Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 20.1.2021 8:18
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

wizard
1 2 127

Fórum USA:  Kdo seje vítr, sklízí bouři.

Milé překvapení v podání Ivana Vyskočila:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kybl-nenavisti-k-Zemanovi-a-zadne-argumenty-Hlasaci-neotresitelne-pravdy-Neverim-Ivan-Vyskocil-zametl-s-publicistou-A-pak-se-vysmal-Hrusinskemu-650635

Je dobře, že jsou i u nás jedinci, kteří Demokratické Podvody v US nestrávili a nehodlají je jen tak přejít a hodit za hlavu.

---

Velmi povedený článek, aneb srovnání s VŘSR 1917. Hezky dokresluje, proč jsem si už 8.1. troufal tvrdit, že Trump ""dotrumpoval"", přičemž 6-7.1. byla stále ještě naděje. Trump neměl nic říkat, měl jednat. Hloupě mlžit, moudře jednat. To, že krysy jako Velký Svrab se osmělili vystrčit čumák až 12.1. dokazuje, jaký vítr a sevřené půlky z Trumpu do poslední chvíle měli. (S pomocí armády, ve jménu ochrany Ústavy, měl zajistit opakování/regulérní volby.)

https://aeronet.cz/news/donald-trump-zahajil-vyklizeni-z-bileho-domu-na-miste-jsou-stehovaci-auta-a-odvazi-dokumenty-a-soukrome-veci-donalda-trumpa-a-jeho-rodiny-posledni-americky-prezident-se-rozlouci-20-ledna/

Na tomto místě bych si dovolil popřát Aeronetu, aby si podobnou úroveň snažel udržet ve všech článcích. Někdy je to tam jak kráčet po minovém poli. Dobré články jsou občas prokládány naprostými hovadinami, snad aby se vyplnil čas. Viz např. tuplovaný Deep Fake (ten měly evokovat pouze staré fotky, videozáznam s Trumpem byl zřetelně pravý), nebo VIDEO: Žena z Louisiany skončila v nemocnici s děsivými křečemi celého těla... (kde je zase na první pohled patrné, že je sehrané, tedy podvrh). Sám jsem se v tom naučil jakžtakž orientovat. Problém je, že ty články 2-5. kategorie deklasují nejen stránky samotné, ale Alternativu jako celek. Zmiňuji to, ne abych soudil nebo pomlouval, ale s nadějí, že se to jednoho dne třeba zlepší :)

Fórum USA:  dax

(25.2.2020 ČTK)

“Pokud nezvítězím, uvidíte propad, jaký jste ještě nikdy neviděli,” prohlásil Trump během návštěvy Indie.

Koronavirus straší:  Trump byl poslední hráz. Krysy už vylézají z děr.

Trump se v klidu rozloučil:

https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-symbolicky-u-mesta-alamo-skoncil-beznadejny-boj-proti-obrovske-presile-nepritele-stejne-jako-obranci-stejnojmenne-pevnosti-v-roce-1836-padli-uplne-vsichni-ale-jejich-odpor/

a Nicotě už nic nestojí v cestě. Pouze otázkou času, kdy Spravedlivé Volby na úrovni státního převratu dorazí i k nám. Apropos, jaká je pravděpodobnost, že praskne vodovodní řád, když v budově neprobíhají žádné stavební úpravy?

A proč se tahle osoba sere do věcí, jako jsou volby? Další Chorošův člověk?

https://youtu.be/_r7AMDgr-bc

(zhruba od 23:37)

""Když mají dvě politické strany (např.) 12% podporu, je to spravedlivé, aby obě měly stejné zastoupení v parlamentu?""

Většina osazenstva v posluchárně si myslí, že ano.
Ale pan Janeček by argumentoval, že není :-)))

""No tak si představte, že jedna z těch stran, která má 12% podporu je standardní demokratická strana.. nebudu jmenovat z Česka, ale obecně třeba v Evropě.. nějaká strana typu Zelených.. ekologická strana...""

""A pak je jiná strana, třeba extremistická nebo strana nějakého populisty...""

