Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 30.3.2020 6:48
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

30.3. 2020 6:48:32BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
400,80

0,00 (0,00%)

17:21 27.3. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 2 2432

ČEZ:  Sportovní kurzové sázky - Fotbal - Basketbal - Stolní tenis

Sportovní kurzové sázky - Fotbal - Basketbal - Stolní tenis - Velmi spolehlivé informace - www.netese.blogspot.cz

ČEZ:  CEZ - konec management? nakup za 29,1mil EUR

Kdo rozhodl a na základě čeho v této kritické době o nákupu 51% podíl Geomet za cca 800 mil Kč?- dcery australské spol.?Ono nestačily různé pofiderní nakupy a akvizice v cizině, ted se hrne i do dalšího neznámého?kdy užsnagement ponese odpovědnost?
Co z toho management má? Nebude divu, když akcie tohoto molochu s tímto neodvolatelným mamagementem spadne i pod 300Kc.

ČEZ:  CEZ - konec management? nakup za 29,1mil EUR


https://www.investicniweb.cz/news-analytici-stat-vyuzil-cez-aby-se-dostal-zpet-k-tezbe-lithia/

ČEZ:  grafy

Mohl byste mi nekdo poradit,kde bych nasla trosku pouzitelny grafy na CEZ (svicky, nezkreslena data -jako ma Patrie, staci zpozdena).

ČEZ:  grafy

https://www.tradingview.com/chart/?symbol=GPW%3ACEZ

ČEZ:  hlásí se amater :)

je to pár let po krizi, tak jsem tady zas, amatérů sraz :) je tu někdo z roku 2008 ?

ČEZ:  hlásí se amater :)

Zdar, staré holubi se vrací, čují asi profit, skončil v roce 2013 a od té doby čekám, počítal jsem toto přijde již dříve.

ČEZ:  hlásí se amater :)

Cau, vsichni o 11 let chytrejsi a s plnyma kapsama papirku cekame na poradne slevy.. ;-)

ČEZ:  hlásí se amater :)

slevy byly převčírem, teď už se bude jen tisknout a tisknout, 1000x víc než to co známe doposud. :-)

ČEZ:  Sportovní kurzové sázky - Fotbal - Basketbal - Stolní tenis - 100% Spolehlivé informace

Sportovní kurzové sázky - Fotbal - Basketbal - Stolní tenis - 100% Spolehlivé informace.

www.netese.blogspot.cz

ČEZ:  mimořádná dividenda

https://www.investicniweb.cz/video-michal-snobr-j-t-banka-cez-ma-potencial-zvysovat-dividendu-ve-hre-je-i-mimoradna-vyplata/

ČEZ:  Bude vůbec někdo vyplácet divi?

Jak vůbec může-bude rozhodovat VH, když by se žádná nesešla?
Je s podivem chování investorů dnes,jakoby měli info přímo z budoucnosti - přitom je rozumné, v takové situaci vůbec diví nevyplácet a to ani O2 (jinak, pokud nebudou divi, treba i od Auto Skoda,stát nedostane ani dan z divi...
.takze jak to bude resit???hlavně přátelé, třeba se uskrovnit, zatnout zuby a utáhnout opasky a cekat, čekat, čekat...

ČEZ:  Bude vůbec někdo vyplácet divi?

Tak čekání je naprd..uskromneni taky..pokud se vyplatí dividendy ano,stát shrábne i daně z dividendy,pokud se dividenda nevyplati..shrábne ji zvýšení daně a před tím i inflace, takže investor může zaplavat.. nevím kolik společnosti to má, ale 1mesic do valné hromady ma O2,pokud to nevyjde v dubnu může svolat opět náhradní termín VH o 1 mesic, pokud ani to nevyjde, stihne dle zákona další termín valné hromady vyhlásit v květnu na červen a to je poslední zákony termín kdy se do 30.června musí vyhlásit VH a to dělá stabilně CEZ..pak by se nahoufovalo hejno valných hromad na červenec. . Nevím kolik společnosti to má ve stanovách,ze může být hlasování korespondenci přes postu-tzv. Perr Rollam.. Tak se akcionáři mohou nesejit a stejně hlasovat o dividende. .PPF peníze potrebuje na akvizice tak tipuju 70% ze dividenda bude..ČEZ:  Bude vůbec někdo vyplácet divi?

A tu z Čezu zas potřebuje Babiš. Neumím si představit, že by obešel drobasy, to by byl soudní skandál a ten si šetří na případnou tahanici o oprávněnost výstavby j. bloků.

