ČEZ: www.soryavansiprime.wordpress.com/
www.soryavansiprime.wordpress.com/
www.soryavansiprime.wordpress.com/2026/06/26/england-strike-late-after-huge-nz/
www.soryavansiprime.wordpress.com/2026/06/26/venezuela-earthquakes-rises-to-188/
| 25.6. 2026 23:12:03 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 1 222,00-16,00 (-1,29%) 16:18 25.6. 2026 |
1 217,00-21,00 (-1,70%) 16:53 25.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno25.6. 2026 21:18|conale|(60.28.217.xxx)
www.soryavansiprime.wordpress.com/
www.soryavansiprime.wordpress.com/2026/06/26/england-strike-late-after-huge-nz/
www.soryavansiprime.wordpress.com/2026/06/26/venezuela-earthquakes-rises-to-188/
reagovatzobrazit vlákno25.6. 2026 21:17|conale|(60.28.217.xxx)
thangs.com/designer/conale9883
social.neha.net.in/article/niyanagsinayaiojjjj
jsbin.com/zivahopeki/edit?html,output
www.pastery.net/gtntqe/
onlinegdb.com/JM_dflUMJ
notes.io/e27Pp
pastebin.com/Yb26DpEJ
etextpad.com/nufvauubdr
paiza.io/projects/MoheeukHMc0Msr1AU55QAw
letterboxd.com/raxik19903/list/niyanagsinayaiojjjj/
plaza.rakuten.co.jp/triphlapwder/diary/202606260000/
id.carousell.com/p/niyanagsinayaiojjjj-1445969867/
www.tajikauto.com/en/vehicle_listings/ad-acura-csx-sughd-asht-31560
www.pixiv.net/novel/show.php?id=28443267
cinderella.pro/activity/20015/
schoolido.lu/user/conale9883/
bandori.party/user/1284614/conale9883/
idol.st/user/192138/conale9883/
www.fw-follow.com/forum/topic/150465/death-toll-in-venezuela-earthquakes-rises-to-188
wokwi.com/projects/467826690357340161
www.movemountains.co.nz/venezuela-tv
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2026 21:28|conale|(60.28.217.xxx)
www.damorapullprime.wordpress.com/
www.damorapullprime.wordpress.com/2026/06/25/trump-set-to-launch-america250/
www.damorapullprime.wordpress.com/2026/06/25/power-outages-hit-france-as-it-records/
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2026 21:27|conale|(60.28.217.xxx)
social.neha.net.in/article/sukrayiojjjjjjjjjj
jsbin.com/zadiyeheka/edit?html,output
www.pastery.net/hsexfn/
onlinegdb.com/VuFWFtIq3
paste.centos.org/view/52dc69c8
notes.io/e24hs
etextpad.com/xvhyyjhixk
paiza.io/projects/TWQPEjk6SjFPOKJ_rFUTTQ
letterboxd.com/raxik19903/list/sukrayiojjjjjjjjjj/
plaza.rakuten.co.jp/triphlapwder/diary/202606250000/
id.carousell.com/p/sukrayiojjjjjjjjjj-1445783852/
www.tajikauto.com/en/vehicle_listings/ad-abarth-500-sughd-asht-31410
cinderella.pro/activity/20010/
commute4climate.com/kenya-to-charge-students-with-murder-over-deadly-school-fire
reagovatzobrazit vlákno23.7. 2025 15:33|cuervocuervo...|(78.80.99.xxx)
Zdravim ve spolek.
Pokud by Babis prosadil odkupovani a posleze vyvlastneni akcii drobnych akcionaru, donutil by me proti me vuli zdanit zisk z prodeje pred danovym testem a zisk z prijmu nad 40 M i po danovem testu?
Rad si o svych danich rozhoduji sam, samozrejme v souladu se zakony. V pripade vytesneni drobnych akcionaru bych zrejme danit musrl i proti sve vuli.
Jajy je vas nazor? Je tu mezi vami ""daňař""?
Tomáš
reagovatzobrazit vlákno23.7. 2025 17:15|wit.cz|(78.80.80.xxx)
Je to tak, časový test se neptá na důvod prodeje/příjmu.
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2026 7:05|moje|(185.99.65.xxx)
V případě násilného ""výkupu"" akcií, není náhodou povinnost vykupovat za čisté obchodní jmění ?
reagovatzobrazit vlákno23.2. 2026 14:28|gladiator|(185.151.174.xxx)
tak schvalne kolik za kus....
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2026 19:46|tiborcr|(77.236.202.xxx)
2021,-
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2025 16:02|mvesely|(185.252.88.xxx)
Myslím že Stanjura s Fialou budou potřebovat každou kačku na zalepení schodku tak divi bude v maximální možné výši.Uvidíme jak akcionáři rozhodnou.
reagovatzobrazit vlákno25.2. 2025 17:00|kocan|(193.164.219.xxx)
A nebude to těm dvěma fuk,když nebudou u zůčtování roku? To spíš jako aby si naklonili voliče pro sebe,když jim provedli ty levárny,jako WFT a dodanění jádra. Ale to asi už nezachrání.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2025 10:09|mvesely|(185.252.88.xxx)
No budou potřebovat na letošní rok pomoct s deficitem za každou cenu a divi a zisk bude za 2024,po nich-tedy po volbách-pak potopa, no a myslím že i budoucí vlády budou potřebovat každou kačku tak si pro ni do ČEZu sáhnou.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2025 10:17|kocan|(193.164.219.xxx)
Ano,chodjějí si do čezu jako do své kasičky,zákon si upravují jak potřebují. Proto taky čez jen držím a už do něj neinvestuju.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2025 9:24|mvesely|(185.252.88.xxx)
Tak jak,půjde čezík konečně pod ten litr?A co esterka nějak vzala jižní směr,Kolik vychází divi,chtějí vyplatit cca 64% ziku.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2025 11:25|mvesely|(185.252.88.xxx)
,,Dlouhodobý,,
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.