Jó, není 12% jako 12% :-) Není strana jako strana :-) A Zelení nejsou žádní extremisté, ale standardní demokratická strana :-)))

Na nějaký čas se odmlčím. Mějte se bajo.

Koronavirus straší:  Trump byl poslední hráz. Krysy už vylézají z děr.

Hologram M:
https://youtu.be/ZR6vmBqDAGA

Swrabova vývěska na Chorošově webu:
https://www.project-syndicate.org/onpoint/2021-year-zero-after-covid-by-klaus-schwab-2021-01

Nyní už Velkého Swraba a Otráveného Choroše nemá co zastavit.

Trump byl poslední hráz.

Mlčící většina odvede svou práci, jako vždy...

Koronavirus straší:  Karl Lauterbach požaduje... trvalé omezení práv na svobodu...

Karl Lauterbach požaduje, aby bylo po boji s koronovou pandemií trvalé omezení práv na svobodu za účelem boje proti změně klimatu. Za tímto účelem by mohlo být zakázáno téměř cokoli, co je nějak „škodlivé pro klima“.

https://www.tichyseinblick.de/daili-es-sentials/ein-ungeheuerlicher-satz-von-karl-lauterbach/

Fórum USA:  Laptop Pelosiové - Vigano promluvil, kdo další? - zbývá 10 dní

Carlo Maria Vigano promluvil, výživných 20 minut od holograma Michaela :-)

https://youtu.be/VJIAtfjmLqs

Občas jsou MaP vysílání plná faktických přeřeků a nepřesností, tentokrát si však dali záležet na každém slově.

Zbývá 10 dní. Jdeme do finále. Vývoj začíná být překotný. Jde o víc, než si většina myslí...

https://youtu.be/9jK-NcRmVcw

Fórum USA:  Laptop Pelosiové

9.1. 2021 1:43 wizard
""Notebook Pelosiové skýtá jistou naději, pokud by se podařilo najít v komunikaci něco, co přímo ohrožuje národní bezpečnost.""

Voala, a je to tu :-) Zatracený laptop :-)))

https://aeronet.cz/news/a-je-to-venku-americky-general-odpalil-bombu-donald-trump-se-zrejme-dostal-k-datum-z-ukradeneho-pocitace-nancy-pelosi-v-kongresu-a-ta-doslova-sili-jako-nepricetna-podle-generala-jsou-v-pocitaci/

Fórum USA:  Trump

Notebook Pelosiové skýtá jistou naději, pokud by se podařilo najít v komunikaci něco, co přímo ohrožuje národní bezpečnost. Matně si vzpomínám, jak v předvolebním duelu Trump usvědčil Clintonovou, že posílala nějaké důležité informace obyčejným e-mailem bez klíčování. Nedokážu si už přesně vybavit, o co konkrétně šlo, jen to, že v daný moment vypadala ta blbka jak to totální nestátnická amatérská m.dka :-)

Fórum USA:  Trump

Když to přeženu a řeknu hodně blbě, tak i mrtvý Trump by měl větší cenu, než Trump, který se zbaběle odvrátí od lidí, kteří mu do poslední chvíle fandili, a začne mlít ultrakonformní sračky. Mrtvý Trump by stále ještě byla naděje. Neb by se mohl stát mučedníkem...

Další věc: Co čekat od prezidenta, jehož synovi cpou Číňané miliony?
Před Čínou jsem tu varoval už dávno. A to jsem si některá nebezpečí tenkrát nedokázal ani domyslet...

Fórum USA:  Trump

Zkus prosím přímo link, ať vyloučíme, že mluvíme každý o jiném projevu.

Mám na mysli ten, který dnes smažili na MSM a když jsem si jej ze studijních důvodů chtěl shlédnout celý, našel jsem jej na Donaldově tvít účtu. Musím se zklamáním konstatovat, že vypadá věrohodně. A to jsem velký puňta a duchař. Kromě videa přibylo několik tvítů, které vypadají rovněž autenticky (znějí tak ublíženě, že by je nikdo jiný nevymyslel):

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1347334804052844550?s=20

Pravdou je, že se vytratila veškerá kontinuita s tím, co Trump poslední týdny hlásal. Vidím to však mnohem prozaičtěji. Vidím

člověka, který dostal strach. Člověka, který neměl žádný plán. Člověka, který celou dobu spoléhal, že za něj někdo něco

udělá. Právníci; lidé, co amnestoval; dav příznivců. Měl skvělý vánoční projev (pro mě potvrzení, že info z alternativy

nebylo klam). Dnes ale selhal. Alespoň v mých očích.