ČEZ:  Bude vůbec někdo vyplácet divi?

Vidím to stejně.

ČEZ:  kapitalismus a demokracie je opravdu lepší nežli komunismus a okleštěná demokracie ?

80 letá nebyla vyhrocená? Ano nebyly to 50. léta, ale ten humus tu byl pořád. Pokud si jako poslušná ovečka se řídil čím máš, pak si žil ""v poklidu"" jak to ty nazýváš. Proč jsem použil tu hospodu? Protože přesně po jedné víkendové návštěvě hospody na chalupě toto zažil táta v práci, jeho štěstí bylo, že ředitel ho znal, znal mého dědu. Takže mu jen poradil, ať si dá pozor, že práskači jsou všude. Na toto se jednoduše zapomíná. Ale jak jsem psal, pro velkou část lidí je psychologicky osobní svoboda skličující a jsou raději, když se o ně někdo postará. Nic proti tomu, tak to zkrátka je. A naopak pro mnoho lidí to bylo absolutně k nežití a museli zdrhnout aby mohli dýchat. Režim, který musí zavřít hranice, aby mu neutíkalo obyvatelstvo?...to mluví za vše.

ČEZ:  kapitalismus a demokracie je opravdu lepší nežli komunismus a okleštěná demokracie ?

já ti to řeknu takto, kdo che bojovat, bojuje, kdo chce utíkat utíká. Je pravda že na západě bylo tolik pozlátek, Tetička z Vídně k nám jezdila každý rok na 14 dnů, kromě jiného přivezla spousty katalogů, no to zboží hltali všichni, půjčovala si to celá vesnice. To bylo hlavní lákadlo za hranicemi. Kdyby komunisti měli tyhle pozlátka v krámech tak by nikdo neutíkal. Jenže jsme si mysleli že se tam lidi mají jak v ráji. Já procestoval západní evropu od 92-96. teprve až tam seš zjistíš jaký je rozdíl mezi reklamou z časopisu nebo v televizi a realitou. V západním německu jsem někde viděl takovou bídu, jakou nemají v čr ani v tý nejzapadlejší vesnici, a o francii to už ani nemá smysl se zmiňovat. Jiný je to když cestuješ po turistických památkách a bohatých městech, po letoviskách a jiný je to když se dostaneš mezi obyčejné chudé lidi na vesnici.

ČEZ:  kapitalismus a demokracie je opravdu lepší nežli komunismus a okleštěná demokracie ?

JenTaku: ty levičáku, přestaň tady už s tou neomarxistickou propadandou! V západním Německu že někde bylo hůř než u nás v ČSFR? Ale prosím tě, ještě tu o červený Karkulce... Bože můj...

ČEZ:  kapitalismus a demokracie je opravdu lepší nežli komunismus a okleštěná demokracie ?

já tam žil a pracoval 4 roky tak mi nevykládej že jsem blbě viděl. jasně pokud jsi pracoval pro banku, nebo DB nebo DP , nebo někde v automobilce tak jsi neměl špatnou mzdu a žil jsi slušný život, pokud jsi nemusel zrovna k zubaři, taková korunka za 3000 DM v roce 1996. Pozor a to jsi byl zaměstnán a měl jsi zdravotní pojištění. Takže pokud jsi byl třeba důchodce s důchodem 600 DM tak holt žádná korunka nebude. Dokud neumíš německy a nebavíš se s němci u stolu tak tyhle věci nevíš. Neříkám že byla bída všude, to když vjedeš do vesnice tak to poznáš jestli jim je dobře nebo špatně. když vidíš sedláka co mu táhne na 70 chodí o berli a souká se do starýho traktoru, pokud je zrovna pojízdný, vstává v 5 ráno a bere do ruky vidle a v 9 večer chodí z práce, dům ze škvárobetonu, z 60 let, neomítnutý a jednoduchá okna,( to je jedno křídlo s jedním sklem) když chce pohnojit pole, musí si na to brát úvěr a modlí se aby byla úroda. když se mu narodí tele tak ve 4 týdnech má hodnotu 200DM, když to tele onemocní, tak přijede veterinář, dá mu injekcia druhou ti nechá na ráno a vyplázneš 300DM. A když to tahle pozoruješ tak ty věci vidíš. ANo když znáš jen Frankfurt, tak ti přijde jak se všichni mají dobře. Takže ne všude v Německu je blahobyt a mají se tam dobře, jsou tam obrovské nůžky.

1 2 2432

Graf ČEZ

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ČT24.cz