reagovatzobrazit vlákno24.6. 2026 21:28|conale|(60.28.217.xxx)
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2026 21:27|conale|(60.28.217.xxx)
ČEZ: social.neha.net.in/article/sukrayiojjjjjjjjjj
social.neha.net.in/article/sukrayiojjjjjjjjjj
jsbin.com/zadiyeheka/edit?html,output
www.pastery.net/hsexfn/
onlinegdb.com/VuFWFtIq3
paste.centos.org/view/52dc69c8
notes.io/e24hs
etextpad.com/xvhyyjhixk
paiza.io/projects/TWQPEjk6SjFPOKJ_rFUTTQ
letterboxd.com/raxik19903/list/sukrayiojjjjjjjjjj/
plaza.rakuten.co.jp/triphlapwder/diary/202606250000/
id.carousell.com/p/sukrayiojjjjjjjjjj-1445783852/
www.tajikauto.com/en/vehicle_listings/ad-abarth-500-sughd-asht-31410
cinderella.pro/activity/20010/
commute4climate.com/kenya-to-charge-students-with-murder-over-deadly-school-fire
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2026 7:05|moje|(185.99.65.xxx)
ČEZ: Dane
V případě násilného ""výkupu"" akcií, není náhodou povinnost vykupovat za čisté obchodní jmění ?
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2026 19:46|tiborcr|(77.236.202.xxx)
ČEZ: ČEZ KOUPI STÁT
2021,-
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2026 14:28|gladiator|(185.151.174.xxx)
ČEZ: ČEZ KOUPI STÁT
tak schvalne kolik za kus....
reagovatzobrazit vlákno23.7. 2025 17:15|wit.cz|(78.80.80.xxx)
ČEZ: Dane
Je to tak, časový test se neptá na důvod prodeje/příjmu.
ČEZ: Dane
Zdravim ve spolek.
Pokud by Babis prosadil odkupovani a posleze vyvlastneni akcii drobnych akcionaru, donutil by me proti me vuli zdanit zisk z prodeje pred danovym testem a zisk z prijmu nad 40 M i po danovem testu?
Rad si o svych danich rozhoduji sam, samozrejme v souladu se zakony. V pripade vytesneni drobnych akcionaru bych zrejme danit musrl i proti sve vuli.
Jajy je vas nazor? Je tu mezi vami ""daňař""?
Tomáš
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2025 11:25|mvesely|(185.252.88.xxx)
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2025 9:24|mvesely|(185.252.88.xxx)
ČEZ: ČEZ,kocan
Tak jak,půjde čezík konečně pod ten litr?A co esterka nějak vzala jižní směr,Kolik vychází divi,chtějí vyplatit cca 64% ziku.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2025 10:17|kocan|(193.164.219.xxx)
ČEZ: ČEZ,kocan
Ano,chodjějí si do čezu jako do své kasičky,zákon si upravují jak potřebují. Proto taky čez jen držím a už do něj neinvestuju.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2025 10:09|mvesely|(185.252.88.xxx)
ČEZ: ČEZ,kocan
No budou potřebovat na letošní rok pomoct s deficitem za každou cenu a divi a zisk bude za 2024,po nich-tedy po volbách-pak potopa, no a myslím že i budoucí vlády budou potřebovat každou kačku tak si pro ni do ČEZu sáhnou.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2025 17:00|kocan|(193.164.219.xxx)
ČEZ: ČEZ
A nebude to těm dvěma fuk,když nebudou u zůčtování roku? To spíš jako aby si naklonili voliče pro sebe,když jim provedli ty levárny,jako WFT a dodanění jádra. Ale to asi už nezachrání.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2025 16:02|mvesely|(185.252.88.xxx)
ČEZ: ČEZ
Myslím že Stanjura s Fialou budou potřebovat každou kačku na zalepení schodku tak divi bude v maximální možné výši.Uvidíme jak akcionáři rozhodnou.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2025 14:10|gladiator|(185.151.174.xxx)
ČEZ: ČEZ
DUKOVANY BUDOUT STAT CCA 600 MILIARD TV KDO TO ZACVAKA.............TO JE PO DIVIDENDE.....
reagovatzobrazit vlákno18.2. 2025 11:12|gladiator|(185.151.174.xxx)
ČEZ: ČEZ
CO BUDE VETSI ZLO PRO ČEZ FIALA NEBO BABIŠ.......
reagovatzobrazit vlákno13.2. 2025 12:16|kocan|(193.164.219.xxx)
ČEZ: ČEZ
Jak má růst,když ho Fiala soustavně vykrádá ,zákon si na to udělá. A za co má pak čez investovat? Nemyslím stavbu bloku EDU 2,ale řešení dosluhujících uhelek,popř stavbu moduláru. Divi v budoucnu bude malá,nebo taky žádná...
reagovatzobrazit vlákno12.2. 2025 16:07|gladiator|(185.151.174.xxx)
ČEZ: ČEZ
MUZE MI NEKDO RICT PROČ ZROVNA AKCIE ČEZU TAKHLE LETI DOLU--- TO PRODAVAJ ENERGII TRAMPOVI T.VOLE PILULKA JDE NAHORU PROTOZE JE VSUDE CHRIPKA KOMERCKA A ERSTE JDE NAHORU PROTOZE PROC JDE I KDYZ UROKOVE SAZB.JDDOU DOLU NEBO NAHORU A NEPLATI WINDFALL TAX UZ NECHAPU NIC-PM CIGARA ZA 10LET O 10000KČ NA AKCIII PROC... A ČEZ SE TAKHLE PRCA NA MISTE -MA MNOHO AKTIV A VSEHO..
reagovatzobrazit vlákno22.11. 2024 13:43|gladiator|(185.151.174.xxx)
ČEZ: ČEZ
TED BYCH CHTEL VIDET KSICHTY MANAZERU ČEZU CO VYSYPALI 25TISIC AKCII ZA 850 KČ V ZAŘI.....
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2024 11:11|jachym|(85.70.218.xxx)
ČEZ: CEZ versus Pre
Joesnoku, logiku můžeš očekávat všude jen ne na burze. O PRE se žádný politik neotřel, narozdíl o Čez téměř všichni od Paroubka počínaje a u této vlády to určitě neskončí
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2024 12:05|zany|(5.145.108.xxx)
ČEZ: CEZ versus Pre
Hold CEZ se dojí a dojí. Momentálně kvůli rozpočtu a financování Ukrajinců