Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.2.2021 4:33
Akcie.cz»Diskuse

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

28.2. 2021 4:33:07BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
527,00

0,00 (0,00%)

17:21 26.2. 2021

 

Přidat nový příspěvek

1 2 2442

ČEZ:  šnobr o vodafonu

https://www.investicniweb.cz/investice/akcie/snobr-pripadna-akvizice-vodafonu-ze-strany-cez-nemusela-mit-dopad-na-dividendu

ČEZ:  CEZ a Vodafone

Nevím jak se strašně pletu,tak kopíruju analytika:

ČEZ již v odvětví telekomunikačních služeb působí. Provozuje menšího operátora ČEZ Mobil, kde disponuje zhruba 130 tisíci klienty, přičemž mobilní síť má v pronájmu od O2.

ČEZ:  CEZ a Vodafone

Strašně se pletete! Čez má asi 130 tis.zákazníkú i využívá svoji síť. Nákup Vodafonu má jediný? kolik za českou část Vodafonu zaplatí!

ČEZ:  CEZ a Vodafone

Je hezký,jak to leze na povrch: PPF zvažuje vrácení Cetinu na burzu- čez chce koupit Vodafona-doposud si pronajímá síť od ""O2"".
Já si ale myslím, že síť je právě Cetinu, a ne akcionářů O2.
Proč by platili za pronájem, když můžou síť vlastnit? A to volání u nich není drahý,třeba ho spojí-spojují? s odběrem proudu a Kellner se pujde klouzat.

ČEZ:  CEZ a Vodafone

Pro mě je to spíše pozitivní zpráva. ČEZ virtuální operátor již je a nějaké zkušenosti tak má. Telekomunikace jsou dobrý a stabilní byznys a já tam vidím jisté synergie. Myslím, že koupit VF je lepší plán, než peníze z divestic rozdat akcionářům a nic z toho do budoucna nemít. Jen by se ten podíl na zisku roztáhl na delší období. Samozřejmě záleží také na ocenění VF, ale to se dá porovnat s oceněním O2, které je hodnotnější.

ČEZ:  CEZ a Vodafone

Ahoj, je to víc než rok, co jsem byla osobně v zákaznickém centru ČEZ Sokolovská 662, Invalidovna, Praha 8 vyřizovat smlouvu na el. a při té příležitosti mi nabízeli i smlouvu na telefon od ČEZu. Z toho usuzuji, že na tom pracují už delší dobu.

ČEZ:  CEZ a Vodafone

Co je to za blbost?? Jak muze energeticka firma delat paralelne data a telefony? Nekdo chce zase udelat tunel nebo snizit cenu akcii. Uz ted jsou za jedno dopoledne - 2%.

ČEZ:  Cez vysledky

CEZ AS 17.03.2021

ČEZ:  Cez vysledky

Zdravím, nevíte kdy budou výsledky za 4q?

ČEZ:  Kurzové sázení - Tenis - Stolní tenis - Domluvené zápasy - 100% spolehlivé informace

Kurzové sázení - Tenis - Stolní tenis - Domluvené zápasy - 100% spolehlivé informace - www.nivexe.blogspot.cz

ČEZ:  jádro podle šnobra

https://www.investicniweb.cz/investice/akcie/michal-snobr-jak-se-cesko-nepopere-s-jadernou-energetikou-co-znamena-i-pro-kurzove

ČEZ:  부산건마《《θpSS62닷컴》》오&

Přesně tak, je to loterie. Pokud ti někdo tvrdí že Čezík je jistota, bacha na to-nic není jistota! Určitě diverzifikuj do více titulů. Jestli máš chuť a prachy tzv.na hraní, možná koukni po Ušáckých akciích, dle mně se tam nechá pěkně vlnkovat. Ať se daří.

ČEZ:  부산건마《《θpSS62닷컴》》오&

ČEZ je v pravidelných cca 3 letých vlnách na cenách okolo 400Kč (z různých důvodů) Pokud je pravda, že jeho účetní cena je cca srovnatelná, pak je to vcelku bezpečná investice s dividendovým výnocem okolo 7% a vyplatí se počkat na ceny alespoň pod 500,-.

ČEZ:  부산건마《《θpSS62닷컴》》오&

Pěkně a rozumně napsáno - souhlas, obchoduji už nějaký ten rok, ale učil jsem se jen na vlastních chybách a samozřejmě taky jsem si četl diskuse a bral si z nich nějaké informace, které se mi zdáli rozumné a logické ... Ale nakonec je to stejně docela loterie ...