Kapitol nebyla žádná katastrofa ani útok na demokracii. Vzhledem k volebnímu spiknutí a následné nemožnosti dovolat se spravedlnosti u soudů bylo logickým vyústěním. Střílel nebo bodal snad někdo z demonstrantů? Ne, jen vnikli a na krátký čas obsadili. V porovnání s rozsahem volebních podvodů, které byly léta plánovány je ""útok"" na Kapitol nic. Mluvím o společenské nebezpečnosti. Je to vizuálně zajímavé, dá se to dobře komentovat, ale to je vše. Úplně v tom MSM křepčení zapadá, co bylo příčinou. Skutečnou příčinou. Tou nebylo Trumpovo hecování. Ale monstrózní volební podvod. Když pominu všechno svinstvo, kterého se demokraté dopustili a vystačím si s jediným argumentem, tak je to na opakování voleb: Jak může mít volební software (Dominion) v základní výbavě funkci, která umožňuje překlápět hlasy? :-)))

Fórum USA:  Trump dotrumpoval 8.1. :-(

Fandil jsem Trumpovi velice. Volební podvody byly v takovém rozsahu, že nešlo o volby, ale o nebezpečnou frašku. Dosud Trump měl na své straně právo. Měl potichu jednat. Vyhlásit stanné právo, pod dohledem armády zařídit opakování voleb. Celá situace měla obrovský potenciál. Místo toho planně tvítoval a hrál si s davem svých příznivců (v projevu 6.1. očividně na koxu). Prohrál až 8.1. Dnešním projevem. Nejen u mě, ale většiny svých příznivců. I alternativa se z toho zvencla a vymyslela Deep Fake. Což je pro mne velmi smutné. Nyní už Hydru nemá co zastavit. Černá nicota se rozleze všude kolem. Přijde cenzura, jakou většina nepamatuje. A dílo zkázy bude v poklidu dokonáno. Jdu si hledat jinou planetu (však jsem beztak z Marsu).

O všem možném:  Bitka o Capitol

Kdo celou dobu od volebních podvodů držel palce demokracii, musel být už na ručník. Tolik zrad v tak krátkém časovém sledu se jen tak nevidí. Trump musí pochopit, že je sám. Najít v sobě veškerou sílu, rozum a cit. Teprve pak může být znovu králem...

Tohle je očistec. Pro všechny. Pro demokracii na planetě. I pro Trumpa samotného. Velká příležitost, která se další dlouhá desetiletí nemusí opakovat...

O všem možném:  Bitka o Capitol

Jj, lidi si nenechaj dělat na hlavu donekonečna (!)
Dnešek byl tedy napínavý. Dali si na čas. Kurva :-)
Až teď se to info ke mně dostalo.
Pro všechny, kteří nevědí, která bije:
Tohle už dávno není bitva jen o to, zda Trump či Biden.
Ale o to, kolik si Velci Psi a jejich posluhovači můžou dovolit.
Zda zvítězí pravda a spravedlnost, nebo podlost a lež.
Jestli bude Velký Reset, nebo se ho podaří zastavit a zvrátit.
Už se lidé probudťe. Klaus Schwab jasně řekl, že svět už nikdy
nebude jako dřív. Pokud chcete Reset, držte palce Bidenovi :-)))
Já však říkám NE všem těmto slizkým levi*áckým živlům.
V US nejde o žádnou rebelii. Svým způsobem se
tam nyní bojuje i za demokracii ve zbytku světa...

Love, peace and unity.

https://youtu.be/oskzOL4oMGY

Fórum USA:  indexy... zítra 6.1.

Já se tedy skromně domnívám, že téma č. 1 nyní bude dohra cirkusových prezidentských voleb v US. Zítra je 6.1. Nemohu si pomoci, po celou dobu vidím jako vítěze Trumpa.

O všem možném:  Komedie pokračuje, aneb cenzura, FB a česká věda ?

Poslední 2 příspěvky byly na Deerricka :-)

O všem možném:  Komedie pokračuje, aneb cenzura, FB a česká věda ?

Demokracie není dána jednou provždy a zadarmo. Je třeba o ní dennodenně bojovat, jinak se časem opět změní v totalitu. Myslím, že je nejen právem, ale povinností každého, aby se chránil před těmi, kdo by jeho osobní práva a svobody rádi ořezali. Ty tlaky poslední dobou hodně zesílily. Kulminaci jsem cítil někdy v listopadu, prosinci. Nyní mám dojem, že se něco změnilo. Jakoby celá ta tíha zmizela. Hodně to souviselo s volbami v US. Mraky se rozestoupily. Dále - Orbánovi a Janšovi se pomocí dopisů podařilo pro širokou veřejnost srozumitelně formulovat, kdo za tímto zlem stojí. Tím je odkryli a jejich snahy zdiskreditovali. Nyní věřím, že snahy EU, švábistů a sorošistů neskončí Velkým Resetem, ale Velkou Ostudou. Ti pošetilci a všichni kolaboranti, kteří se jimi dali koupit, totiž podcenili dvě věci, které moudrý nikdy neučiní - čas a veřejné mínění. Čas vždy odkryje pravou tvář a motivace, a lidi si nenechají dělat na hlavu donekonečna (s migranty, multikulti, pozitivní diskriminací, kdy černý žlutý je víc než bílý, buzna víc než hetero, socka víc než pracující, pseudoevropské hodnoty víc než národní). Je dobré sledovat Anglii. Anglán zpravidla ví, co je pro něj dobré a co by mohlo být trendem pro ostatní v budoucnou (občas jim to nevyjde, jako např. s pacifismem před druhou světovou). Mno, a je tu Brexit, že ano. Každý prozíravý ví, co by to mohlo znamenat. A pak ten nedávný průlomový rozsudek britského odvolacího soudu ohledně tzv. ""šíření nenávisti"".

O všem možném:  Komedie pokračuje, aneb cenzura, FB a česká věda ?

Ochrana vlastních zájmů.

O všem možném:  Komedie pokračuje, aneb cenzura, FB a česká věda ?

Dle všeho tedy nejsou potírány pouze vědecké názory a články, které nejsou plně v souladu s většinovým proudem, ale stejná armáda státních cenzorských gangsterů operuje i ve vodách sociálních sítí.

O všem možném:  Komedie pokračuje, aneb cenzura, FB a česká věda ?

Co se týče cenzury na FB. V listopadu se mi stala příhoda, která mě docela ohromila. Na první pohled nic vážného - lehké omezení funkcí. Souběžně s tím se mi v ""Lidech, které možná znáte"" objevila první zleva osůbka - dle profilu těžký IT kalibr. Pro mě 99,9 % zřejmá souvislost. Jelikož komunikovala, omezení za čas zmizelo a vzhledem k mládí je šance na nápravu, nebudu uvádět jméno/přezdívku ""pachatelky"". Jinak to sem napíšu naplno...

Cenzuru na FB prováděla vysoce postavená osoba z Knihovny a správy databáze publikací Ústavu informatiky AV.

Jinými slovy: Státní zaměstnanec z Akademie věd se podílí na cenzuře českých občanů na sociální síti soukromého zahraničního vlastníka (FB).

...


?!

O všem možném:  Obytný vůz který vybuchl a co TRH ??? ... Trh co vzápětí do hlubin se vrh :-)))

Mňo, já nevím :-) Tak roste nebo neroste? :-)))

Výborné načasování :-)))))))

1 2 127

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXstejne0,001 072,9908:00:46
RMnahoru+0,16561,6719.01.21
DJIAnahoru+0,3830 930,5219.01.21
NASDAQnahoru+1,5313 197,1820.01.21
SP500nahoru+0,813 798,9119.01.21
DAXdolu-0,2413 815,0619.01.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz