z 1.5. ale já vám tady říkám, že ho za chvíli trhnou. Můžou chvíli klesat, ale vymklo by se jim to z rukou, kdyby podkročili úroveň z 3.6. asi 2744, protože knoty svíce z grafu mi to nechce vyčíst.

https://imgup.cz/image/Lb0f

Fórum USA:  Nasdaq

Po bláznivém rallye se trhy vzpamatovávají. Dnes pokles symbolický, snad bude lépe :)

Fórum USA:  komedie pokračuje

Jsme na maximech z 1.října před řízeným poklesem nebo už jsme nad? :) AMD je překonaný, Microsoft je překonanej, tak ještě pár dní a pak musí nastat volný pád.

Fórum USA:  Nasdaq - zhodnocení stavu

no tak dobře no, po půl roce... :)

Fórum USA:  Nasdaq - zhodnocení stavu

po roce vánoce vánoce přicházejí, zpívejme přátelé...

Fórum USA:  USD/CZK

https://www.w4t.cz/usdczk/
čekal jsem zelenou svíci. teď je otázka, jestli jich bude po sobě několik, čímž potvrdí rostoucí trend. Já bych si přál pokles.

Komerční banka zvýšila doporučení na ČEZ s cílovou:  * ČEZ

Přesně. Jenom zkouší, kdo se nachytá. Kdybych to risknul a koupil za těch 520, tak bych určitě nedržel a prodal maximálně na 540. Jak se znám tak ještě dřív. Nejhorší je totiž při obchodování co? Chamtivost.

Fórum USA:  hra na babu

je to všechno podvod. škoda, že jsem to nevěděl dřív. Aspoň na AMD můžete vidět, že jsem s těmi třemi válci 7 nekecal. Dneska to tam neperou, pumpy jsou vypnutý. Proč je všechno zelený, to nechápu. Čína je obrovskej průser. Ten příkrej graf mi připomíná vzestup po 24.prosinci. Ale fakt nechápu, co bylo 4.června za vánoce. Prostě je chtěj mít, tak si je udělali, no.

Fórum USA:  AMD

to jsou bohužel všechno jen falešné kecy. Ten debil, co má rád výherní automaty, tak dal dneska na AMD 7 procent potřetí v řadě. A protože víme, že automaty mají 3 válce, tak zítra bude AMD zatracovaný a vyprodávaný titul. Ledaže by chtěli nejdřív překonat to maximum 334 dolarů. AMD je do očí bijící podvod a důkaz manipulace na burze.

Fórum USA:  AMD

zvláštní je, že burza otevřela před 15 minutami a AMD už má objem 24 milionů kusů z průměru asi 72 milionů. žádná jiná akcie tohle nemá. Kdo má takovejch peněz, že může obchodovat takový balík akcií za tak krátkou dobu? Ani Microsoft, Intel, nVidia, Google, Amazon... nikdo takový objem za 15 minut nedá. Nebo si s tím cvičí 2-3 hráči sami mezi sebou?

Fórum USA:  CZK/USD

Rychlý pád o 0,50 Kč. Čekáte někdo víc? Já teda ne. To by jim narušilo ty krásný schody do nebe.

https://www.w4t.cz/usdczk/

Fórum USA:  nasdaq UP

podle mě si jenom Trump chtěl poměřit čuráka a všechny přesvědčit, že ho má většího.
Čína ustoupí z pár svých požadavků, protože si uvědomí, jak je na patentech USA závislá.
A vyrábět se bude vesele dál, akcie Nasdaqu poletí raketově nahoru, aby mohla přijít krvavá korekce.

1 2 86

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,061 051,4614.06.19
RMdolu-0,661 014,9114.06.19
DJIAdolu-0,0726 089,6114.06.19
NASDAQdolu-0,527 796,6614.06.19
SP500dolu-0,162 886,9814.06.19
DAXdolu-0,6012 096,4014.06.19
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz