Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 7.8.2020 0:32
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

7.8. 2020 0:32:11BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
469,50

+3,50 (+0,75%)

16:55 6.8. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 2 2438

ČEZ:  divi v CSPO a KB

Zdar

Chci se zeptat jake mate letos zkusenosti s vyplacenim dividendy napr. v CSPO nebo v KB ? ja tam byl dneska a strasna komedie - u vstupu mi nejaky borec zmeril teplomerem teplotu a musim pouzit jejich desinfekci, samozrejme rousku na nose, nejaky mlady kluk asi brigadnik me poslal na pokladnu (rekl jsem mu ze chci vybrat dividendy a chci to poslat na ucet) na pokladne (nejaka mlada asi ucenka nebo brigadnice) mi to nechtela dat, poslala me na prepazku - tam jsem musel cekat, protoze prede mnou tam byl nejaky borec a resil nejaky problem s telefonem a tim jejich George, on jeste spatne mluvil bud koktal nebo zadrhaval jeste tu rousku ona mu obcas spatne rozumela, tak konecne to vyresili a dostal jsem se na radu, tak ona ze musim podepsat GDPR (nevim proc ? ) tak jsem to podepsal at mam od ni klid, ale rekl jsem ji ze nechci aby mi volali na telefon (ty jejich telefonaty me vzdycky rozciluji) a svuj mail jsem jim taky nedal, potom se me konecne zeptala co potrebuju, tak jsem ji to zopakoval, ona ze to zkusi ale neumela to, potom ji prisla poradit nejaka starsi (asi zkusenejsi) kolegyne ta ji taky moc nepomohla, tak me zase poslala na pokladnu, na pokladne se tvarila kysele rikala ze to bude dlouho trvat, ja jsem ji rikal ze pockam (max 5 min.) za chvili zase rikala ze to bude trvat 3 dny, ja jsem si rekl co to je za blbost ? minule mi to prislo 2. den na ucet ?, potom jsem si musel sundat rousku (asi identifikace ? jestli pasuje fotka v obcance ? ) tak konecne mi to udelala a ja mohl asi po 1/2 hod. cekani vypadnout ... v KB to probihalo podobne ... asi vsichni maji dovolene o prazdninach ... chtelo by to ten system nejak lepe vymyslet ...

Iv2

ČEZ:  divi v CSPO a KB

Česká spořitelna na Florenci, Sokolovská 371/1 Praha. Tam to umí, za pět minut jsem byl venku, převod na účet..

ČEZ:  dává smysl kupovat po exdate

https://www.investicniweb.cz/news-akcie-cez-se-jiz-obchoduji-bez-naroku-na-dividendu-dava-smysl-je-ted-nakoupit/

ČEZ:  dává smysl kupovat po exdate

O.K.

ČEZ:  dává smysl kupovat po exdate

Co by měl vědět ČEZ: Předpokládám, že za 10 let vzroste teplota na naší planetě o 2°C. Bude mít ČEZ dostatek vody na chlazení bloků JE?

ČEZ:  dává smysl kupovat po exdate

Jak vidíte čez, byla podepsaná smlouva na stavbu JE se státem a jde to stále dolů, bude pokles pokračovat, jak to vidíte ?

ČEZ:  dává smysl kupovat po exdate

Nový jaderný blok v Dukovanech bude stát víc jak 160 miliard korun, ale nebude stát víc jak 200 miliard korun a stavět se bude. Proč MŠ říká kolem toho takové nesmysly?

ČEZ:  cílovky & doporučení

https://www.investicniweb.cz/news-jpmorgan-snizila-cilovou-cenu-akcii-cez-na-438-kc-exane-bnp-paribas-ji-naopak-zvysila-na-460-kc/

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál

Joesnok - myslím, že když má někdo jiný názor nemusí být rovnou Hňup. Obecně s většinou co ty píšeš souhlasím. ČEZ je krásná akcie a jen absolutně neschopné vedení snižuje zisky a dividendu. Na druhou stranu k tvému PM. Já ho nakoupil za 9500 kč v době, kdy jeden mega fond vyprodal z etických důvodů (ano čteš dobře) celý svůj balík a akcie šly z cca 14 000 Kč až na těch 9500 Kč. Když by se teď našel někdo, kdo vše co je na trhu denně koupí, tak PM bude bez ohledu na fundament klidně za 18 tisíc. Ve Varšavě nakupoval jeden fond akcii kterou držím a bez ohledu na fundament v lednu cena šla díky tomu z 11,5 PLN na 18,5 PLN, tj o 60% za měsíc....