ČEZ:  부산건마《《θpSS62닷컴》》오&

> Jsem začatečník, chci investovat do čezu nebo monety, co by na to?

by na to, že ...

- je dobře, pokud se prvně ptáš a pak jednáš

- s náhodnými radami na Internetu se můžeš pěkně spálit; na druhou stranu, co jsem párkrát slyšel od odborníků v reálu si s internetovými bludy moc nezadalo ... nejlepší je najít si nějakého ochotného kolegu, který předvede, jak mu jeho strategie funguje (včetně neúspěchů!), ze začátku ho třeba kopírovat a vytříbit si na tom vlastní přístup

- konkrétně toto fórum je pěkná tlachárna, nicméně můžeš tu dostat užitečné informace a tipy, jen je potřeba naučit se to tu číst, což někteří psychicky nezvládli :-) ... a hlavně je to individuální, nemůžu říct, že se vyplatí poslouchat toho či onoho, od každého si vezmu to svoje, někdo jiný si vezme zas něco jiného

- nevím, jaký objem hodláš investovat, nicméně není vhodné sázet všechno na jednu kartu

- ČEZ může být z dlouhodobého hlediska zajímavý, jestli dostaví další blok v Dukovanech, tak bude krmit německé elektromobily, ale to je hudba vzdálené budoucnosti a se současnou vládou je všecko ve hvězdách (hlavně výše investice do stavby, tam se toho rozkrade, tak je otázka, při jaké ceně elektřiny se to bude rentovat) ... jinak klasicky to bylo tak, že si stát vylepšoval rozpočet podojením ČEZu na dividendách, z čehož těžil i drobný investor, při současných mocenských bojích a s výhledem na investici do výstavby je otázkou, jestli bude co vyplácet ... mluvilo se o rozdělení ČEZu kvůli té stavbě, to teď zas nějak utichlo ... prostě nalešti křišťálovou kouli :-)

- Moneta se pokud vím hodně orientuje na spotřebáky a hypotéky, což vzhledem k současné situaci na jednu stranu asi hodně pojede, na druhou stranu spousty lidí se dostávají do potíží splácet, takže nevím, jestli nyní neočekávat trochu slabší výkon než u bank, co to mají jinak ...

- obecně ale ani jeden z těch titulů aktuálně nepovažuju za vyloženě špatnou volbu (za současné ceny, nákup ČEZ do 550 Kč, Moneta do 80 Kč)

ČEZ:  부산건마《《θpSS62닷컴》》오&

Jsem začatečník, chci investovat do čezu nebo monety, co by na to?

ČEZ:  cena při IPO - Pilulka

Díky za reakci. Také stále ještě držím. Objemy byly v prosinci velmi nízké (stovky ks), v lednu se ale zvýšily. Zaznamenal jsem ještě zprávu o prodeji ze strany většího akcionáře. To bych ale spíše předpokládal stagnaci, nebo pokles.
https://www.kurzy.cz/zpravy/573562-pilulka-jeden-z-nejvetsich-akcionaru-zacal-prodavat/

ČEZ:  cena při IPO - Pilulka

Ahoj, pokud je ten dotaz na mě :-) Stále držím. Při aktuální ceně mě už docela svrbí ruka. Těžko říci, kde se to až zastaví. Mám pokušení realizovat krásný profit, na druhou stranu se třeba dostaví expanze ve středně- až dlouhodobém výhledu... Na expertním výhledu investičního webu říkali, že příčinou toho aktuálního růstu může být malá likvidita (což je pravda - podívej se na každodenní malé objemy), takže pokud je tam nějaký významný kupec, který chce velké množství, tak musí tlačit cenu nahoru... Docela rád bych na toto téma slyšel nějakou analýzu od Filipa Kejly.

ČEZ:  cena při IPO - Pilulka

Ahoj, ještě držíš Pilulku, nebo už jsi ukončil dilema?
Neví někdo co způsobilo ten nárůst ceny? Já jsem našel jen listopadovou zprávu o posílení pozice v Rumunsku a zprávu ze 4.1. o rekordních tržbách. Tak jedině opožděná reakce na tržby?

ČEZ:  Danit či nedanit?

U ust. § 4 odst. 1 písm. w)ZDP jde o úhrn příjmů z úplatného převodu CP, nikoliv o rozdíl mezi příjmy a výdaji.
Co se týče nuceného přechodu cenných papírů, pak zde je osvobození ve smyslu písm. x) skutečně až po třech letech držby.

1 2 2442

Graf ČEZ, a.s.

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ?T24.cz