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál

ČEZ je super akcie, ale polostátní moloch, to je fakt, který musíme brát v potaz. Jestli se jim povede stát se 4. operátorem a na EM se vrátí kupci, tak tentokrát na 660 nezastavíme, ale polezeme klidně až k tý tisícovce.
Myslím, že letošní vyšší divi(pokud projde VH) jasně ukazuje směr.........

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál

Také by se mohlo konečně podařit zbavit všech aktivit V BG a ROM. Můj známý z Rumunska mi tvrdí, že je velký zájem se dohodnout a odkoupit všechna aktiva co tam mají a že jich tam mají. Ostatní země jsou asi pořád s ???

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál

Můj známý ze sekty zase tvrdí, že svět skončí v tuto neděli, takže nasazuju shorty, kdyby skončil třeba jen částečně :-)

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál

Jen bych upřesnil, že akcie přes 1000 stály tenkrát proto, že stát vyhlásil jejich dlouhodobý odkup a navýšení své pozice. Trvalo to asi rok a půl a když máš na trhu jasného kupce, to se to potom licituje.

To, že má teď ČEZ nejhorší roky bylo jasné už před třemi roky podle předprodané elektřiny díky jejich modelu předprodejů. Ale v zásadě nejhorší loňský rok celkem překonal, takže už jsou před ČEZem ""pouze"" světlé zítřky a dostavba nerentabilního jádra.

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál

ČEZ je vysoce riziková akcie s malým potenciálem k růstu. To nemůže být super akcie. Proto je u něho taková cena. To není náhoda.

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál

Já zas slyšel. že je to jedna z mála akcií vhodných na nákup.

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál

O vhodnosti či nevhodnosti na nákup tu nic nepíšu. Jen reaguji na ten názor, že ČEZ je super akcie.

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál

O vhodnosti či nevhodnosti na nákup tu nic nepíšu. Jen reaguji na ten názor, že ČEZ je super akcie. Ať si říká kdo chce co chce.

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál +

nevím jestli CEZ je kvalitní akcie ale lonsky rok poosral co se týká dividendy, mohl dat více.. doufám ze letos vyplatí dividendu taky.. myslím, ze dokonce bulharsko by sme prodávat neměli když uz to stálo takový prachy a společnost sme konsolidovali možná byli i dány peníze bokem jen abychom tenkráte dosáhli koupě... a ani rumunsko by se nemělo prodávat.. už jsem to tu psal, mělo se přikoupit Slovenské elektrárně a měli bychom hned dostavenu elektrárnu.. o které se nyní v česku jen diskutuje.. to jestli bude čez i 4 operátorem se ještě uvidí, myslím že to bude zase odsunuto..

ČEZ:  ČEZ = velký potenciál +

OK, divi mohl dát asi těžko víc, již tak dal více, než zidk. Jinak souhlas, vedení je neschopné, nebo dobře ošetřené nedokazatelné na bokovky (viz iracionální kroky jako blbé drahé v cizině akvizice a následné po konsolidování (jakž tak optimalizacích a restrukturalizacich) akvizic nerozumné(cinknuté?) prodeje; to ostatně vyplývá i z prapodivné tajné dohody s minoritním akcionářem při vyvlastňování distribuček- nedokazatelné, kolik z toho asi káplo). Nyní k tomu jádro a lithium, a co pak ještě, bude rádi za diví přes 20.
Ekonomika všude a vše poletí down, zlato je jistota, ČEZ bych počkal tak za 300, obě Banky o 100 lépe, monet děleno 10, Pm za 11, Kof za 160, O2 za 150, no uvide na podzim (když začne utahování opasku...)

1 2 2438

Graf ČEZ, a.s.

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz